Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį champą labiausiai apsimoka imti naujokui?


manchyy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pralošiau dota (wc3) kokius 5 metus, tada išėjo lolas, visi pabėgo ten žaist, pabandžiau aš, pralošiau 2 savaites ir nepatiko, perejau prie dota2 kitas reikalas, dabar jau ~2 metai kai lošiu man daug patrauklesnis žaidimas nei lolas, o ir grafikos puikios, valdymas atrodo paprastesnis, visi gui patogesni. :)

 

Jei į temą, tai kokį riki pabandyk pažaisti, champas lengvai valdomas, ulti passive, tik 2 active skillai kurie lengvai ,,leidžiasi"  ir buildas ne toks sunkus, tiek, kad jei jau su juo feedinsi tai visą game gali supist :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pralošiau dota (wc3) kokius 5 metus, tada išėjo lolas, visi pabėgo ten žaist, pabandžiau aš, pralošiau 2 savaites ir nepatiko, perejau prie dota2 kitas reikalas, dabar jau ~2 metai kai lošiu man daug patrauklesnis žaidimas nei lolas, o ir grafikos puikios, valdymas atrodo paprastesnis, visi gui patogesni. :)

 

Jei į temą, tai kokį riki pabandyk pažaisti, champas lengvai valdomas, ulti passive, tik 2 active skillai kurie lengvai ,,leidžiasi"  ir buildas ne toks sunkus, tiek, kad jei jau su juo feedinsi tai visą game gali supist :)

Va protingas žmogus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Sveiki visi, labai geras "dota 2" žaidėjas neesu, bet esu šiek tiek patyręs. "Dota 2" esu pražaidęs 311hrs bei esu 29 lygio, beveik 30. Na, o kalbant apie čhampus tai mano manymu naujokams reiktu pradėti mokytis nuo lengvesnių tokių kaip "riki", "drow ranger", "bloodseeker", "void" na ,o vėliau jau stengtis eiti su kažkiek sunkesniais tokiais kaip "pudge" - kodėl aš jį priskyręs esu prie vidutiniškų čhampu? Kadangi su jo nėra labai taip lengva žaisti, su jo turi tikrai gerai mokėti užmesti hook, bei stengtis ko labiau užsifarminti, o tada tai jau būna vieni jokai, na dar būtų galima eiti su "anti-mage" "shadow shaman" bei kitais. O vėliau manau pasiekus bent 7/10 lygi jau stengtis eiti tokius kaip "single draft" kadangi šiame gamemode išmoksite žaisti ne su vienu čhampu ,o dauguma ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki visi, labai geras "dota 2" žaidėjas neesu, bet esu šiek tiek patyręs. "Dota 2" esu pražaidęs 311hrs bei esu 29 lygio, beveik 30. Na, o kalbant apie čhampus tai mano manymu naujokams reiktu pradėti mokytis nuo lengvesnių tokių kaip "riki", "drow ranger", "bloodseeker", "void" na ,o vėliau jau stengtis eiti su kažkiek sunkesniais tokiais kaip "pudge" - kodėl aš jį priskyręs esu prie vidutiniškų čhampu? Kadangi su jo nėra labai taip lengva žaisti, su jo turi tikrai gerai mokėti užmesti hook, bei stengtis ko labiau užsifarminti, o tada tai jau būna vieni jokai, na dar būtų galima eiti su "anti-mage" "shadow shaman" bei kitais. O vėliau manau pasiekus bent 7/10 lygi jau stengtis eiti tokius kaip "single draft" kadangi šiame gamemode išmoksite žaisti ne su vienu čhampu ,o dauguma ;)

Pirma, mano manymu tavo pasiūlymas yra blogas, todėl nes Void'ui reikia daug farm'o, o naujokai tikrai nepafarmins, pudge, beveik farmo nereikia, jam reikia daug gankinti, o ne farmint mid'e atsistojus, o dėl single draft tai čia lygis neturi reikšmės, tiesiog turėtų būti bent sužaides už daugelį herojų bent vieną kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Riki, Ursa, Drow XD

Gal ir keistai skamba, bet su drow ranger ne bet kas pažais, nes turi mažai gyvybių. Reik mokėti palaikyti atakos atsumą, kad ilgiau išgyventum. Va su Sniper kur kas lengviau žaisti. Ką kalbėt apie tavo paminėtą riki, kuris jau nuo 1lvl perm invi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...