Sn1k3rs

Pasirodė nauja žaidimo Glest versija

Recommended Posts

Pasirodė trečioji realaus laiko strategijos Glest žaidimo versija. Nors naujoje žaidimo versijoje neatsirado nei kokių nors naujų statinių, nei naujų veikėjų, ar klasių, tačiau šiek tiek buvo patobulintas žaidimo balansas, pervadinti kai kurie objektai, bei atsirado daugiau galimybių žaidimą valdyti netik pele bet ir klaviatūra.

Žinoma, visa tai yra smulkmenos... Svarbiausia naujos versijos nauja galimybė - tai galimybė žaidimą žaisti internetu. Nors sukurti internetinį žaidimo serverį yra gana nesudėtinga, tačiau jungiantis prie jo, deja, kol kas prireiks daugiau žinių nei jungiantis prie daugumos kitų populiarių žaidimų serverių. Žaidime šiuo metu nėra jokio intergruoto serverių naršymo, todėl norint prisijungti reikia žinoti IP adresą, kurį reikia suvesti žaidime.

Beto, atrodo, nėra galimybes padaryti taip, kad internetinis žaidimas naudotų kitą portą nei 61357. Dažniausiai tai nėra svarbus dalykas, tačiau kai kuriais atvejais porto pakeitimo galimybė gali išties praversti.

Naujausią žaidimo versiją, skirtą tiek Windows atsiųsti iš SourceForge.net svetainės, o Linux vartotojai gali atsiųsti žaidimą iš savo distribucijai skirto failų archyvo.

5809-150x150.jpg

10532.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele