Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip taisyklingai krauti laptopą?


ENKeY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Klausimas būtų labai keistokas, bet manau svarbus. Užsisakiau laptopą, jau pirmadienį turėsiu jį. Prieš tai nesu turėjęs laptopo tai noriu sužinot kaip jį reikia saugot, kad kuo ilgiau laikytų. Bet pagrinde mano tema būtų apie bateriją. Kaip mano sesės laptopas išvis nelaiko nekraudamas. Jį visada reikia krauti... Tai mano klausimas būtų toks: kaip reikia krauti baterija, kad jos nesupisti. Ta prasme ar galima naują laptopą visada krauti (tipo visada laikyt įkyšta pakrovėją ). Ar reiktų gal pakraut jį iki maximumo, ir tada nebekraut, o kai jau išsikrauna beveik tada pradėt kraut?

 

Dar jeigu žinot kokių svarbių dalykų kurių nevertėtų/vertėtų daryti su nešiojamu kompiuteriu, tai prašau pasidalinkite jais, tikrai nepagailėsiu + rep. :)

Redaguota , nario ENKeY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu kompiuteriu naudojiesi namuose, geriausia yra baterija iš vis išimti ir ją naudot tik tada, kai kompą naudoji kitur ir neturi galimybės jo laikyt ant laido... O šiaip, pakrauni ir išimk bateriją, tegul kompas ant laido dirba.. :) Taip išsaugosi baterija.

Redaguota , nario Nostro
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu kompiuteriu naudojiesi namuose, geriausia yra baterija iš vis išimti ir ją naudot tik tada, kai kompą naudoji kitur ir neturi galimybės jo laikyt ant laido... O šiaip, pakrauni ir išimk bateriją, tegul kompas ant laido dirba.. :) Taip išsaugosi baterija.

 

Geras, to tikrai nežinojau, kad galima išimti bateriją ir krauti ant vieno laido, dėkui tau už šį patarimą, labai padėjo, bet ar visiems laptopams išsijama ta baterija? :)

Redaguota , nario ENKeY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geras, to tikrai nežinojau, kad galima išimti bateriją ir krauti ant vieno laido, dėkui tau tikrai už šį patarimą, labai padėjo, bet ar visiems laptopams išsijama ta baterija? :)

Na taip, manau kad visiems, jos nėra amžinos, todėl ateina laikas kada jas reikia pasikeist.. O šiaip, aš irgi naudojuosi laptopu ir mano baterija jau visiškai nebelaiko, aš net ir neperku naujos o laikau visada ant laido, kadangi kompo niekur nesinešioju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, manau kad visiems, jos nėra amžinos, todėl ateina laikas kada jas reikia pasikeist.. O šiaip, aš irgi naudojuosi laptopu ir mano baterija jau visiškai nebelaiko, aš net ir neperku naujos o laikau visada ant laido, kadangi kompo niekur nesinešioju.

 

Bet pradžioj ir tu laikei ant baterijos visados, todėl ir supsai ją?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet pradžioj ir tu laikei ant baterijos visados, todėl ir supsai ją?

Net ir nežinau žinok kaip buvo pradžioj, mano senukui jau berods 5 ar 6 metai.. Iš pradžių gal neišiminėdavau baterijos, nepamenu, paskui kažkur perskaičiau internete, kad taip galima bent kažkiek išsaugot ją, o dabar kaip ir sakiau, kompiuteris tik ant laido ir testovi pas mane. :) Jeigu laikysi išėmęs bateriją, ji tau nesieikvos veltui ir tiek.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net ir nežinau žinok kaip buvo pradžioj, mano senukui jau berods 5 ar 6 metai.. Iš pradžių gal neišiminėdavau baterijos, nepamenu, paskui kažkur perskaičiau internete, kad taip galima bent kažkiek išsaugot ją, o dabar kaip ir sakiau, kompiuteris tik ant laido ir testovi pas mane. :) Jeigu laikysi išėmęs bateriją, ji tau nesieikvos veltui ir tiek.. :)

