Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, forumo taisyklėse aiškiai rašoma, jog draudžiama piktnaudžiauti susikūrus kitą paskyrą ir siekiant sau iš to naudos, t.y., draudžiama su kita paskyra dėtis sau reputacijos taškus, rašyti rekomendacijas ir t.t., bet man įdomu, ar tai pat yra draudžiami susitarimai su kitu šio forumo vartotoju, jog jis taip piktnaudžiautų (juk tai jau daro du skirtingi žmonės su dviem skirtingom paskyrom, kas nėra draudžiama forumo taisyklėse), tarkime, kad ir su kokiu nors draugu, jog jis "užmestų reputacijos iki limito" be jokios logiškos priežasties ir panašiai... Tai pat, ar nėra draudžiama tiesiog duoti kitam žmogui reputacijos taškų, be jokios paaiškinamos priežasties? Jei draudžiama, kokios nuobaudos už tai taikomos? 

 

P.S.

Kada gi pagaliau atkeliaus ta, jau prieš pusę metų žadėta, patobulinta reputacijos sistema? Kokį gi laiko tarpą administracija įsivaizduoja, sakydami "greitai"? 

  • Teigiamai 3

Filthy-Frank.jpg

Negalima dėti reputacijos sau pačiam. Tarkim vartotojas turi susikūręs tris vartotojus, ir jis iš turimų dviejų vartotojų dedasi sau reputaciją, tokie aptikti nariai yra tiesiog blokuojami iš forumo. Jeigu koks draugas pastoviai deda tau reputaciją, už tai nėra baudžiama, nesvarbu ar reputacija jau pradedama piktnaudžiauti ar ne, jau ne kartą buvo kalbėta kad šita reputacija neparodo nieko. Ateityje bus visai kita reputacijos sistema, kurioje tikriausiai reikės nurodyti priežastį, temos adresą bei pasirinkti teigiamą ar neigiamą reputaciją jūs skiriate vartotojui.

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Senei pastebėtas dalykas... Kiek rašau, tiek pranešinėju. Vistiek kaip žirniai į sieną. Kam čia sukti galvą... Justas ypatingai sako: taisyklių laikytis yra privaloma. Bet kažkodėl tik kai kurias pritaiko ir tik tada kada nori.

 

P.S Per savaitę sugebėjau gauti du įspėjimus neįtikėčiausiose sub forumuose, bet kiti ir iki šiolei kaip niekur nieko...

  • Teigiamai 3

UpcomingEvents_HomeBanner.jpg

(redaguota)

Reputacijos taškai tam ir yra, kad vertinti žmogaus postą. + Kaikuriuos skatina aktyviau dalyvauti forume, bei jo veikloje, tad tikrai nemanyčiau, kad reikėtų jos atsikratyti. Bet žinoma kaip ir visose srityse reikalinga šiokia tokia kontrolė.

 

Bet koks skirtumas, kai su ta sistema gali nebaudžiamas sukčiauti kiek tik širdis geidžia, gi kaip ir sakė, susikuri kitą paskyrą, naudodamasis kokiu nors VPN ir darai tu ką tik nori, gali įsivertinti komentarą "Sėkmės" kad ir +100 reputacijos taškų... Suprantama, kaip paskatinimas ši sistema yra tikrai neblogai padaryta, bet tam reikia priežiūros, o kaip sakė gerbiamasis moderatorius, prižiūrėti jos visiškai nesiruošiama, tad koks skirtumas iš tos sistemos, kai žmogus vargęs ir kelias valandas kūręs kokią nors sudėtingą pamoką, pelnytai gauna kokius +10 reputacijos taškų ir kitas žmogus, ant savo "Sėkmės" komentaro užsideda tuos pačius +10 reputacijos taškus... O čia jau nekalbant apie minusinės reputacijos taškų skyrimo politiką... Manyčiau dabar čia daugiau tų, nusivylusių, bei nepatenkintų ta sistema ir žmonėmis, kurie ja piktnaudžiauja, nei tų, kurios ta sistema skatina kažką daryti... 

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ

Filthy-Frank.jpg

Negalima dėti reputacijos sau pačiam. Tarkim vartotojas turi susikūręs tris vartotojus, ir jis iš turimų dviejų vartotojų dedasi sau reputaciją, tokie aptikti nariai yra tiesiog blokuojami iš forumo. Jeigu koks draugas pastoviai deda tau reputaciją, už tai nėra baudžiama, nesvarbu ar reputacija jau pradedama piktnaudžiauti ar ne, jau ne kartą buvo kalbėta kad šita reputacija neparodo nieko. Ateityje bus visai kita reputacijos sistema, kurioje tikriausiai reikės nurodyti priežastį, temos adresą bei pasirinkti teigiamą ar neigiamą reputaciją jūs skiriate vartotojui.

Žinai kaip lengva įrašyti tą reputacijos sistemą su priežastimis? čia papraščiausias hookas, kurio įrašymo laikas trunka daugiausiai 5 minutes.

