Peršokti į turinį

NBA 2k14 MyCareer 3 epizodas - "Kai užaugsiu būsiu baudininkas..."


'Montana

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3571 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Taigi pasirodė jau trečias NBA 2k14 MyCareer epizodas CousinsTV kanale!

Šiame epizode, pagaliau, atsikračiau ydos repuoti vietoj komentavimo, taip pat mesdamas, kartais netgi pataikiau!!! O jei rimtai, tai manau šitas žaidimas buvo pats geriausias iš tų kuriuos matėt 1 ir 2 epizoduose.

Gero žiūrėjimo!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Žaistum spintires ? 

Jei pristatytum plačiau - aš, arba mano Pusbrolis - pažaistumėm :) SKYPE: arnas.reserv

 

Super video, patiko man :) Nesamonė tik ant pc lošt nes SP labai sunku susirinkt ;D Po pusės sezono kažkaip atsibodo tai ištryniau.

YouTube žiūrėjau kitų klipus, kur žaidė ant konsolės (nepamenu kurios), tai man irgi kažkaip, pats žaidimas, labiau patiko

 


BTW, jeigu patiko, nepatingėkite ir užsiprenumeruokite CousinsTV kanalą: www.YouTube.com/user/ThisIsCousinsTV

Redaguota , nario Arnas'Cousins
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3571 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...