Peršokti į turinį

Ieškau serverio failu pagrindu(Pirkčiau pilna serverį)


Adas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3560 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt lankytojai bei minecraft bendruomene.

Ieškau minecraft 1.7.x serverio failo pagrindu, kurie veiktu ant naujausiu 1.7.x versiju.
Jeigu tokiu neatsiras, pirkčiau pilna serverio modifikacija tik iš patikimu žmonių, moku bankų, ar jum tenkinamu mokėjimo būdų.

Jeigu parduodate
1. Aprašykite modifikacija, jos tipa, ir bent pora nuotrauku iš serverio modifikacijos.
2. Nurodykite orentacine modifikacijos kaina, arba tikslia suma.
3. Parašykite savo kontaktus

Jeigu turite serverio pagrindu, lauksiu jūsų siuntimo nuorodu arba bent jau šaltiniu.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bukkit.org, ko daugiau gali reikti?

Perku pilna serverio modifikacija, taip sakant iškarto visko ant lekštutes, turiu daug darbu, tai modifikacija perku kad iškarto būtų galima dirbt, nes kurimo procesas gero serverio nėra toks mažas :)

O bent jau pagrindu, kad turėčiau orentacija kaip kur daryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Surinkti serverį - vaikų žaidimai, juokinga darosi, tuoj mokės pinigus už tai, kad atsiūstume nemokamą platformą.

Vienam mašina juokas surinkti, ir tiesiog žmogui ją vairuoti ir prižiūrėti.

Kitam užauginti vaiką ir ji išaukleti yra juokas, daug tau galiu pavyždiu pasakyt, tu moki pinigus? Ne.

Kaip minėjau turiu daug darbu, todėl nelabai turiu laiko susirinkt pats, kai dar ne viska moku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienam mašina juokas surinkti, ir tiesiog žmogui ją vairuoti ir prižiūrėti.

Kitam užauginti vaiką ir ji išaukleti yra juokas, daug tau galiu pavyždiu pasakyt, tu moki pinigus? Ne.

Kaip minėjau turiu daug darbu, todėl nelabai turiu laiko susirinkt pats, kai dar ne viska moku :)

Neturi laiko suringti serverio? Tai nebus laiko ir serverį paleisti, turi ir taip daug darbo, kam kurti dar serverį? Jeigu ir taip daug darbų? Eiliniui serveriui? ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neturi laiko suringti serverio? Tai nebus laiko ir serverį paleisti, turi ir taip daug darbo, kam kurti dar serverį? Jeigu ir taip daug darbų? Eiliniui serveriui? ane?

Turiu komanda, kuria apmokestinu, prižiūri serverius ir juos tvarko, na bet visiem reikia ir atostogu ir laisvalaikio, taigi jei yra kas duoda modifikacija, kam mum sukti dar galva? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu komanda, kuria apmokestinu, prižiūri serverius ir juos tvarko, na bet visiem reikia ir atostogu ir laisvalaikio, taigi jei yra kas duoda modifikacija, kam mum sukti dar galva? :)

Na jeigu komanda gera moka kurti pluginus ir t.t. tada galiu pasakyti gal kažką ir pasieksit, bet jeigu nemoka kurti pluginu pagrinde reiktu labai daug redaguoti arba dar kažką sugalvoti :D na bet matosi nesat nervingas žmogus gal gal kažkas pasiseks sėkmės paieškoms ;)

Ps. bėje pasakykite ten tipas ir t.t. nes būtu lengviau kitiems tada kas norės padėti nereikės daug klausinėti, arba sudės pluginus ir taip kaip šūda duos ir fsio.

Redaguota , nario smap123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kokio gi lygio turėtų būti ta tavo modifikacija? 

 

Man atrodo jog tu visiškai nerauki šioje srityje (Minecraft serverių) ir manyčiau, jog tave tiesiog apmaus... Šiaip ar taip, aš galiu nors ir dabar, tau parduot kelių tipų, Lietuvoje pakankamai unikalių serverių failų, kurie taip sakant, tiesiog yra surinkti, o ne sukurti, kaip ir visi kiti Lietuvos Minecraft serveriai... Ar būtent to tau ir reikia? Nes jei nori koduotojo, tai nemanau jog taip tau iš dangaus ims ir nukris, bei pinigų, bent jau aš, už unikalų žaidimo rėžimą, nurėžčiau tai ne šimtuką ir ne du...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu komanda gera moka kurti pluginus ir t.t. tada galiu pasakyti gal kažką ir pasieksit, bet jeigu nemoka kurti pluginu pagrinde reiktu labai daug redaguoti arba dar kažką sugalvoti :D na bet matosi nesat nervingas žmogus gal gal kažkas pasiseks sėkmės paieškoms ;)

Ps. bėje pasakykite ten tipas ir t.t. nes būtu lengviau kitiems tada kas norės padėti nereikės daug klausinėti, arba sudės pluginus ir taip kaip šūda duos ir fsio.

