Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[„BLOGAS“] Puponautai


.kofeiNN`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Yo, neturėdamas ką veikti sugalvojau parašyti kažką panašaus į „blogą“. Šio blogo pagrindinė temą yra „PUPONAUTAI“.

Taigi manau jau visi esate matę per televizijos reklamą ar dar kažkur, kad prasidėjo tos nesamonės, dėl kurios vaikai prašo savo tėvėlių, kad pirktu kažkokia tai prekė, kad gautu tik tą kažkokį „PUPONAUTĄ“, nors tą prekė yra visiškai nereikalinga. Jeigu tėvai neperka tos prekės, vaikas pradėda kelti isterijas ir tėvai neturintis kur dėtis, nuperka tą prekė, man šiandien PC „MAXIMA“, teko girdėti konfliktą tarp mamos su duktrytė.

Mamos konfliktas su dukrą, dėl prekės, kurį neduoda puponauto:
Taigi ėjau MAXIMOJE, ir praeinant pro verkiančia mergaitė išgirdau kaip prasidėjo konfliktas, dėl puponauto. Pabandysiu jį parašyti (bent jau panašiai kaip viskas įvyko).
M: - Gabrielė, nueik paimk sviesto, močiutė prašė.
D: - Mama, bet juk už sviesta negausime puponauto.
------ prasidėda didėlis verkimas...
M: - Eik paimk sviesto arba patį aš nueisiu ir neimsime jokios prekės už kurią gausime puponautą.
------- mergaitė (Gabrielė) staiga nubėga paimti sviesto, grįžus su sviestu, jį pradėda skubinti mama, kad eitu ieškoti prekės, už kuria yra duodamas puponautas.
--------------------------------
Konfliktas trumpas, bet jį visą teko girdėti, nes apsimečiau, kad kažko dairausi iš visai netoliese stovint visą jį girdėjau (neesu pletkininkas, bet dėl to, kad greitai šovė mintys apie, tai kad galėčiau parašyti blogą apie tai).
Pagaliau, atsistoja į eilė prie kasos, aš susirenku prekės kokių man reikia, einu ieškoti tuštesnios eilės, kurioje tektu stovėti trumpiau, staiga matau tą mergaitė su mama stovint prie kasos (jau skanuoja prekės) ir prieš jas stovi vienas vyras solidaus amžiaus, na aš atsistojau už jo ir „cekavinausi“ kiek gaus puponautų už tikriausiai visai nereikalingas prekės? Na ir kaip manote kiek gavo? ... aha nemažai gavo, manau bent pusė dešimties jų tikrai gavo, nes man asmeniškai savo akimis teko pamatyti 3, nes stovėjau už vyro, nebuvo geros galimybės matyti pilnai, bet esu tikras, kad gavo tikrai daugiau nei 3.


Mano nuomonė apie „PUPONAUTUS“:
Asmeniškai aš esu nusistatęs PRIEŠ tuos puponautus, visas kitas nesamonės (perkant kažkokia prekė, gauni kažkokį žaisliuką). Tai pagal mane tiesiog yra pinigų grežimas iš tėvų, tėvų nervų gadinimas. Dėl manęs galėtu visiškai nebūti šitų nesąmoningų akcijų, bei manau visi pritartu dėl to, kad nebūtų jų, o ypač suaugė žmonės, kurie turi bent po vieną mažą vaiką kuriems rūpi puponautai ir kitos panašios nesamonės.


Mano klausimai jums:
Ką jūs manote apie tokį vaiko elgėsy, su savo mama? (mano girdėtas konfliktas)
Ar jūs renkate patys tuos „PUPONAUTUS“?
Parašykite savo nuomonė apie „PUPONAUTUS“ ir panašias akcijas.

MAŽAS PRAŠYMAS JŪSŲ:
Parašykite komentaruose kaip pavyko rašyti pirmą tekstą, kuris yra bent minimaliai panašūs į blogą? Bei pasiūlykite tematiką kurią rašyti kitą blogą.
 

 

 

Lukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunuolis, kad viską aprašei..

Deja tokia realybė, maksimai nesvarbu, ar tavo tėveliai turi pinigų ar ne, vistiek pirk ką nors, kad gautum tą vadinama puponauta. Ir kas iš jų? Eilinis plastmasės gabalas... Nu nežinau, kuo čia galima didžiuotis, gal dėlto, kad juos reikia kolekcionuot. Kuo daugiau surenki tuo esi kitoks? Neee... Asmeniškai, jeigu būčiau mažas neimčiau jo, su juo nėra ką veikt, jau geriau ką nors įdomesnio nusipirkt.

Asmeniškai aš taipogi esu prieš, tai tiesiog tėvų provokavimas, nupirk arba nedarysiu to bei ano. Nekolekcionuoju ir nežadu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakyčiau gan solidžiai/įdomiai išdėstei mintis.


 


I.T. O tie "Puponautai" yra šūdinas plastmasės gabalas, iš kurio jokios naudos, nei tėvams, nei patiems vaikams.


P.S. "Maxima", no offense.


Redaguota , nario sreballas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau pasisekė parašyti gan neblogai, išdėstei gerai, viskas patiko.

