Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

:SS Youtube channel - BayMurat


chuwakas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Link į channelį - Spausti

 

Žodžiu, channelyje, pagrindas žaisiu tik minecraft, bet be abėjo bus ir kitokių žaidimų, ryt galvoju arba poryt susukti, su draugu DayZ : Unturned ir pažaisti, jį nes lietuvoje mažai manau kas jį žaidžia, na galbūt yra keli tokie žmonės kurie ir žaidžia.

Dbr iškart pasakau kai video žiūrėsit, stengiuos kuo garsiau ir į temą dbr kalbėt :D Čia toks kaip 1 video esu padaręs hunger games kažkaip prikolu žaidžiau 2 hunger games, bus geresnis, o dabar dar dėl intro jei kas kažką sakys, iškart sakau čia yra template, tiesiog pakeistas tekstas, užsidėjau tik tam bent jog kažkas būtų :D Nes, man negražiai atrodo, kaip be nieko būna. Ir iškart sakau video renderinu ne per sony vegas, todėl kartais video kažkodėl apsikarpo.. Nes Sony Vegas problemą yra :C

Hunger Games 1 EPISODE - Spausti.

 

Hunger Games 2 EPISODE - Spausti.

 

Speed Parkour 1 EPISODE - Spausti.

 

Mirror's Edge 1 EPISODE - Spausti.

 

Nu žodžiu bent like arba vieną antrą subą numeskit :D

Redaguota , nario GoodBoy`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Intro iš template bet *Myliu SuperGames.lt* :D Susirask draugą filmavimui stobaliai vienam neįdomu filmuot :D

Nu va :D Tai turiu tų draugų, kad nedrovūs jie kažkokie. Rytoj su draugu turėčiau susukt. o, dėl intro kas netingėjo paskaityt tas manau supras :D

 

 

Sėkmes, prenumeravau  :) +Gražus INTRO, MLDC  :)

Tu kartais ne Danius iš Jonavos?  :D

 

Dėkui dėl sub  :D 

Ne  :P

Redaguota , nario GoodBoy`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu va :D Tai turiu tų draugų, kad nedrovūs jie kažkokie. Rytoj su draugu turėčiau susukt. o, dėl intro kas netingėjo paskaityt tas manau supras :D

Bėja ne RLS.LT Projekte buvai ir tau dariau Avatara B raidė o subtextas Murat ? O Dėl draugų taigi sakyk *Myliu SuperGames.lt* yolo for fun

Redaguota , nario #Ražbičk.™
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Unturned šniaukšlys žaidžia o DayZ lygtais TheScapeMine tiksliais nepamenu ir kiti žmones  :lol: beja žmones gal žinot intro dainos pavadinimą? Žinau kad čia template bet dainos pavadinimo nžn  :lol:

Ir, pats nežinau, aš tik ištrauka templatejos 12sec ar kiek čia dainą turėjau, dasidėjau prie intro, nes nebuvo dainos, atsisiunčiau tokią pat dainą ir tiek :D O, dėl unturned, tai youtuberiai keli gal ir žaidžia :D Tik užpi** ten kai miršti, poto kol su draugu susitinki ir t.t :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir, pats nežinau, aš tik ištrauka templatejos 12sec ar kiek čia dainą turėjau, dasidėjau prie intro, nes nebuvo dainos, atsisiunčiau tokią pat dainą ir tiek :D O, dėl unturned, tai youtuberiai keli gal ir žaidžia :D Tik užpi** ten kai miršti, poto kol su draugu susitinki ir t.t :D

Tai man nebūtina tos pačios man reikia tos kuria tu naudoji.

 

Žmogau per ką filmuoji? Ir kiek maždaug laiko kelia? aš per Fraps varau ir kelia *Myliu SuperGames.lt* su crackintu 2d..

Nesvarbu per ką filmuoja čia priklauso nuo tavo įkelimo greičio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš su fraps, tiesiog programą gerai manęs klauso :D

Adobe Premiere siūskis, kol pripranti ir išmoksti poto patogiau nei sony vegas, tik kai filmuoji jei nori kad video neapsikarpytų turi daryt 1280x720 , grafika žaidime ar bent 1280x800 kad būtų kuo mažiau pvž dbr matei mc 1400x1050 padaręs, esu puse kampų nerodo. iš 20gb paverčia į 1gb ir tiek net nebūna HD kai surenderinu :)

Mind - vėliau pasidomėsiu dėl tos muzikos :D

Redaguota , nario GoodBoy`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...