Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl ištiso CS:GO mm ban.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3567 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki žmonės. Kreipiuosi į tuos kurie žaidžia CS:GO. Man yra tokia problema... Šiandien man baigėsi CS:GO Competitive Cooldown po 7 ilgų dienų. Prieš 7 dienas gavau competitive cooldown už tai, kad namie dingo elektra ir nespėjau sugrįžti į matchą. Šiandien vos radęs match'ą ir paspaudęs ,,Accept'' mygtuką galima sakyti iškarto gavau competitive cooldown dar 7 dienom.

 

-Kaip tai įvyko?

 

Besikraunant Cache map'ui apie 10val ryto man map'o krovimasis tiesiog sustojo kai buvo likę krautis daugiau nei pusė. FPS skaičius kampe judėjo ir žaidimas buvo pilnai veikiantis, bet map'as nesikrovė. Mane išmetė iš serverio ir parašė kažką panašaus į Connection Timed Out ir pnš... Iškarto po šios lentelės pamačiau virš savo CS:GO meniu šią lentelę:

k3pz74.png

 

Gal žinote kur kreiptis dėl šio Cooldown pašalinimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki žmonės. Kreipiuosi į tuos kurie žaidžia CS:GO. Man yra tokia problema... Šiandien man baigėsi CS:GO Competitive Cooldown po 7 ilgų dienų. Prieš 7 dienas gavau competitive cooldown už tai, kad namie dingo elektra ir nespėjau sugrįžti į matchą. Šiandien vos radęs match'ą ir paspaudęs ,,Accept'' mygtuką galima sakyti iškarto gavau competitive cooldown dar 7 dienom.

 

-Kaip tai įvyko?

 

Besikraunant Cache map'ui apie 10val ryto man map'o krovimasis tiesiog sustojo kai buvo likę krautis daugiau nei pusė. FPS skaičius kampe judėjo ir žaidimas buvo pilnai veikiantis, bet map'as nesikrovė. Mane išmetė iš serverio ir parašė kažką panašaus į Connection Timed Out ir pnš... Iškarto po šios lentelės pamačiau virš savo CS:GO meniu šią lentelę:

k3pz74.png

 

Gal žinote kur kreiptis dėl šio Cooldown pašalinimo?

Nepašalinsi. Žaisk su kitu Acc arba lauk 7 d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kreipkis gal i steam supporta nors čia jau nžn, parašysi laiška kad gavai nekaltai bana tai čj gausi žinute sorry we cant bla bla bla, cooldown is not removeable dont suicide ar else. Draugui irgi buvo tas pats bet jam baisiau, nzn kaip jam ten kas bet pirko statrack pirkinius ir gavo Vac rašė supporta bet ta pati parašė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kreipkis gal i steam supporta nors čia jau nžn, parašysi laiška kad gavai nekaltai bana tai čj gausi žinute sorry we cant bla bla bla, cooldown is not removeable dont suicide ar else. Draugui irgi buvo tas pats bet jam baisiau, nzn kaip jam ten kas bet pirko statrack pirkinius ir gavo Vac rašė supporta bet ta pati parašė

nepades joks supportas, valve net nenori leistis i kalbas del MM bano

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Verta pabandyti. Jei ten būčiau savą nušovęs ar specialiai palikęs mm tada suprantu, bet kaip sakoma nepabandęs nesužinosi. Bandau.

Žiūrėk... šitą žaidimą žaidžiu jau ilgai. Lankausi forume: hltv, tada vaikštau į Steam Community puslapį ir žinau tavo problemą, net esu su ja susidūręs.... Nėra tokio žmogaus kuris parašęs Steam Support - BŪTŲ BUVĘS ATBANINTAS. Nėra ir bandyti yra beviltiška. Nesvarbu ar tai tavo ar žaidimo kaltė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš prisimenu viena tokį dalyka iš csgo. Buvau pastates skinus per csgolounges ant komandos kuri žaidžia t.t. Tai buvo toks prikolas jog vienas taip pavarė kad gavo Vac ban, tai ten skambino ar kas buvo, bet po 10-15 min tas kuris gavo ban jau žaidė išsisiepes, tai ggaunasi taip kad atbanina Vac

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš prisimenu viena tokį dalyka iš csgo. Buvau pastates skinus per csgolounges ant komandos kuri žaidžia t.t. Tai buvo toks prikolas jog vienas taip pavarė kad gavo Vac ban, tai ten skambino ar kas buvo, bet po 10-15 min tas kuris gavo ban jau žaidė išsisiepes, tai ggaunasi taip kad atbanina Vac

VAC Ban skiriasi nuo Competitive cooldown kaip diena ir naktis. Jeigu turi VAC įrodymus jog įvyko klaida, tada manau paskambinus ir pasiteiravus jų gal ir yra šansas 1 iš milijono kad jie atblokuos.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

VAC BAn'as yra nenujimamas. Tie kurie čia seka pasakas- yra durneliai. Galima nuimti tik CUr. Trade Ban. VAC Ban'as yra amžinas.

