Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodami 2 LMG.lt vartotojai žaidimo ir forumo


Black_Rider

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 Vartotojas Žaidimo. 

Patirtis : 315'123 [ XP ]
Pinigai : 31'000'000 [ LT ], 0  [ LT ]
Taškai : 8261.

Pasalugos: ADMIN IIIlvl. : 124 dienos ;

Vip : 128 dienos.
Detalesnė informacija : skype- justinasgu

Foto : http://imgur.com/a/J1ryg

Kaina : 40LT banko pavedimu. 35LT banko pavedimu.

 

 

2 Žaidimo Vartotojas.
 

Patirtis : 328'000 [ XP ]

Pinigai : 131''00 [ LT ]

Taškai : 184

Detalesnė informacija : skype- justinasgu

Foto : http://imgur.com/a/Yq7zw

Kaina : 8LT banko pavedimu.

 

 

1 Forumo Vartotojas.

 

Pranešimai : 394

Praleista laiko : 24 min. 58sec.

Užsregistruota : 2013-12-01

Profilio peržiūros : 724

Įspėjimai : 0

Like : 35

Detalesnė informacija : skype- justinasgu

Foto : http://imgur.com/a/98MeS

Kaina : 7LT banko pavedimu.

 

2 Forumo Vartotojas.

 

Pranešimai : 233

Praleista laiko: 50d. 15h. 29min. 9sec.

Užsregistruota : 2013-09-22

Profilio peržiūros : 2692

Įspėjimai : 0

Like : 29

Detalesnė informacija : skype- justinasgu

Foto : http://imgur.com/a/OJkh7

Kaina : 13LT banko pavedimu.

 

addskype.png?u=justinasgu&c=purple

 

Perkant viską yra nuolaida vietoi 68LT, tik 55 LT :)

Redaguota , nario Dievas_Danguje
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus nepatikimas, jis tikrai apgaudinėja. Įrodymų neturiu, bet žaidėjai kurie žaidė bent kartą LMG.LT ir buvo pažinoję šį žaidėją tikrai žino, kad jis apgavikas, naudojasi serverio klaidomis, pardavinėja "milijonus" nors iš tikro apgaudinėja.

 

Geriau gal patylim? Nežino ką šneka, bet vistiek būtina pasireikšt :D Nu gerai, iki

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau gal patylim? Nežino ką šneka, bet vistiek būtina pasireikšt :D Nu gerai, iki

Kam tokios emocijos? Žinau ką šneku, tu pats nesupranti ką nusišneki. Iki tau tau su tais vartotojais bus. Prisibuginęs praleisto laiko kažką padaryti bando...

DAR KARTĄ PERSPEJU, GERIAU NIEKAS IŠ JO NEPIRKIT IR NEPASITIKĖKIT, NES TIK PATYS PRARASITE PINIGUS!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam tokios emocijos? Žinau ką šneku, tu pats nesupranti ką nusišneki. Iki tau tau su tais vartotojais bus. Prisibuginęs praleisto laiko kažką padaryti bando...

DAR KARTĄ PERSPEJU, GERIAU NIEKAS IŠ JO NEPIRKIT IR NEPASITIKĖKIT, NES TIK PATYS PRARASITE PINIGUS!

 

O kur įrodymai kad praras? A? Jau pardaviau 3 acc ir viskas normaliai, o vat matai nuo tokių kaip tu visi nenorės pirkt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kur įrodymai kad praras? A? Jau pardaviau 3 acc ir viskas normaliai, o vat matai nuo tokių kaip tu visi nenorės pirkt..

Aš neturiu įrodymų, jų ir neturėsiu, nes man pačiam reikės apsigauti t.y. prarasti savo pinigus norint "įsigyti tavąjį", bet aš jo neįsigysiu, o tiesiog būsiu apgautas. Koks man tikslas gauti įrodymų, jeigu tu esi susigadinęs savo reputaciją, kurios net neturi visuose SA:MP serveriuose, o ypač LMG.LT. Jeigu atskleisčiau tikrąjį savo vartotojo pavadinimą suprastum, kas aš toks ir pats sužinotum vien iš to, kad esi apgavikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš neturiu įrodymų, jų ir neturėsiu, nes man pačiam reikės apsigauti t.y. prarasti savo pinigus norint "įsigyti tavąjį", bet aš jo neįsigysiu, o tiesiog būsiu apgautas. Koks man tikslas gauti įrodymų, jeigu tu esi susigadinęs savo reputaciją, kurios net neturi visuose SA:MP serveriuose, o ypač LMG.LT. Jeigu atskleisčiau tikrąjį savo vartotojo pavadinimą suprastum, kas aš toks ir pats sužinotum vien iš to, kad esi apgavikas.

 

 

Taip prisipažystu, kad anksčiau apgaudinėdavau, bet dabar jau daugiau nei 9 mėnesius pasikeičiau ir supratau, kad tai yra visiškai negražu ir neverta :) Tai atskleisk savo tapatybę

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip prisipažystu, kad anksčiau apgaudinėdavau, bet dabar jau daugiau nei 9 mėnesius pasikeičiau ir supratau, kad tai yra visiškai negražu ir neverta :) Tai atskleisk savo tapatybę

Nematau prasmės to daryti, ir tai tikrai nebūtina. Bet nors galėtum ir nemeluoti, gal ir pasikeitei (bet čia tik gal 50%...), bet tikrai ne 9 mėnesius... pamenu per skelbimus žaidime rašinėdavai dėl milijonų, paskui, kad reikia mikrofono ir galiausiai kvieskite į skype justinasgu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...