Peršokti į turinį

Minecraft EULA | Lietuvoje?


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

online-mode: false - nėra draudžiamas man atrodo.

 

Tiesiogiai - ne, bet draudžiamos žaidimo nelegalios kopijos (nelegalūs launcheriai/klientai), bei visas jų palaikymas, plėtojimas, o nelegalūs serveriai prie to prisideda, taigi, tai yra draudžiama... Ir jau bent kokius 3 metus... Ir kas mums iš to? Lietuva - pasaulio užkampis, niekam nerūpėjom, niekam ir nerūpėsim... Jei anksčiau niekas nekreipė dėmesio, nekreips ir dabar, kiek gi galima kartot... Čia jau net nekalbant apie tai, jog nei vienas Lietuvos Minecraft serveris nėra nusipirkęs patentų, licenzijų, bei nemoka valstybei mokesčių, tad, jei net mūsų valdžiai į tai nusispjaut, tai ką jau kalbėt apie užsienį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiogiai - ne, bet draudžiamos žaidimo nelegalios kopijos (nelegalūs launcheriai/klientai), bei visas jų palaikymas, plėtojimas, o nelegalūs serveriai prie to prisideda, taigi, tai yra draudžiama... Ir jau bent kokius 3 metus... Ir kas mums iš to? Lietuva - pasaulio užkampis, niekam nerūpėjom, niekam ir nerūpėsim... Jei anksčiau niekas nekreipė dėmesio, nekreips ir dabar, kiek gi galima kartot... Čia jau net nekalbant apie tai, jog nei vienas Lietuvos Minecraft serveris nėra nusipirkęs patentų, licenzijų, bei nemoka valstybei mokesčių, tad, jei net mūsų valdžiai į tai nusispjaut, tai ką jau kalbėt apie užsienį...

Man atrodo apsurdas valstybei mokėt mokesčius, kai jie prie to uždarbio nei kiek neprisideda. Juolab kalba eina apie paauglius, vaikus... :crazy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo apsurdas valstybei mokėt mokesčius, kai jie prie to uždarbio nei kiek neprisideda. Juolab kalba eina apie paauglius, vaikus... :crazy:

 

Aš kalbu apie tai, jog niekas nesilaiko savosios valstybės įstatymų, tad ką jau čia kalbėt apie kažkokią tai tarptautinio žaidimo EULA... O jei kalbant apie mūsų valdžia, taigi ten beveik viskas apsurdiška...  :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O dėl to online-mode:false, citata iš vieno bukkit "developerio" - evilmidget38:

One major use for the offline mode is when you can't connect to minecraft.net. Sure it's not safe, but if you can't connect, you can't connect. Plus it's useful as a developer, as you can use a few fake clients to test plugins.

 

 

Bei "Tnt":

Offline-mode servers are not evil. They can be a great tool for debugging or development. Support for them does not exist on these forums, and we will remove them if posted as an advertised server available to the public. Public offline mode servers are there solely to support piracy.

I do not bother to turn my server offline when the authentication servers go down anymore. They are often back up very quickly, and I prefer to not to open myself up to the risk of running in offline mode.

If you are debugging in an offline mode server, and run into an bug, it should be no challenge to turn that online and confirm the bug, so there is no reason to provide support.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O dėl to online-mode:false, citata iš vieno bukkit "developerio" - evilmidget38:

 

Bei "Tnt":

 

Manyčiau dėl būtent šios priežasties, Mojang ir įgalino šią galimybę, vis vien, Bukkit, ar jo pluginų developeriai būtų padarę tą patį... O žmonės nesugebantys įpirkti žaidimo - tai išnaudojo savaip... Būtų tikrai labai šaunu Lietuvoje atidaryti "PREMIUM" serverį, gaila, jog tokiu atveju, jis būtų pasmerktas bankrotui... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manyčiau dėl būtent šios priežasties, Mojang ir įgalino šią galimybę, vis vien, Bukkit, ar jo pluginų developeriai būtų padarę tą patį... O žmonės nesugebantys įpirkti žaidimo - tai išnaudojo savaip... Būtų tikrai labai šaunu Lietuvoje atidaryti "PREMIUM" serverį, gaila, jog tokiu atveju, jis būtų pasmerktas bankrotui... 

