Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ar yra čia gold 2-4 žaidėjų ? {cs:go}


NoHs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3560 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hmm.. Suvedęs NoHs rado man tik kažkokį lietuvį, kuris pasivadinęs HS, jeigu ten tu, tai kažkaip nelabai norėčiau žaist su tokiu, kuris pražaidęs tik 20 valandų, nes pagal mane, čia skaitosi dar kaip naujokas.

Juokingai nuskambėjo , aš 2 h palošiau ir jau master elite , nes mokėjau žaisti kai turėjau kitą paskyrą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu Master Guardian Elite nuo kokio 40 Match Won iki dabartinio (176). Nesvarbu ar Surrender darau ar pralosiu, sitas Rank islieka.

Elementaru: laimejau 3-4 match prieš Leg. eagl. master. Kai trade'ini, paziurek ar traderis losia csgo ir paklausk jo rank. Man kazkaip nuskilo :D Po 12 match turejau gold nova iii ir man niekaip nejo pasikelt, iki 40 Won :D Per 2 h laimet 10 match neimanoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tu 2h pažaidęs (-usi) galėjai laimėt 10 matchų? Kadangi kiek žinau, tai reikia laimėt 10 matchų, kad būtų rangas.

aš su deviniais matchai gold nova jau trečia turėjusi buvau , ir nu dvi h , bet per dešimt tiek pasiekiau , ir buvo devyni laimėti matchai , kadangi vienas iš tų matchų buvo lygiasios , anyway ir gavau ranką

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3560 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...