Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Konkursas] Rakinti


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3577 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2. 01

3. 1:0

Sveikinu laimejus 50 Rep!  :P uždejau ~40, kitur temos lock ir neleidžia deti.

O kitiems pasakysiu taip: durneliai  :) Man vienodai šviečia kiek aš tų rep turėsiu :

 

Kaip suprast? Jis sakė 3:1 bet vis tiek laimėjo nors ir rezultatu 1:0 baigėsi mačas? :l

 

P.S. Tai ko čia iš viso lankaisi? veidukas%20(35).gif

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip suprast? Jis sakė 3:1 bet vis tiek laimėjo nors ir rezultatu 1:0 baigėsi mačas? :l

Atspėjo, kad bus pratęsimas :) ir vienintelis spėjo, kad pratęsimas :) Kiti durneliai man -Rep sudejo. Nu neturiu ką pasakyti jiems. Jei +50 Rep yra mažai, dekit savo tuos -Rep, man nei šilta, nei šalta nuo to :) Tai vaikiškas mąstymas ir tiek. Nesubrendę esat :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atspėjo, kad bus pratęsimas :) ir vienintelis spėjo, kad pratęsimas :) Kiti durneliai man -Rep sudejo. Nu neturiu ką pasakyti jiems. Jei +50 Rep yra mažai, dekit savo tuos -Rep, man nei šilta, nei šalta nuo to :) Tai vaikiškas mąstymas ir tiek. Nesubrendę esat :)

 

Tai koks skirtumas, kad atspėjo kad bus pratęsimas? Pagal tavo sudarytas taisykles turėjai atspėt rezultatą, o ne kad bus ar nebus pratęsimo. Pats ''konkursą'' padarai ir pats taisyklių savo nesilaikai. Nereikia taip daryti.

 

Beje, tavo vaikiškas mąstymas tokius konkursus daryti. Reputacija yra gaunama iš to kad padedi žmonėms, rašai prasmingus pranešimus o ne iš tokių nesąmonių kaip ''atspėk rezultatą gauk 50 rep''. Ta reputacija tampa vapšė bevertė kaip jūs tokias nesąmones prisigalvojat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nei vienam nedaviau - Rep. Ir apskritai daugiau nesilankysiu čia. Ieškojau CS: GO žaidėjų su Master Guard. Elite Rank'u ir radau. Daugiau šis forumas nereikalingas. O reputacija jame ir taip žlugus :) Sėkmės

 

Aš ir nesakiau, kad tu kažkam -rep davei. Jeigu tu laimingesnis būsi tai uždėsiu atgal tą rep, nes matau kad verkt pradedi po biškį.

Nesilankyk, gi niekas neverčia. Jeigu tik CS:GO žaidėjų ieškojai reikėjo eit į cs forumus, ko čia atėjai tada?  :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ir nesakiau, kad tu kažkam -rep davei. Jeigu tu laimingesnis būsi tai uždėsiu atgal tą rep, nes matau kad verkt pradedi po biškį.

Nesilankyk, gi niekas neverčia. Jeigu tik CS:GO žaidėjų ieškojai reikėjo eit į cs forumus, ko čia atėjai tada?  :mucha:

Nes čia irgi yra cs forumas,ŽAIDIMŲ FORUMAS :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3577 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...