Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mini video [Haw]


Gelik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tyldyk garsą, nes klausyt neįmanoma :l

Dėl šito pritariu. :D Bet noriu pakalbėt apie patį video motažą. Sudėliojai, pasakysiu atvirai - neįdomiai, kiekvienam video, ar netgi knygoj turi būti intriga ir atomazga, nes dabar žiūri ir viskas, na, bet nekibsiu prie siužeto. Efektai ir perėjimai - tai tau pakišo koją labiausiai, perėjimai neišvaizdūs ir tikrai ne kas, efektų vietomis perdaug, kitose vietose per mažai, būtų įdomiau jei įdėtum tolygiai efektų, sakykim, kad ekranas būtų šiek tiek šviesesnis ir iššovus sujudėtų vaizdas, tada daug gražiau atrodytų, ir daryk vienodus perėjimus, bent jau man taip gražiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl šito pritariu. :D Bet noriu pakalbėt apie patį video motažą. Sudėliojai, pasakysiu atvirai - neįdomiai, kiekvienam video, ar netgi knygoj turi būti intriga ir atomazga, nes dabar žiūri ir viskas, na, bet nekibsiu prie siužeto. Efektai ir perėjimai - tai tau pakišo koją labiausiai, perėjimai neišvaizdūs ir tikrai ne kas, efektų vietomis perdaug, kitose vietose per mažai, būtų įdomiau jei įdėtum tolygiai efektų, sakykim, kad ekranas būtų šiek tiek šviesesnis ir iššovus sujudėtų vaizdas, tada daug gražiau atrodytų, ir daryk vienodus perėjimus, bent jau man taip gražiau.

Dekui už patarimą, kitame movie pabandysiu tai padaryti. :) Kaip sakoma pirmas blynas visados prisvyles. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na šiaip kaip pirmas ,gal ir neblogai ,tačiau ateityje bandyk muzika derinti prie video medžegos ir effectus stenkis tinkamus naudoti ,nes kadangi kuriuos naudojai ,tai manau šiam video nelabai tiko :)

Pora kartu pažiurejas irgi supratau, kad kažkas ne taip. :)

Redaguota , nario haW
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neįsižeisk ką dabar tau parašysiu,nes tikrai mane gali pavadinti totaliu asilu.

Savo pirmų video klipų niekada  patarčiau nereklamuoti,nes jie yra paskutiniai šūdai,nėra nei vieno pirmo darbo kuris nebūtų prisviles,tu dabar nusifilmavai masofkei kaip tu "gerai" šaudai ar tai jumpini,ir tada sudėjai paskutini mėšla į video,daina (nežinau kaip jum,bet mane tokios dainos vemti verčia.)Damušai kiek tik eina garsą ir tie fucking awesome random efektai..Slow motion,color correction lempinis,klipas vapše,net neturi esmės.Geriau pradžiai pasiskaityk ką visi tie effektai daro,pažiūrėk tutorialu.Ir tada kažką mastyk,nes jei toliau domėsesi video montavimu,tave tas video tik gėdis.Nepyk už mano nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Neįsižeisk ką dabar tau parašysiu,nes tikrai mane gali pavadinti totaliu asilu.

Savo pirmų video klipų niekada  patarčiau nereklamuoti,nes jie yra paskutiniai šūdai,nėra nei vieno pirmo darbo kuris nebūtų prisviles,tu dabar nusifilmavai masofkei kaip tu "gerai" šaudai ar tai jumpini,ir tada sudėjai paskutini mėšla į video,daina (nežinau kaip jum,bet mane tokios dainos vemti verčia.)Damušai kiek tik eina garsą ir tie fucking awesome random efektai..Slow motion,color correction lempinis,klipas vapše,net neturi esmės.Geriau pradžiai pasiskaityk ką visi tie effektai daro,pažiūrėk tutorialu.Ir tada kažką mastyk,nes jei toliau domėsesi video montavimu,tave tas video tik gėdis.Nepyk už mano nuomonę.

Toks jausmas kad apie profesionalu klipu kurimą čia papostinai. :) Ne viskas jugi iškarto, ir kaip daugelis žmoniu žiuri tik į blogają puse, gerosios nemato. Neisižeidžiau, dekui už patarimą. :)

 

 

Video kaip video, neblogas, bet reikia dar padirbėt.

Reik reik, pairbesiu dar biški. :)

Gal ir pom toks klipukas , bet ir prisiminiau koks š yra CS 1.6 :D Toks grafikos nėra ką lyginti su CS:GO :D

Neblogas sulygynimas. :lol:

Redaguota , nario haW
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...