 

Asmeniškai minecraft premium nepirkčiau niekad, nors ir patinka minecraftas kaip žaidimas, bet jame nėra per daug ką veikti ir jo ilgai žaisti nelabai manau išeis, nes tą patį per tą patį daryt ilgai labai atsibosta, tai vien dėl tos priežasties neleiščiau 50LT+ ant premiumo. Manau toks atvejis yra su daugeliu kitų žmonių ir tai nėra dėl to, kad "nesugeba įpirkti žaidimo". Bet kokiu atveju aišku yra žmonių kurie ir neįperka, bet sakau asmeniškai minecraft premium skaitau visiškai bevertį dalyką kuris kainuoja dar nemažai pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai minecraft premium nepirkčiau niekad, nors ir patinka minecraftas kaip žaidimas, bet jame nėra per daug ką veikti ir jo ilgai žaisti nelabai manau išeis, nes tą patį per tą patį daryt ilgai labai atsibosta, tai vien dėl tos priežasties neleiščiau 50LT+ ant premiumo. Manau toks atvejis yra su daugeliu kitų žmonių ir tai nėra dėl to, kad "nesugeba įpirkti žaidimo". Bet kokiu atveju aišku yra žmonių kurie ir neįperka, bet sakau asmeniškai minecraft premium skaitau visiškai bevertį dalyką kuris kainuoja dar nemažai pinigų.

Aš ir neleidžiu nei cento, kadangi yra kūrėjų - paauglių, kurie kone per savaite gali sukurti neblogą šio žaidimo kopiją su dar geresne grafika ir papigiai arba net nemokamai padalinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai minecraft premium nepirkčiau niekad, nors ir patinka minecraftas kaip žaidimas, bet jame nėra per daug ką veikti ir jo ilgai žaisti nelabai manau išeis, nes tą patį per tą patį daryt ilgai labai atsibosta, tai vien dėl tos priežasties neleiščiau 50LT+ ant premiumo. Manau toks atvejis yra su daugeliu kitų žmonių ir tai nėra dėl to, kad "nesugeba įpirkti žaidimo". Bet kokiu atveju aišku yra žmonių kurie ir neįperka, bet sakau asmeniškai minecraft premium skaitau visiškai bevertį dalyką kuris kainuoja dar nemažai pinigų.

 

Vadinasi tu beveik nieko nežinai apie šį žaidimą. Jo galimybės yra netgi didesnės nei kokio nors SA-MP, apie kurį tu ko gero turi geresnę nuomonę, bei, kuris neturi statymo galimybės, kuri dar be galo praplečia Minecraft galimybes... Esmė yra tame, jog jog tokie kaip tu, mano galva, matę tik tuos eilinius, paprastus Lietuvos šūdservius, dėl kurių, tikrai neapsimoka pirkti žaidimo ir kurie tik gadina šio žaidimo įvaizdį... Turėtum "PREMIUM", galėtum nueiti į populiariausius užsienio serverius, kurie praktiškai viskuo yra unikalūs, o tada jau ir pamatytum šio žaidimo galimybes... O čia dar nekalbant apie modifikacijas, kurios jame irgi yra labai išplėtotos - yra joms specialiai pritaikyti serveriai, ko nėra daugumoje žaidimų, na o kalbant apie modifikacijas, tai šio žaidimo ribos praktiškai išnyksta - gali įgyvendinti ką tik nori... 

 

Manai nusišneku? Susisiek, suteiksiu galimybę pažaisti tokiuose serveriuose...

 

 

Aš ir neleidžiu nei cento, kadangi yra kūrėjų - paauglių, kurie kone per savaite gali sukurti neblogą šio žaidimo kopiją su dar geresne grafika ir papigiai arba net nemokamai padalinti.

 

 

Mano galva, tai gražesnė grafika ir visokie prišpindalai nelabai ką reiškia, svarbu kokybiškumas, funkcionalumas, lankstumas, bei žinoma - serveriai, turintys išplėtotus API, ko tikriausiai tuose žaidimuose nelabai būtų. Jei nori gražesnės grafikos, ar prišpindalų - yra modifikacijos... 

