Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3571 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Beveik dauguma CS:GO profesionalių žaidėjų žaidžia ant LOW arba Very Low ir rezoliuciją pačią mažiausią na čia žiūrint kaip kam. Jeigu geras PC, kodėl gi visko nepadarius ant MAX o kaip pas mane toks pusiau geras tai aš nusistatau viską ant low ir teturiu tik 60-80 fps bet pilnai užtenka.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galima paklaust koks skirtumas ar 100 ar 300 fps? Čia kažką keičia pačiam žaidime, geriau varyt su tuo gali?

Po 120 FPS skirtumas pradeda mažėti, stabiliai viskas vyks, jei FPS nekris mažiau to 100~ todėl nebus žaidėjų frame skipping(nebent laggina žaidėjas dėl interneto). Aišku jeigu sėdėsi "smoke" dėl Valve neištaisytos klaidos pradės lagginti, tačiau čia jau Valve nemokėjimas sutaisyti.

Redaguota , nario No Fear
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Po 120 FPS skirtumas pradeda mažėti, stabiliai viskas vyks, jei FPS nekris mažiau to 100~ todėl nebus žaidėjų frame skipping(nebent laggina žaidėjas dėl interneto). Aišku jeigu sėdėsi "smoke" dėl Valve neištaisytos klaidos pradės lagginti, tačiau čia jau Valve nemokėjimas sutaisyti.

Tai aš apie <100 nekalbu, suprantu, kad ten jau lagina ir nemalonu žaist, bet ar 100 ar 300 bent jau aš tai nematau skirtumo žaidžiant, o kaikas sako ermahgerd šitas su 300 fps lošia, kad typo ten greitai šaudo ar pnš, tai aš to norėjau paklaust

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš apie <100 nekalbu, suprantu, kad ten jau lagina ir nemalonu žaist, bet ar 100 ar 300 bent jau aš tai nematau skirtumo žaidžiant, o kaikas sako ermahgerd šitas su 300 fps lošia, kad typo ten greitai šaudo ar pnš, tai aš to norėjau paklaust

Nemanau, skirtumo nėra po to, arba minimalus.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3571 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...