4a1530eb418b326d4978c8b3779cc652648.png

Kiek matau bene visi moderatoriai turi kodavimo žinių. Kodėl iki šiol niekas nieko taip ir nepadaro forumo labui? Sakysite už dyką nedarome? Tai povelnių kokio ****** toje administracijoje būti? Dėl vaizo? Ar reklamos? Kaip Rolandas - ateina tik tada kai reikia pareklamuoti savo sušiktą Hostas.eu

 

P.S Ką įžeidžiau atleiskite - nervai nebelaiko.

UpcomingEvents_HomeBanner.jpg

(redaguota)

Čia jau ne mūsų narių rūpestis. Tam ir yra renkami moderatoriai. Jei neatlieka savo pareigų - šlamštas ne administracija. 

 

P.S Nenoriu nieko įžeisti, tiesiog sakau kaip man atrodo, nieko asmeniškai nesmerkiu. (Apstrakčiai)

 

Na taip, bet jei jau ta sistema stovi neprižiūrima, nes moderatoriai negali/tingi tai daryti, tai kam tada išvis ji reikalinga... Išimt gi lengviau, neliks, ir bus ko gero, tiek moderatoriai laimingesni, tiek žmonės, kurie aiškiai supranta šios sistemos, bei administratorių/moderatorių trūkumus... 

 

 

Žinai kaip lengva įrašyti tą reputacijos sistemą su priežastimis? čia papraščiausias hookas, kurio įrašymo laikas trunka daugiausiai 5 minutes.

 

Tam ir esmė... Juk dviračio išradinėt nereikia, tereikia tik važiuot juo išmokt... :|

 

 

Kiek matau bene visi moderatoriai turi kodavimo žinių. Kodėl iki šiol niekas nieko taip ir nepadaro forumo labui? Sakysite už dyką nedarome? Tai povelnių kokio ****** toje administracijoje būti? Dėl vaizo? Ar reklamos? Kaip Rolandas - ateina tik tada kai reikia pareklamuoti savo sušiktą Hostas.eu

 

P.S Ką įžeidžiau atleiskite - nervai nebelaiko.

 

Dėl moderatorių, tai mano nuomonė tokia - jog visi ten eina, su didelėmis viltimis (kaip ir į seimą  :lol:), bet susidūrę su visa ta, jau įsigaliojiuse sistema, bei su tokių, kaip aš ir tu, nepasitenkinimu, bei reikia tikėtis - per dideliu spaudimu, jie nuleidžia rankas... Bet esmė yra ne tame... Moderatoriai kad ir kaip to be norėtų, pakeisti nieko negali, kadangi tiesiog neturi tam leidimų. Vieninteliai kas vis gi, gali čia kažką padaryti, tai yra Aurimas su Valdu, bet Aurimas, jau gyvena savo gyvenimą, bei neturi laiko šiam forumui, viskas čia aišku, dėl to jis administratoriumi ir skyrė kitą veikėją - Valdą, o vat anas, tai jau tikrai ne tas, kuris turėtų užimti šį postą... Pats Valdas sakė, jog visus forumo atnaujinimus gali įgyvendinti tik Aurimas, bet man čia kažkaip nesiriša, jei jau Aurimas paskyrė kitą asmenį, atsakingą už apskritai visą forumą, tai kodėl gi jis negali ir atnaujinimų daryt? Nejau Valdukas neturi priėjimo prie hostingo? Nemanau... O juolab, jog hook'o įrašymui, užtenka tik administratoriaus privilegijų, iš hostingo pusės gi nieko ten daryt nereikia, hook'ą ir per ACP įkelt galima... Bet ne, pagal Valduką, tai Aurimas jam surišo rankas, o pagal Aurimą - šito jau senai čia slankiojant nemačiau... Tai tikrai čia įdomiai... O dar, kaip visiems žinoma, Valdas pasidarė toks užimtas, jog per visas atostogas nieko čia negalės nuveikt, mat atostogauja... Ohhh... Kaip ir sakiau - jei jau negali/nenori atstovauti savo posto, bei vykdyti tam postui priklausančių pareigų, tai tegu kitą žmogų išrenka į tą vietą, kuris vis gi, turėtų noro su visu tuo prasidėti...

 

P.S.

Nereikia už savo nuomonės išsakymą atsiprašinėt...

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ

Filthy-Frank.jpg

Manau pats metas būtų Valdui daryti išvadas. Jei negali ar neturi laiko ir žinai, kad ateityje negalėsi, nu surask sau pamainą, duok bent leidimą ar t.t. Nes tikrai koks tikslas, kad ir rinkti duos moderatorius nepravalant senojo sąrašo. 13 asmenų ir nei vienas iš jų negali duoti suknisto įspėjimo už taisyklių pažeidimą per visą dieną? Are you kidding? Tai kam tie moderatoriai vapšė reikalingi? Tik, kad akytėm paklapsėtų ir didvyriais pasijaustų turėdami prefixą? Na gal Justas šį tą padaro ir viskas, visą kitą atliekame patys spausdami "pranešti" mygtuką. Valdo pasirinkimas. Ar jis nori būti pasyvus ir po truputuką praradinėti narius. Arba daryti kardinalias permainas, kurių tikrai reikia. Vienintelis geras darbas per šiuos metus tai dizainas. Kur tai matyta? Ypatingai tokio mąsto forumams.

  • Teigiamai 2

UpcomingEvents_HomeBanner.jpg

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...