Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4325 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip, tiek mazai. Siu laiku logika - *Myliu SuperGames.lt* pirkti, jeigu galima parsisiusti nemokamai?

Kad būtų galima parsisiųsti, reikia kad kažkas paplatintų, kad kažkas paplatinų, kažkas turi pirkt, plius kažkas pirks norėdami legalaus GTAV.

Atsiras žmonių kurie pirks norėdami paremti "Rock star games" aš pirksiu, nes neesu pirkęs nei vieno žaidimo iš "Rock star games", o žaidės daug, tai manau mano pareiga būtų nusipirkti šį žaidimą.

  • Teigiamai 2

omega.jpg

Kad būtų galima parsisiųsti, reikia kad kažkas paplatintų, kad kažkas paplatinų, kažkas turi pirkt, plius kažkas pirks norėdami legalaus GTAV.

Atsiras žmonių kurie pirks norėdami paremti "Rock star games" aš pirksiu, nes neesu pirkęs nei vieno žaidimo iš "Rock star games", o žaidės daug, tai manau mano pareiga būtų nusipirkti šį žaidimą.

Tu ryškiai nesupranti kaip veikia piratavimas. Bei sveikinu, kad nusipirksi Rockstar žaidimą.

Take Two Interactive needs more cash.

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Daugiau turėtų jeigu rockstaras nesufailins su savo apsaugom ir padarys, kad online būtų galima žaist tik legalam.

Tą patį sakė su GTA IV, kad pasieks aukštumas su pardavimais ant PC, o dabar net nežinau ar kirto 1 milijoną. Kad ir kaip visiems čia atrodo jog GTA V parduos nerealius skaičius ant PC - to nebus. Daugiausiai parduos ant PS4 dėl Sony deal su Take Two Interactive. Toliau eis Xbox One, ir tada iš galo PC su daug mažiau pardavimų. Nemanykit jog taip rašau dėl to kad man patinka konsolės. Taip visados buvo ir bus, analitikai tą patį sako. Aplamai GTA V pardavimai turėtų būti nedideli tiek ant Konsolių tiek ant PC.

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

(redaguota)

Tą patį sakė su GTA IV, kad pasieks aukštumas su pardavimais ant PC, o dabar net nežinau ar kirto 1 milijoną. Kad ir kaip visiems čia atrodo jog GTA V parduos nerealius skaičius ant PC - to nebus. Daugiausiai parduos ant PS4 dėl Sony deal su Take Two Interactive. Toliau eis Xbox One, ir tada iš galo PC su daug mažiau pardavimų. Nemanykit jog taip rašau dėl to kad man patinka konsolės. Taip visados buvo ir bus, analitikai tą patį sako. Aplamai GTA V pardavimai turėtų būti nedideli tiek ant Konsolių tiek ant PC.

Ne, tai aš ir nesiginčinu, kad PC eis paskutinis pagal pardavimus. Tik nesupratau paskutinio tavo sakinio "Aplamai GTA V pardavimai turėtų būti nedideli tiek ant Konsolių tiek ant PC.". Ant consolių gi JAU parduota 32,5 milijono kopijų (http://www.ign.com/articles/2014/02/03/gta-5-has-shipped-325-million-copies). Nebent aš ne taip supratau, ką tu norėjai pasakyti :)

Redaguota , nario Žalgirietis
  • Teigiamai 1
3113187470.png

Ne, tai aš ir nesiginčinu, kad PC eis paskutinis pagal pardavimus. Tik nesupratau paskutinio tavo sakinio "Aplamai GTA V pardavimai turėtų būti nedideli tiek ant Konsolių tiek ant PC.". Ant consolių gi JAU parduota 32,5 milijono kopijų (http://www.ign.com/articles/2014/02/03/gta-5-has-shipped-325-million-copies). Nebent aš ne taip supratau, ką tu norėjai pasakyti :)

Kalbu apie "Xbox One, PS4, PC"

