Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4325 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jis man atrodo kalba apie toki MP kaip yra su SA-MP atsisiunti klienta ir žaidi sau laimingas. Na o dabar GTA Online yra kaip visuotinis tinklas atrodo tai negali nei serverio pagal sukurti nei kažka. Nu freeroam'as ir tiek.

Nevadinčiau to beverčiu dalyku, GTA-ONLINE pakankamai gerai padarytas rėžimas, taip - serverių negali kurti, negali dėti savo modifikacijų, bet visai fun.

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4325 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...