Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4338 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesvarbu is kur pirkt, svarbu geros specifikacijos kompo.

Na o del saugumo tai nieko nesakau.. ir durniui aisku kaip kas..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)
Mano surinktas geresnis

1 zaidimam reik galingos VGA , mano galingesne

2. Kam naujas cooler jei stock uztenka jei OC nedarai..

3. Mano idetu ramu magistrale greitesne , todel greiciau veiks nei tavo

Redaguota , nario domantasxxl
(redaguota)

Mano surinktas geresnis

1 zaidimam reik galingos VGA , mano galingesne

2. Kam naujas cooler jei stock uztenka jei OC nedarai..

3. Mano idetu ramu magistrale greitesne , todel greiciau veiks nei tavo

kodel lievesnis: neis overclockint normaliai nes mb B75 o procesorius su K raide, procesorius senesnis, ramai isvis jokio performance gaminge neprideda vos vienas ar du procentai kurie fps neduoda...., korta lygiai tokia pat tik kad 4gb kuriu jam tikrai nereikes nes turbut naudoja viena monitoriu, DVD? dar isvis ji kas nors naudoja? ir psu 800w kai jam uztenka 600w plius sertifikato net nera.. o dezes vps nera, taigi isvis tavo buildas be jokios logikos... :D o sakai geresnis

Redaguota , nario bonjovi

i5 3570k @ 4.0Ghz (COOLER PH-TC14PE) | CRUCIAL ELITE 2x4 (8GB) 1600mhz | Z77A-G43 GAMING | GTX 970 TWINFROZR V | BE QUIET L8 530 CM | WD BLUE 500GB, BARRACUDA 1TB | SAMSUNG 850 EVO 120GB

 

(redaguota)

Mano surinktas geresnis

1 zaidimam reik galingos VGA , mano galingesne

2. Kam naujas cooler jei stock uztenka jei OC nedarai..

3. Mano idetu ramu magistrale greitesne , todel greiciau veiks nei tavo

1.Tavo VGA nėra galingesnė, tik turi 2gb+ vram. Naudos bus jei naudosi itin didelį AA, arba dideles rezoliucijas. O kol žaidimai pradės rimtai naudoti daugiau kaip 2gb vram, nieko nebus su šita VGA dėl bendrai per mažo pajėgumo ateityje. Kiek kalbėjau, visi mano jog 4gb useless.

2GB vs 4GB benchmark(tik tiek kad gtx 770): http://i0.wp.com/alienbabeltech.com/main/wp-content/uploads/2013/08/MainChart.jpg?zoom=1.5&resize=448%2C2041

2. Jei nežadi OC'inti, tai kam imti procesorių su K gale, t.y unlocked overclockinim'ui ? Pinigų mėtymas.

3. Didesnė magistralė neduoda jokio matomo rezultato.

Redaguota , nario Empyras

274532175a30615969366f0be8a0af91676.png

Tikiuosi juokauji su tuo reference R9 290 aušinimu ? R9 High End vaizdo plokštės yra garsiausios ir labiausiai kaistančios šiuo metu rinkoje.

Taipogi i5-3350p jau yra +- minimumas tokiai vaizdo plokštei, tad reiktų paimti bent i5-4670.

Kalbant apie motininę, kodėl tokios kainos build'ui dedi mATX, kuriame maksimumas yra 2 DDR3 slot'ai ?

Duoda jai photoshop naudoji rendini ir pns...

jis nori žaidimams o ne photoshopui ir renderinimui kiek supratau, taigi geriau isvis patylėk ir nesiulyk savo bevertės informacijos

i5 3570k @ 4.0Ghz (COOLER PH-TC14PE) | CRUCIAL ELITE 2x4 (8GB) 1600mhz | Z77A-G43 GAMING | GTX 970 TWINFROZR V | BE QUIET L8 530 CM | WD BLUE 500GB, BARRACUDA 1TB | SAMSUNG 850 EVO 120GB

 

(redaguota)

jis nori žaidimams o ne photoshopui ir renderinimui kiek supratau, taigi geriau isvis patylėk ir nesiulyk savo bevertės informacijos

Pamiršau pridurti, kad man reikia photoshop'inimui/žaidimams.

 

P.S. Pakeičiau kompiuterio pirkimo maksimalią sumą iki 2.500 litų.

Redaguota , nario sreballas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4338 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...