Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kadangi antra Z87 bet ji nėra skirta ocinimui, tai nėra tolko, reiškias H87 ;) o kaip tau per akis būtu ir AsRock H81 HDS vistiek neocinsi, tai prie to pačio ir CPU pakeistum į i5 4440 ir gautusi žymiai mažesnė kaina
EDIT: nu tai ir pirk modulini už 300lt :D bet laidus paslėpsi tik pirmo varianto korpuse, antro be šansu..
p.s. prefixo builde GPU pakeiščiau į GTX 770, bus ir greitesnė ir mažiau ris o tai reiškias ir mažiau kaist

Redaguota , nario Hyperion
(redaguota)

Kadangi antra Z87 bet ji nėra skirta ocinimui, tai nėra tolko, reiškias H87 ;) o kaip tau per akis būtu ir AsRock H81 HDS vistiek neocinsi, tai prie to pačio ir CPU pakeistum į i5 4440 ir gautusi žymiai mažesnė kaina

EDIT: nu tai ir pirk modulini už 300lt :D bet laidus paslėpsi tik pirmo varianto korpuse, antro be šansu..

p.s. prefixo builde GPU pakeiščiau į GTX 770, bus ir greitesnė ir mažiau ris o tai reiškias ir mažiau kaist

GTX 770 biškį brangesnė už R9 280X, nors nėra labai galingesnė. R9 280X turi 3GB operatyviosios atminties, o GTX 770 tik 2GB. Elektros sąnaudų skirtumas nėra didelis (~20W), AMD plokštės nėra iš tų kurios labai kaista, bent jau mano R9 270 su tokiu pačiu MSI aušinimu sėdi stabiliai ir apsukų nedidiną todėl tyliai dirba. Pasirinkau AMD ir dėl to jog turi savo "pribumbasų" kaip AMD APP (jei filmuosi žaidimų gameplay, tikrai pravers) arba Mantle... 

Tai pat GTX 770 yra 256-bit'ų, o tuo tarpu R9 280X su visais 384-bit'ais. Aišku AMD plokštė turi ir daugiau shaderių, bei panašiai...

Žaidimuose situacija pvz.: Battlefield žaidimuose pirmauja AMD plokštė, o jau kituose gali šiek tiek pirmauti Nvidia.

Neesu nei AMD, nei Nvidia vaizdo plokščių fanas tik sakau ką pats manau.

 

Komentuoju prefix buildą: Viskas yra gan neblogai tik kimbu prie psu. Man būtu geriau psu su moduliniais kabeliais.

Mano parinktas Corsair korpusas yra ATX dydžio tad laidus galėsi kur nors surišt ir net nepastebėsi jų. Moduliniai PSU kainuoja brangiau, o ant tokio daikto kuris tik paduoda elektra kitoms dalims nelabai verta daug mokėti.

CPU aušintuvas reikalingas ne tik dažnio kėlimui (OC), bet ir palaikyti žemesnes temperatūras, o mažesnės temperatūros mažiau apsukų ir triukšmo, didesnis ventiliatorius išsklaidys daugiau šilumos, nei mažas stock'inis ir gal vėliau norės biškį "paturbinti" savo CPU?

 

Redaguota , nario PrefixS

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Poxui tie bitai, o vRam reikalingi rezoliucijai aplamai, 2gb per akis 1080p rezoliucijai, o jau 4k (ultra hd) reiktu žiūrėt 4gb ir gal net vertėtu kreipt dėmėsį jau į bitus, bet prie tokios rezoliucijos ir kompas nebe 3k o visas 5k kainuos. Elektra skiriasi net ne 20w o visais 45w (matuota paties su multimetru, tik ne 280x o paprasta 280, tai kadangi x reiškias ocinta tai manau dar +10w ir primušt galima). O dėl kaitros, tai kaista tas kas daugiau watų suryja, nes ta ką suryja turi kažkur išmest. Čia kaip su žmonėm, daugiau valgai - daugiau šiki ;)
P.s. dėl tavo R9 270 yra ta pati HD 7870 (nepasižymėdavo dideliom temperatūrom kaip pvz 7850 kuri yra silpnesnė bet kaisdavo daugiau, ar aukštesnės klases t.y. HD 7950)

Redaguota , nario Hyperion

O kaip manot kuri korta geresnė? Asus geforce gtx 770 ar msi geforce gtx 770?

 

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2372&gid2=2348&compare=geforce-gtx-770-msi-twinfrozr-4gb-edition-vs-geforce-gtx-770-directcu-ii-4gb-oc-edition skirtumas 1% MSI naudai

i5 3570k @ 4.0Ghz (COOLER PH-TC14PE) | CRUCIAL ELITE 2x4 (8GB) 1600mhz | Z77A-G43 GAMING | GTX 970 TWINFROZR V | BE QUIET L8 530 CM | WD BLUE 500GB, BARRACUDA 1TB | SAMSUNG 850 EVO 120GB

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...