Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Survival žaidimas [WIP]


.Ignas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3363 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip ir toliau :D

Dėkoju už palaikymą

 

 

Čia androidui? Beto, manau būtų įmoniau jo žaidimas būtų post-apocalyptic stiliaus, galėtų žmonės eiti per miestus iš ieškoti daigtų. Kažkas panašaus į Unturned.

 

Taip žaidimas bus ir ant android, dėl post apocalyptic nemanau nes noriu sukurti kad būtų labiau gamta (be miestų)

 

O bus tai pat co-op arba/ir multiplayer?

dėl šito jau galvojau ir turėtų būti, pirmiausia turiu pabaigti singleplayer.

 

Jei nepaslaptis, koki gamemakeri naudojat?

 

Jeigu Gamemaker, maybe gal galeciau prisidet nes moku programuot :)

GameMaker: Studio, programuotojo nereikia kadangi man paprasčiau vienam dirbti su žaidimu (čia dėl programavimo) nes žinau visą kodą ir nereikia aiškintis kas ką reiškia.

 

Per gamemaker multiplayer neimanoma padaryt nebent per viena tinkla kad zaist.

Įmanoma buvau padaręs mokymosi tikslais žaidimą, žinoma neišleidžiau aš jo bet testavom su 6 žmonėm buvo galima tik šaudytis.

 

Juk ne viskas kuriama su GameMaker :P

Na taip neviskas, bet aš naudoju gamemaker varikli todėl jei norėčiau pridėt kažką savo tai reikėtų rašyti dll (čia jei noriu padaryti rimčiau kažką ko pats GM negali padaryti)

 

P.S prie žaidimo nedirbau jau tikrai ilgai ir jei prisėdu tai tik patvarkau kodą/klaidas, didžiausia to priežastis kad neturiu žmogaus kuris pieštų :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3363 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...