Peršokti į turinį

Umbrella Corporation v0.2 [Beta]


TBagT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nėra "sprites/explosion1.spr"

bėje kodėl man meta tokį dalyką ir neina žaist "

L 12/30/2010 - 21:02:47: -------- Mapchange to de_dust --------

Navigation map loaded.

Host_Error: PF_precache_sound_I: Sound 'hostage/hctwin/goodnews.wav' failed to precache because the item count is over the 512 limit.

Reduce the number of brush models and/or regular models in the map to correct this."

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 51
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Pas mane yra visi garsai. tokius error meta tik kai noriu kažkokį Umbrella moda. Nesvarbu ar Umbrella Swarm ar Umbrella Coorporation. L1nKas o tu turi "liblist.gam" ir jei tau veikia šitas modas atsiusk man į PM ji, nes savo hatoj kur geras ryšys tai ten Umbrella Coorporation v0.1 kažkaip pasileidau. O čia nėra reikalingo "liblist.gam" todėl man atrodo kad man šita meta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane yra visi garsai. tokius error meta tik kai noriu kažkokį Umbrella moda. Nesvarbu ar Umbrella Swarm ar Umbrella Coorporation. L1nKas o tu turi "liblist.gam" ir jei tau veikia šitas modas atsiusk man į PM ji, nes savo hatoj kur geras ryšys tai ten Umbrella Coorporation v0.1 kažkaip pasileidau. O čia nėra reikalingo "liblist.gam" todėl man atrodo kad man šita meta

Liblist.gam gali iš defaultinio windowns/linux admin pako išsiimti , ir jis veiks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As taves nesupnatu. Prie ko tas rysis ir sprite failai... Biski nelogiskai mastai. Ir apie libilist. Juk jai jis yra visuose admin packuose tada jis ir veiks nes be jo neisijungia metamod.dll , o be jo neveikia nei vienas mod. Tau modas veikia tik ,kad tu jo nemoki susitvarkyt. Juk nebereikalo meta ,kad truksta failu. Susirask juos ir viskas bus tvarkoi arba paprasyk temos autoriaus ,kad idetu visus trukstamus failus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...