Ką jūs manote apie tokį vaiko elgėsy, su savo mama? (mano girdėtas konfliktas) - Tai tik vienas eilinis vaiko prašymas nupirkti tų puponautų, girdėjęs aš ir.
Ar jūs renkate patys tuos „PUPONAUTUS“? - Ne, nematau net ką ten su jais daryti, kažkada pirkau Maximoje prekę kažkokią ir norėjo duot tą puponautą, aš iš karto toks "Jūs gal nejuokaukit?"
Parašykite savo nuomonė apie „PUPONAUTUS“ ir panašias akcijas. - Bandymas uždirbti daugiau pinigų, per lengviausią tašką - vaikus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gadina tie , popunautai gyvenimą man kai MAMA nupirkdavo aš jį pradėdavau laužyt draskydavau kol pamatydavau kas viduj būdavo o kas ten? šūdinas , paprastas kamuoliukas numėsdavau į šoną ir jis man jau nebereikalingas būna - Kaip mano pusesere , kai ainam i koke MAXIMA , ar dar kur klause ar čia būs popunautu aš sakau kad čia nebus jokiu šūdų puponautu ir aš jai neleidžiu jų pirkti ir paskui kaip visad pradėda verkt sakau kam tokiu šūdų tau reik? Jis bevertis žaislas ji greit sulaužai ir jis jau nebereikalingas yra , išmėsi jį kaip šiūkšlė ir viskas pffū ką aš čia šnekų DEGINT pupopautus išvys arba tokiu šūdų nebegamint!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Tegul zyzia, aš nieko prieš, bet svarbiausia, kad esu matęs jog daugiau už vaikus tėvai renka :D Esmė tokia, kad čia ir yra biznis. Taip - jiems reikia pelno, o štai tau ir 1 iš pritraukimo būdų. Nesakykit jeigu patys turėtumėt verslą to nedarytumėt, verslininkas yra verslininkas, daugiausiai jie sukoncentruoti į pelną. Aš nieko prieš, jų nerenku, man jų nereikia, bet tiesiog tegul tie vaikai verkia, tik gaila kai kurių tėvų nervų, na bet jeigu tą pačią akciją pakartojo antrą kartą, vadinasi ji buvo pelninga.

 

 P.S Svarbiausia, kad 1 kartą dėl įdomumo dėlės nusipirkus kažkokį nepamenu pavadinimo to puponado, tai ten optima-linija paprastas limonadas skarbonkėj :D..., bet gi vaikui skanesnis puponautų gėrimas.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Tegul zyzia, aš nieko prieš, bet svarbiausia, kad esu matęs jog daugiau už vaikus tėvai renka :D Esmė tokia, kad čia ir yra biznis. Taip - jiems reikia pelno, o štai tau ir 1 iš pritraukimo būdų. Nesakykit jeigu patys turėtumėt verslą to nedarytumėt, verslininkas yra verslininkas, daugiausiai jie sukoncentruoti į pelną. Aš nieko prieš, jų nerenku, man jų nereikia, bet tiesiog tegul tie vaikai verkia, tik gaila kai kurių tėvų nervų, na bet jeigu tą pačią akciją pakartojo antrą kartą, vadinasi ji buvo pelninga.

 

 P.S Svarbiausia, kad 1 kartą dėl įdomumo dėlės nusipirkus kažkokį nepamenu pavadinimo to puponado, tai ten optima-linija paprastas limonadas skarbonkėj :D..., bet gi vaikui skanesnis puponautų gėrimas.. :D

Kartą gėriau tą pupo gėrimai tai vos neapsivėmiau :D

Ir dar keli tokie mini straipsniai http://www.demotyvacijos.lt/puponautas-1592615.html    http://www.demotyvacijos.lt/puponautai-1587016.html?utm_source=google&utm_medium=demotyvacija.lt&utm_campaign=redirect        http://www.pipedija.com/index.php/Puponautai

Redaguota , nario Renaldas_Shout
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką aš manau apie puponautus? Tiesa sakant man yra po*ui :D O jei rimtai, tai jie man nemaišo, nes neperku maximoj, o  jei ir perku jų net nematau, nes jie neatkreipia mano dėmesio, reikia žiūreti tai kas reikalinga, o ne visokius šudukus.
Tai yra verslininkams biznis, ir tikrai jų negalima smerkti, kad jie pelnosi, iš kvailų žmonių. Čia tas pats kaip žiūrėti 24valanadas per televizorių. LNK ar TV3 iš tokių laidų susikrauna pelnus , nes kvailiems Lietuvoms piliečiams tai patinka. Verslininkai niekuo dėti, nes jie dirba savo darbą , o tėvai turi dirbti savąjį (turiu omeny auklėti ir rūpintis šeima) . Kalti tėvai ir jų auklėjimas šeimose. Jei tevai yra tokie skystablauždžiai ir perka viską ir aukoja visus  pinigus , kad tas vaikas gautų žaisliuką tai atsiprašau. Mano nuomone šeimoj turi buti disciplina ir drausmė ir nustatytos tam tikros ribos, jei kažkoks snarglius pradeda klykt parduotuvei, gryžti namo paėmi gerą dirža ir ikrėti beržinės košės, ir visi puponautai išgaruoja. Turbūt visi paklausit ar iš patirties viską kalbu ir aš jums atsakau, kad TAIP. Kai buvau mažas, kad norėčiau kažką iškaulyt iš tėvų, griūdavau vidury parduotuvės ir pradedavau verkt, vieną sykį Mama parsivedė namo, ir kaip reikiant įkrėtė beržinės košės, nuo to laiko buvau kaip šilkinis ir tokia situacija nesikartojo. Ačiū už dėmesį :)

P.S. nepagalvokit, kad aš kažkoks antžmogis ir, kad vaikam negalima pirkti jokių žaislų, beabejo galima ir reikia, bet kaip ir minėjau ankščiau turi būti ribos.

Redaguota , nario kjkarolis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...