Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

eK* ArtHa Frag Movie |BETA|


ArtHa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3559 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tokie fragmovie'ai yra beverčiai :D Prajuokinai net su tokiu. Nūbus šaudydamas masofkėj :D dar abejoju, kad tu steamas. Šiaip fragmūvus kurk GTH'uose kur only steam, tada nors rimčiau atrodys o čia masofkė :D Kas taip tik negali tokiam masofkyne, ten kiek žinau jei dar įkūrėjas Vytiokas tai nrml dar jis vienintelis ten lošia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokie fragmovie'ai yra beverčiai :D Prajuokinai net su tokiu. Nūbus šaudydamas masofkėj :D dar abejoju, kad tu steamas. Šiaip fragmūvus kurk GTH'uose kur only steam, tada nors rimčiau atrodys o čia masofkė :D Kas taip tik negali tokiam masofkyne, ten kiek žinau jei dar įkūrėjas Vytiokas tai nrml dar jis vienintelis ten lošia :D

Taip esu steamas, ir prie ko čia Vytiokas? Nei jis šiame projekte nei ką. Jau keli metai, kai nežaidžiu GTH, nes tiesą pasakius, mane labiau traukia masofkės. Kyla klausymas kodėl? Tiesiog masofkėse yra žmonių, su kuriais galima normaliai pabendrauti, pusė gth žaidėjų gyvena tam Counter-Strike. Jau geriau prikolindamas suksiu video masofkėse, nei filmuosiu GTH, kur jaunuoliai gadina sau gyvenimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip esu steamas, ir prie ko čia Vytiokas? Nei jis šiame projekte nei ką. Jau keli metai, kai nežaidžiu GTH, nes tiesą pasakius, mane labiau traukia masofkės. Kyla klausymas kodėl? Tiesiog masofkėse yra žmonių, su kuriais galima normaliai pabendrauti, pusė gth žaidėjų gyvena tam Counter-Strike. Jau geriau prikolindamas suksiu video masofkėse, nei filmuosiu GTH, kur jaunuoliai gadina sau gyvenimą.

 

Taip esu steamas, ir prie ko čia Vytiokas? Nei jis šiame projekte nei ką. Jau keli metai, kai nežaidžiu GTH, nes tiesą pasakius, mane labiau traukia masofkės. Kyla klausymas kodėl? Tiesiog masofkėse yra žmonių, su kuriais galima normaliai pabendrauti, pusė gth žaidėjų gyvena tam Counter-Strike. Jau geriau prikolindamas suksiu video masofkėse, nei filmuosiu GTH, kur jaunuoliai gadina sau gyvenimą.

tai kiek matau tu irgi gadini :D Tai gal geriau nekurk jokių video nes graudžiai atrodo kai iš masofkės ištraukta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai kiek matau tu irgi gadini :D Tai gal geriau nekurk jokių video nes graudžiai atrodo kai iš masofkės ištraukta.

Gadinu, nes retkarčiais pakapoju CS, na ir požiūris, su tokiu toli nenueisi. Kam graudžiai, kam ne, visa esmė ta, kad dabar visi video CS:GO, CS:S, nedaugėja old 1.6 video, todėl kūriau ir kursiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

„Masofkini“, „None“, kaip vulgariai šie žodžiai skamba, o ypač kai kokiame masofkės serveryje juos ištaria. :funny: Tarkim, aš esu masofkinis, tačiau ką tai keičia? ;D Nevaidinu aš nei pro, nei semi-pro žaidėjo, esu paprasčiausias noobelis, kuris žaidžia CS ne tam, kad pasiekti aukštumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Artha pritariu tau. Aš dažnai ieškau 1,6 frag movies, nes įdomu pažiūrėt, kadangi pats jį žaidžiu. Šiaip intro ilgokas, bet daugiau viskas okey :) Kitąkart patrumpink intro ir bus pasaka. Beje, užsuksiu palošti į servą (nick'as: Figaro`)

Keista, kad atsirado man pritariančių. Okey, lauksiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3559 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...