 

Na aišku, tai dėkui tau dar kartą. :)

 

Dar jeigu žinot kokių svarbių dalykų kurių nevertėtų/vertėtų daryti su nešiojamu kompiuteriu, tai prašau pasidalinkite jais, tikrai nepagailėsiu + rep. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš pasiulyčiau,kad jeigu visiškai naujas kompiuteris (loptopas) su nauja baterija iš pradžių pakrauk iki maximumo ir išjunk pakrovėja. Tada kai jau tau išmes lentelę ant destopo jog tel liko 5 ar 10 % , ikišk vėl ją krautis ir taip 3 kartus, kad baterija apsiprastu ir nesusipystu. Nu o veliau patarčiau naudoti ant laido be baterijos. Ir geriau kompas veikia ir baterija nesieikvoją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš pasiulyčiau,kad jeigu visiškai naujas kompiuteris (loptopas) su nauja baterija iš pradžių pakrauk iki maximumo ir išjunk pakrovėja. Tada kai jau tau išmes lentelę ant destopo jog tel liko 5 ar 10 % , ikišk vėl ją krautis ir taip 3 kartus, kad baterija apsiprastu ir nesusipystu. Nu o veliau patarčiau naudoti ant laido be baterijos. Ir geriau kompas veikia ir baterija nesieikvoją.

 

 

Ir jeigu kaip sakei laptopas bus naujas, pradžioj atlik kelis įkrovimo-iškrovimo ciklus.. t.y. pilnai įkrauk ir tada pilnai iškrauk, kokius 3-4 kartus, tada ji pradės pilnai veikt...

O šiaip, radau vieną straipsnį kuris tau suteiks daugiau infomacijos.. :)Paspausk

 

Dėkui už patarimus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Jeigu kompiuteriu naudojiesi namuose, geriausia yra baterija iš vis išimti ir ją naudot tik tada, kai kompą naudoji kitur ir neturi galimybės jo laikyt ant laido... O šiaip, pakrauni ir išimk bateriją, tegul kompas ant laido dirba.. :) Taip išsaugosi baterija.

Tiesa ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu kompiuteriu naudojiesi namuose, geriausia yra baterija iš vis išimti ir ją naudot tik tada, kai kompą naudoji kitur ir neturi galimybės jo laikyt ant laido... O šiaip, pakrauni ir išimk bateriją, tegul kompas ant laido dirba.. :) Taip išsaugosi baterija.

Dėl baterijos išimimo labai klysti. Aš kaip pirkau prieš puse metų kompą irgi buvo iškeles toks klausymas, o ką daryt su baterija jeigu laikau kompą visada ant laido ? Tai kompiteristas atsakė nu kuris užsakinėjo kompą tipo darbe turėjo du naujus loptopus ir vieną visada laikė ant baterijos ir ant laido, o kita buvo išimta ir tik ant laido, bet kaip prireigdavo įsidėdavo ją tai sakė, kad pirma baterija sugebėjo sugest kuri buvo išiminėdama ir man pasiūlė laikyt bateriją visada ant pakrovėjo.

Redaguota , nario Harder
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl baterijos išimimo labai klysti. Aš kaip pirkau prieš puse metų kompą irgi buvo iškeles toks klausymas, o ką daryt su baterija jeigu laikau kompą visada ant laido ? Tai kompiteristas atsakė nu kuris užsakinėjo kompą tipo darbe turėjo du naujus loptopus ir vieną visada laikė ant baterijos ir ant laido, o kita buvo išimta ir tik ant laido, bet kaip prireigdavo įsidėdavo ją tai sakė, kad pirma baterija sugebėjo sugest kuri buvo išiminėdama ir man pasiūlė laikyt bateriją visada ant pakrovėjo.

 

Čia logiškai pagalvojus nesamonė, nebent ta baterija buvo kokia brokinė ar kokia ten š.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...