Pasakysiu dar kartą: kvaila yra rašyti nesąmones, to ko nežinai, jau geriau patylėkit. Steam'e esu 10 metų. Nesu matęs nei vieno žmogaus, kuris nusiėmė VAC Ban'ą per Steam Support'ą.

Tai buvo daugiau sarkazmas. Yra eSports žaidėjų kurie buvo atblokuoti dėl VAC Ban sistemos kaltės, tad pasakymas "neįmanoma" tikrai ne tiesa.

Bet pasakymas kad cooldown skiriasi nuo VAC Ban yra tiesa ir tą tu ką tik patvirtinai.

Redaguota , nario No Fear
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nežinau to žmogaus steamo ar dar ko, bet tikrai galiu pasakyt, kaip žiūrėjau jis gavo Vac bana comentaruose vien rašė "haha, vac ban, omg t.t." vien floodino smile ir žodžius vac ban, mačas buvo sustabdytas ir po kažkiek laiko visi žaidė tai ka nebeimanoma nusiimt ane? gal pats nerašynėk nesamonių, čj pats durnas esi

Redaguota , nario Nickas.
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, pagal mano žinias mm banų tikrai nenuims ir čia diskusijos rašo, kad negalima ir forume oficialiam go perspėja apie tokias temas, nes jeigu pradėtu atkreipti dėmesį į tokius dalykus daug žmonių būtų jau pradėja sukčiauti ir 80% žmonių būtų patys kalti peržiūrėjus jų paskutinį competitive matcha. O apie tavo bana tai matau esi silpnas ant mm ;D nes priėjai iki 4 levelio užblokavimo, tiesiog čia žaidimas, neimk į širdį ir t.t. aš irgi buvau toks, banas po bano savaitem, susivokiau suprotėjau, pasimokiau iš klaidų/banų ir rimčiau pradėjau žiūrėti į patį žaidimą, o ne į žaidėjus kurie tau kenkia.

Redaguota , nario DcoN`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, pagal mano žinias mm banų tikrai nenuims ir čia diskusijos rašo, kad negalima ir forume oficialiam go perspėja apie tokias temas, nes jeigu pradėtu atkreipti dėmesį į tokius dalykus daug žmonių būtų jau pradėja sukčiauti ir 80% žmonių būtų patys kalti peržiūrėjus jų paskutinį competitive matcha. O apie tavo bana tai matau esi silpnas ant mm ;D nes priėjai iki 4 levelio užblokavimo, tiesiog čia žaidimas, neimk į širdį ir t.t. aš irgi buvau toks, banas po bano savaitem, susivokiau suprotėjau, pasimokiau iš klaidų/banų ir rimčiau pradėjau žiūrėti į patį žaidimą, o ne į žaidėjus kurie tau kenkia.

O tai jeigu 4 kartus žaidimus lūžta dėl Valve kaltės? Kaip iš to pasimokyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokios dar valve kaltes? Kompas medinis reiškia, čia ne sampas kad temptų, visai kitokie dalykai prikišti, vaizdo plokštė turi mažiausiai būti 1gb. Pasimokyt pvz man irgi reatkarčiais buvo taip rooteris dirbo neišjungtas 6men ir pist internetas išsijungė nu ir ką ir mąstai, baną gavau iš tokios nesamones ir fsio grūzinaus, bet nėjau skūstis. Ką jie gali žinot gal tu pats atjungiai kabeli. Nu krc sakau, jeigu 120k žmonių pradėtu kurti temas supporte apie banus tai 4x daugiau valve darbuotoju turėtu žiūrėti ta foruma, ir taip nemanau, kad ten išviso csgo kurėjai dažnai lankos, moderatoriai tik per steam reportina žiauriausius bugus ir tvarko kai turi laisvo laiko, nes jie turi svarbesnių dalykų.

Redaguota , nario DcoN`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokios dar valve kaltes? Kompas medinis reiškia, čia ne sampas kad temptų, visai kitokie dalykai prikišti, vaizdo plokštė turi mažiausiai būti 1gb. Pasimokyt pvz man irgi reatkarčiais buvo taip rooteris dirbo neišjungtas 6men ir pist internetas išsijungė nu ir ką ir mąstai, baną gavau iš tokios nesamones ir fsio grūzinaus, bet nėjau skūstis. Ką jie gali žinot gal tu pats atjungiai kabeli. Nu krc sakau, jeigu 120k žmonių pradėtu kurti temas supporte apie banus tai 4x daugiau valve darbuotoju turėtu žiūrėti ta foruma, ir taip nemanau, kad ten išviso csgo kurėjai dažnai lankos, moderatoriai tik per steam reportina žiauriausius bugus ir tvarko kai turi laisvo laiko, nes jie turi svarbesnių dalykų.

Naivuolis. Puikiai suprantame visi jog Valve neatblokuos, bet jeigu jau jie blokuoja - tada visas žaidimas turėtų veikti be problemų. Kiek man kartų žaidimas palūžęs buvo, kiek kartų session errors buvo. Žaidimas turi debilišką MM Cooldown sistemą, ir visiems ji nepatinka. Kalbant apie bugus... Neatsimenu kada buvo sutvarkytas žiaurus bugas... pvž.... Smoke bugs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3567 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...