Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Piauliuš~

Pasirink kurį acc nori pasilikti iš visų.

jei imsi šį acc nuo šito reputacija bus nuimta kadangi esi tas pats žmogus ir užsidėjai iš kito acc.

Con [ 320 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

taGas [ 44 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Mariukas [ 15 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Bulviesnikas [ 2 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Messiah [ 2 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

wormyaa2.png

Jei reikia pagalbos klausk

Asmenine Žinute

Piauliuš~

Pasirink kurį acc nori pasilikti iš visų.

jei imsi šį acc nuo šito reputacija bus nuimta kadangi esi tas pats žmogus ir užsidėjai iš kito acc.

Con [ 320 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

taGas [ 44 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Mariukas [ 15 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Bulviesnikas [ 2 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Messiah [ 2 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

jau pranešta adminui.

Eik tu *Myliu SuperGames.lt* :OOOOO brolio acc vien jis užbanintas o mesiah jo draugo O_O

Con [ 320 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus (NEMANO) (Gali deletint)

taGas [ 44 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus (NEMANO) (Gali deletint)

Bulviesnikas [ 2 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimusranešimai ] Žiūrėti (NEMANO GALI DELTINT)pranešimus

Messiah [ 2 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus (NEMANO GALI DELTINT)

o con užbanintas mano brolis prisidirbo ir gavo ban. aš čia kaip ir žalias dėl šitų broli užbanino po kelių menesiu aš pradėjau ar net vėliau, nžn... o iš tagas vieną repą tik išsikėliau, tik vieną ištrink repą nes aš kitus užsidirbau už gfx galiu net parašyt skype čhat kur gavau +rep 2x,,,

My Motto: Fuck lotto

Kontaktai -

skype20x20.jpg - ziacdo

Pirmas tykslas.

1,500 Postų

500 flt (PADARYTA)

20 rep

Piauliuš~

Pasirink kurį acc nori pasilikti iš visų.

jei imsi šį acc nuo šito reputacija bus nuimta kadangi esi tas pats žmogus ir užsidėjai iš kito acc.

Con [ 320 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

taGas [ 44 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Mariukas [ 15 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Bulviesnikas [ 2 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Messiah [ 2 Pranešimai ] Žiūrėti pranešimus

Prasideda.. Koks tavo reikalas kiek jis ACC turi ? Dėl tos reputacijos, tai užbanini visus kitus ACC kuriuos jis turėjo ir dėjosi reputaciją ir baigtas kriukis.

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

AŠ NIEKO SAU NEPASINAU . 1 repą pasinau nujemet jau man ko dar jus norit iš manęs....

-- Papildyta --

O DABAR TUOS KUR TURIU 5 REP UŽSIDIRBAU UŽ GFX .... Per skype viską rašėmes ir jie davė man...dabar ir šituos 5 rep nujimsit tipo su kitais acc daraus? tia gal dar pasakysit kad su kitais pc daraus rep?

My Motto: Fuck lotto

Kontaktai -

skype20x20.jpg - ziacdo

Pirmas tykslas.

1,500 Postų

500 flt (PADARYTA)

20 rep

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...