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Bus idomu matyt kiek parduos, daugelis verkia kad nori gta v ant pc bet pirkt nenori. Bent as tai nepirksiu, o bandysiu per csgo skinus ir raktus gaut. Jei sugalvos padaryt kad norint lost sp reikes per online jungtis tai bus taspac simcity5 berods. Siaip noreciau kad sugalvotu kad nepazaistu piratinei versijoj tuomet daugelis verks kad gtav nesamone

76561198021428691.png

 

 

(redaguota)

Bus idomu matyt kiek parduos, daugelis verkia kad nori gta v ant pc bet pirkt nenori. Bent as tai nepirksiu, o bandysiu per csgo skinus ir raktus gaut. Jei sugalvos padaryt kad norint lost sp reikes per online jungtis tai bus taspac simcity5 berods. Siaip noreciau kad sugalvotu kad nepazaistu piratinei versijoj tuomet daugelis verks kad gtav nesamone

Sim City DRM skirtūsi nuo GTA V. Būtent SimCity išnaudojo Cloud galę, ir visus skaičiavimus atlikinėjo Cloud(kuris prašo interneto jungties). Prisijungus daug žaidėjų vienu metu jų Cloud Serveriai lūžo ir viskas nutrūko. GTA V SP niekur nereikia tokio dalyko, jokių skaičiavimų tad jeigu žaidimas prašys interneto jungties - nematysime Sim City likimo. Nematau tolko tokiam dalykui.

Redaguota , nario No Fear
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

:DDDDd,ta patį sakė su GTA IV :D-po pusė metų bus jau ir nelegalam :D

Greičiau net ^^ :) manau jau prieš išleidimą bus,tas pats kas su watch dogs ir GTA V ant senų konsolių. O dėl GTA V nežinau pereejau ant konsolės bet nepatiko kad FPS 25-30 ir grafika baisi. Ant greičiausiai jei nepagailėsiu litų nusipirksiu visgi norisi palošt toki žaidimą su normalu FPS kiekių! ^^. 

graphic.png


 


 


 


(redaguota)

Greičiau net ^^ :) manau jau prieš išleidimą bus,tas pats kas su watch dogs ir GTA V ant senų konsolių. O dėl GTA V nežinau pereejau ant konsolės bet nepatiko kad FPS 25-30 ir grafika baisi. Ant greičiausiai jei nepagailėsiu litų nusipirksiu visgi norisi palošt toki žaidimą su normalu FPS kiekių! ^^. 

O jai ir bus tikėkimės, kad galėsim laisvai modinti GTA 5 kaip San ANdreas ar GTA 4, su enb modu GTA 4 geriau už GTA 5 atrodo. :)

O kas ten sakė kam pirkti kai parsisiūsti gali, tai o *Myliu SuperGames.lt* tau darbdavys turėtų alga mokėti jai gali ir nemokamai dirbti ?

Beto negalėsit žaisti MP, o kol padarys kanors panašaus į SAMP truks labai ilgai, o tuo labiau kol turės tiek galimybių kaip samp. Ir dar dar labiau kol visi turės PC tokius su kuriais galės palošti tą GTA 5.

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

Beto negalėsit žaisti MP, o kol padarys kanors panašaus į SAMP truks labai ilgai, o tuo labiau kol turės tiek galimybių kaip samp. Ir dar dar labiau kol visi turės PC tokius su kuriais galės palošti tą GTA 5.

 

Kol nebus fanų MP versijos, tol MP bus visiškai bevertis, o žaidimą pirkti vien tik dėl jo - neapsimoka... O kai išleis viešą MP alternatyvą su plačiu API, tikriausiai ir taip, nereikės mokėti nei cento, jog galėtum žaisti...

Filthy-Frank.jpg

Kol nebus fanų MP versijos, tol MP bus visiškai bevertis, o žaidimą pirkti vien tik dėl jo - neapsimoka... O kai išleis viešą MP alternatyvą su plačiu API, tikriausiai ir taip, nereikės mokėti nei cento, jog galėtum žaisti...

MP bevertis... API's? Apie ką tu kalbi žmogau? 

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4325 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...