Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

DayZ Standalone


unitazas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3511 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O ką tu darai, kad žmonių žaistų ? ( Be šios temos )

Website, reklama ( tiek mokama tiek nemokama ), eventai...

Ką aš darau? Mes darom sistemą, kad žaidėjai galėtų matyt kur randasi serveryje prisijungę prie savo paskyros.Ir daug kitų rimtų dalykų?

Kokius tu eventus įsivaizduoji DayZ serveryje? Čia gi ne MC, itemų lietaus nepadarysi. Jei tik turit idėjų, maloniai kviečiami prisidėt, mes daug dalykų legaliam serveriui galvojam ir planuojam ir jau net prie to dirbam. Bet lietuviai aišku tik teist moka, nes serveryje gi niekas nežaidžia... Nors ir patys neateina, o ateitų nors kartą visi kurie taip šneka, tai matyt man tektų padaryt, kad kokį 60 žmonių serveris priimt galėtų. Ir tada gi savo veiklos iš karto atsirastų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką aš darau? Mes darom sistemą, kad žaidėjai galėtų matyt kur randasi serveryje prisijungę prie savo paskyros.Ir daug kitų rimtų dalykų?

Kokius tu eventus įsivaizduoji DayZ serveryje? Čia gi ne MC, itemų lietaus nepadarysi. Jei tik turit idėjų, maloniai kviečiami prisidėt, mes daug dalykų legaliam serveriui galvojam ir planuojam ir jau net prie to dirbam. Bet lietuviai aišku tik teist moka, nes serveryje gi niekas nežaidžia... Nors ir patys neateina, o ateitų nors kartą visi kurie taip šneka, tai matyt man tektų padaryt, kad kokį 60 žmonių serveris priimt galėtų. Ir tada gi savo veiklos iš karto atsirastų. :D

Va matai, darai kašką, tai pranešk, kad kašką darai o ne tik, kad stovi serveris kaškur kaškoks, ir IP tik skype. Nors suprantu kodėl tik skype, dėl čytų, bet jai serveris būtų atviras visiem ( ir užsienuij ) daugiau ir žaidėjų būtų.

Beto forumo reikėtų. Eventus galima įvairius padaryti, pasitelk vaizduote, nuo boxo, iki plaukimo...

 

Sakykim aš noriu susitart, su kitais žaidėjai, prisijungti vienu metu ir kartu palošti, bet kaip susitarsi kai forumo nėra.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va matai, darai kašką, tai pranešk, kad kašką darai o ne tik, kad stovi serveris kaškur kaškoks, ir IP tik skype. Nors suprantu kodėl tik skype, dėl čytų, bet jai serveris būtų atviras visiem ( ir užsienuij ) daugiau ir žaidėjų būtų.

Beto forumo reikėtų. Eventus galima įvairius padaryti, pasitelk vaizduote, nuo boxo, iki plaukimo...

 

Sakykim aš noriu susitart, su kitais žaidėjai, prisijungti vienu metu ir kartu palošti, bet kaip susitarsi kai forumo nėra.

Na, jei sistema, kuri siejama su web nėra baigta, tai žinai, gana sunku paleist neveikiantį web :D

Šiaip tai.

IP tarkim neviešinamas dėl to, neviešinamas ir užsieniui, kad nebūtų taip, jog apie jš sužinos čyteriai ir ateis pasilinksmint.

Dabar va tarkim tu vienas užsiminei, kad reikia forumo, bet tik vienas vienintelis tai paminėjai, kiti to nenori, nesiūlo, tai jei aš nematau poreikio, kad to reikia, neeikvoju bereikalingai resursų. Juk būna, pasiūlau, ei chebra, davai visi prisijungiam va dabar, nuveiksmin kazka, prisijungia kokie penki, ten kitas po valandos sako ateis, kitas dar kada, tokių atmazų prisigalvoja, o kai pradeda rinktis, tai vienas ateina, kitas išeina, niekaip nesusidaro kompanija zmonių, kurie tarkim pastoviai čia žaistų. Pradžiai užtektų, kad bent keli va, ateitų, serveryje žaistų, paskui čia kokį atsiliepimą parašytų. Apskritai, apie serverį žino apie 100 žmonių, skaičiuojant profilius, bet vienu metu susirenka keli, arba ateina, pažiūri, kad ai, mažai ir išeina, o vat neišeitų, dar draugą atsivestų ir jau būtų daug žmonių.

Tada ir forumas atsidarytų, nes būtų poreikis kažką daryt, o dabar, nei atsiliepimų, tik peikimas, nei pastangų vertinimas. Nu tai žinai. Net jei ir ewar atidarys, ar kažkas pasikeis iš jų pusės, lygiai taip pat gali būt mažas žmonių susidomėjimas, nes jie serveryje nesusidurs, o mes tam toolsą kuriam, kuriuo ir kiti galėtų naudotis, kad galėtų susitikt su draugais ar planuot savo komandų veiksmus. Tiesiog reikia, kad patys žmonės ateitų žaist, o ne tik prašytų, kad ai, duokit eventų, duokit dar ko. Juk ne MC. čia, žmonės, kur matėt bent vienam normaliam dayz serveryje tokius dalykus... :D Kartais surengia, bet ne į dieną du kartus. Tai ir čia bus, ateis laikas, bus ir vaikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parsiunčiau, pasidariau update nuo crash'ų. Ką toliau? Man nerodo nei vieno DayZ servo D:

Tai tau ir neturi rodyt jokio Dayz serverio tam saraše, juk tai cracked versija ir nera daug cracked serveriu, plius i juos visus jungies per REMOTE optioną serverių sąraše. Ten gali prisidėt savo serverius ir taip prisijungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3511 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...