Peršokti į turinį

Umbrella Corporation v0.2 [Beta]


TBagT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 51
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Biski nesupratau kas cia yra nerodo swarmbk dangaus rodo paprasta dangu... Esu ikeles gfx/env/swarmbk ir t.t ju yra 6. Erroru nerodo serverio consoleje ir ka man daryti? Gal turite ideju?

P.S Gal galetum imesti daugiau mepu vaistineles ir propane i imesti i de_nuke, de_inferno. Buciau dekingas.

-- Papildyta --

Ir sory is double post...

Plugina pjaunasi umbrella_corporation.amxx

Kaip uzkrauna ant galo uzlagina cs tenka rr pc daryti sutvarkyk ,kad nebesipjauti nes kietiem nesipjaunasi ,o kitiem pjaunasi sitas plugina.

-- Papildyta --

Kazkodel nebeleidzia atakuoti su tanku kai yra 1x1 anksciau leisdavo ta prasme is paprastu ataku neleidzia mouse1 ir mouse2 sutvarkyk :/

MAN ATRODO NEBETVARKYS BUGU TBAG'O...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

gali atnaujint linkus prašiau taves labai prašiau reikia man šitos modifikacijos nors ir amxx faila be reklamu.

-- Papildyta --

Nu va su draugu buvau pajunges bugu radom isties daug:

1.Smoerk bugas pvz kai traukia tu taip sokineji ir taves nepritrauks

2.Smoker dar vienas bugas kai mirsti laikai v ir karocia kazkur 4 stovi ta trausk dar

3.tas pats su jockey bugas laikai v ir ji trauks.

4.tada su cfg failu pakeiciau respawn time laika i 5 vistiek 10.

5. su propane tanks gali istrigint zaideja nu cia ne bug gali seip ideti unstuck plugina

6. modeliai perveliai kraunasi begi begi kaip spiterr atrodai.

7. siūliau įdėt timerį kas vieną minutę atsirastu tankas.

8. isvis butu gerai kad isimtum kokia klase nuzudai kai ivsiem paraso nes labai cia uzpis floodas jei daug zmoniu jei situos bugus sutvarkysi bus super pack :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
gali atnaujint linkus prašiau taves labai prašiau reikia man šitos modifikacijos nors ir amxx faila be reklamu.

-- Papildyta --

Nu va su draugu buvau pajunges bugu radom isties daug:

1.Smoerk bugas pvz kai traukia tu taip sokineji ir taves nepritrauks

2.Smoker dar vienas bugas kai mirsti laikai v ir karocia kazkur 4 stovi ta trausk dar

3.tas pats su jockey bugas laikai v ir ji trauks.

4.tada su cfg failu pakeiciau respawn time laika i 5 vistiek 10.

5. su propane tanks gali istrigint zaideja nu cia ne bug gali seip ideti unstuck plugina

6. modeliai perveliai kraunasi begi begi kaip spiterr atrodai.

7. siūliau įdėt timerį kas vieną minutę atsirastu tankas.

8. isvis butu gerai kad isimtum kokia klase nuzudai kai ivsiem paraso nes labai cia uzpis floodas jei daug zmoniu jei situos bugus sutvarkysi bus super pack :P

o kaip download bugas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...