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesiginčiju su tavimi, gal ir smagu žaist tuose premium unikaliuouse serveriuose, bet kaip sakiau asmeniškai man nepatinka kai būna prišikta žmonių belekiek į serverį ir visko pristatyta, gal ir gražu, bet man nepatinka. Ką aš asmeniškai pats per minecraftą darau tai įsijungiu naują mapą kiekvieną kartą ir bandau pasistatyti gražų namą, išgyventi, atsibosta išjungiu, kitą kartą įsijungęs vėl naują mapą susikuriu. Kiekvieno nuomonė skirtinga, bet tai yra priežastis dėl ko asmeniškai neleiščiau pinigų ant premiumo, aš geriau investuosiu į kai ką kitą tuos pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesiginčiju su tavimi, gal ir smagu žaist tuose premium unikaliuouse serveriuose, bet kaip sakiau asmeniškai man nepatinka kai būna prišikta žmonių belekiek į serverį ir visko pristatyta, gal ir gražu, bet man nepatinka. Ką aš asmeniškai pats per minecraftą darau tai įsijungiu naują mapą kiekvieną kartą ir bandau pasistatyti gražų namą, išgyventi, atsibosta išjungiu, kitą kartą įsijungęs vėl naują mapą susikuriu. Kiekvieno nuomonė skirtinga, bet tai yra priežastis dėl ko asmeniškai neleiščiau pinigų ant premiumo, aš geriau investuosiu į kai ką kitą tuos pinigus.

 

Žinoma, kiekvienam savaip, bet tu negali sakyti, jog šis žaidimas nuobodus, jog jame nėra ką veikti, vien dėl to, jog tu pats, jame veiki vien tą patį per tą patį ir daugiau nieko nežinai... Tai pat, vieni investuoja pinigus į gerą žaidimą, kiti į kitus dalykus, čia jau kiekvieno pasirinkimas, bet pagrindinis faktas tas, jog didžioji dalis tų, kurie nusprendžia pirkti šį žaidimą, yra daug labiau išprusę, supratingesni ir t.t., nei ta didžioji dalis mūsų, kurie nesukrapšto pinigų žaidimui ir kuriems visiškai ant jo nusispjaut ir būtent dėl šios priežasties, žaisti, kad ir visiškai paprastame "Survival" PREMIUM serveryje yra daug maloniau ir įdomiau, nei mūsiškiuose "Survival" serveriuose, vien dėl daug aukštesnio žaidėjų lygio...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet kiek pasižiūriu dauguma užsienio populiariausių serverių vistiek nesilaiko EULA ir privilegijas pardavinėja kaip ir prieštai

 

Mano pavizdys: http://store.woodycraft.net/

 

Šio serverio savininkas yra populiarius youtuberis kuris paliko youtube ir išlaiko šeimą iš savo Minecraft serverio. Gal tesiog Mojang nereguoja taip stipriai į ta EULA ir norėjo tik pagazdinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma, kiekvienam savaip, bet tu negali sakyti, jog šis žaidimas nuobodus, jog jame nėra ką veikti, vien dėl to, jog tu pats, jame veiki vien tą patį per tą patį ir daugiau nieko nežinai... Tai pat, vieni investuoja pinigus į gerą žaidimą, kiti į kitus dalykus, čia jau kiekvieno pasirinkimas, bet pagrindinis faktas tas, jog didžioji dalis tų, kurie nusprendžia pirkti šį žaidimą, yra daug labiau išprusę, supratingesni ir t.t., nei ta didžioji dalis mūsų, kurie nesukrapšto pinigų žaidimui ir kuriems visiškai ant jo nusispjaut ir būtent dėl šios priežasties, žaisti, kad ir visiškai paprastame "Survival" PREMIUM serveryje yra daug maloniau ir įdomiau, nei mūsiškiuose "Survival" serveriuose, vien dėl daug aukštesnio žaidėjų lygio...

 

Sakiau, kad man jis pasidaro ilgiau žaidžiant nuobodus ir bet kokiu atveju tai mano asmeninė nuomonė, nenoriu nieko nustatinėti prieš šį žaidimą ir sakyti jog premium pirkti neverta, aš kaip ir prieš tai sakiau tik išreiškiu savo nuomonę.

Žinoma, gal ir pakeiščiau nuomonę nusipirkęs premium ir pažaidęs tuose visuose legaliuose serveriuose, bet bet kokiu atveju nemanau, kad praleiščiau daug laiko ne tik kad asmeniškai man atsibostų, bet dar ir kai kompiuteris lėvas minecraft su optifine veža ant 25-30fps irgi nelabai norisi žaist, eitų ant kokių 100+ tada visiškai kitas reikalas būtų žaidžiant, enb kokį įsirašyt tai pasaka būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvo geri laikai kai galėdavai paimti ir nusicrackinti sau acc. Dar ir dabar turiu savo premium accountą, kurį gavau nemokamai. Dabar jau nebėra normalių crackerių (ar kaip jie vadinas, who the fuck cares). Bet ar taip ar taip pats nebelošiu minecraft'o, nematau įdomumo, gal ir įdomu tuose "premium" serveriuose, nė kart nebandęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...