Kurie nebando, tie niekad nieko ir nepasieks. Kiek darbu mano komanda dare niekad nenuvildavo ir darydavo patys, na su minecraftu pradedame naujai. Domina viskas kad šiuo laiku yra populeru, tai mano žiniomis pvp,fc,survival serveris, kaip ir kiekvienas serveris lietuvoi. Na naujo nemanau ka ir sukursi, nebent kai buvo kurta minecraft counter strike kažkas buvo naujo, bet visgi jeigu jau žaidžiame minecraft tai ir nenukrypkime nuo temos, žaidėju pasirinkimas bus ar rinktis mus, pelno nesieksiu savo serveriu, nes kolkas turiu pakankamai lešu projekto skirimui, bus papraščiausiai donator sistema, pats užsiemu tinklapiais, grafika bei vfx kurimu, esu pilnas idėju, ir tikiuosi kad bent pasieksiu vidutini žaidėju skaičiu, kurie nuolat žais ir bus šitame serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kokio gi lygio turėtų būti ta tavo modifikacija? 

 

Man atrodo jog tu visiškai nerauki šioje srityje (Minecraft serverių) ir manyčiau, jog tave tiesiog apmaus... Šiaip ar taip, aš galiu nors ir dabar, tau parduot kelių tipų, Lietuvoje pakankamai unikalių serverių failų, kurie taip sakant, tiesiog yra surinkti, o ne sukurti, kaip ir visi kiti Lietuvos Minecraft serveriai... Ar būtent to tau ir reikia? Nes jei nori koduotojo, tai nemanau jog taip tau iš dangaus ims ir nukris, bei pinigų, bent jau aš, už unikalų žaidimo rėžimą, nurėžčiau tai ne šimtuką ir ne du...

Kaip minėjau savo ankstesneme pranešime, kursime eilines modifikacijos t.y fc,pvp,survival modifikacijos serverį, nesieksiu kažkokiu tai serverio rekordu, tiesiog noriu perteikti malonu žaidima žaidėjams, be suvaržymu. Na o tavo akimis, kokia kaina sviruotu šitos modifikacijos, pilnai sutvarkytos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip minėjau savo ankstesneme pranešime, kursime eilines modifikacijos t.y fc,pvp,survival modifikacijos serverį, nesieksiu kažkokiu tai serverio rekordu, tiesiog noriu perteikti malonu žaidima žaidėjams, be suvaržymu. Na o tavo akimis, kokia kaina sviruotu šitos modifikacijos, pilnai sutvarkytos?

 

Man tokie eiliniai serveriai atrodo visiškai beverčiai... Visi jie eiliniai ir visi jie tokie patys, visur naudojami tie patys įskiepiai ir niekur nėra nieko naujo... Atsisiųst visą tą šlamštą neprireiktų nei pusvalandžio, konfigūruojant daugiau irgi nėra kur užtrukti... Vienintelis dalykas, kurio viskas visur ir skiriasi, tai yra žemėlapis... Serveris iš techninės pusės daugiau 30LTL, pagal rinką neturėtų kainuot (va, kažkoks veikėjas pardavinėja daug maš tai, ko tau reikia, gal tik kiek blogai sukonfigūruota http://www.supergames.lt/topic/189747-parduodu-minecraft-server%C4%AF/#entry1363917), o su žemėlapiu, tai čia ribų nėra... Kadangi tik tuo ir skirsitės nuo kitų, tai galit investuoti kad ir nuo 50LTL už tikrai grąžų ir kokybišką "spawn'ą", iki kokių 500 LTL už "custom" žemėlapio sugeneravimą, bei jo apstatymą įvairiais atsitiktiniais elementais... 

 

Šiaip ar taip, su tokiu serveriu toli nenukeliausit... Tokių, kaip ir sakiau, jau pilna ir taip, o daugiau tokių pat - nebereikia... Patys žaidėjai nori kažko naujo, na, bent jau tie, aukštesnio lygio žaidėjai... Asmeniškai man, tai dešimt kartų geriau serveris, su 10 žaidėjų, bet gerų, išsilavinusių, protingų žaidėjų, nei serveris, su 100, ar keliais šimtais, visiškų atsiprašant "de****", kurie tik griauna viską, kiek tik išgali ir skundžiasi, dėl ko tik įmanoma... Jeigu ką, tai būtent į tą antrąjį variantą tu ir taikai... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teisingai pastebėjai jog taikausi būtent į antra varianta, na taip sutinku jog pilna, bet man šita modifikacija pačiam prie širdies, todėl ja noriu vystiti po kažkiek, kiek sugebesiu, kaip minėjau turiu komanda, kuri man taipogi padės, užsimsiu tiek tinklapio darbais, bus įvairiausi konkursais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3560 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...