Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

renaldasj

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3492 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SARG.lt MILIJONŲ PARDAVIMAS


Sveiki, parduodu SARG.lt serverio pinigus. Šie pinigai vertingi ypač tiems kurie nori nusipirkti gerą namą, verslą, mašiną arba pirkti pigiau(iš manęs) ir parduoti brangiau! Individualiai galima susitarti su manimi kokį kiekį norit paimti, tad aš jums jį gaunu ir atsiskaitom. Didžiausias kiekis kurį esu pardavęs 100.000.00lt. Esu vienas iš patikimesnių šio forumo lankytojų/pardavėjų, dėl manęs tokiais klausimais tikrai nusiskundimų nėra ir TIKRAI nežadu eiti PIRMAS.


PINIGAI


Šiuo metu turima: 400.000.000lt

Šiuo metu parduota: 400.000.000lt

Planuojama gauti: 0lt

Rezervuota: 0lt


ATSISKAITYMO BŪDAI




37eee273adc2c6df360cc3a020ea794c358.png


KONTAKTAI


skype:renasj.

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 54
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Pats patikimiausias žmogus supergames.lt. Tai aš pajėmiau 98mln ir viskas gerai buvo.

PATIKIMAS

ačiū

 

Patikimas, rekomenduoju iš jo pirkti.

thanks!

 

šiandieną vėl bus 100.000.000lt, paskubėkite pirkti, skype:renasj. su tašku! Pirmam parašiusiam bus pigiau!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3492 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...