Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
Sveikas

[2014.07.03 13:47:53] Sasha Belyj.*: Esi ?

[2014.07.03 18:08:20] Sasha Belyj.*: ?

[2014.07.04 10:05:48] -GRAND-: ?

[2014.07.04 12:20:31] Sasha Belyj.*: Buvai palikės savo skype mano sg temoi

[2014.07.04 12:21:47] -GRAND-: kurioj temoj?


[2014.07.04 12:24:36] -GRAND-: ai

[2014.07.04 12:24:44] -GRAND-: verslas 1400 i min su vipu

[2014.07.04 12:24:46] -GRAND-: 25 d vipas

[2014.07.04 12:24:51] -GRAND-: euros rida 250

[2014.07.04 12:24:54] -GRAND-: saibu ner

[2014.07.04 12:24:55] -GRAND-: uzdarbi

[2014.07.04 12:24:56] -GRAND-: 300k

[2014.07.04 12:25:10] Sasha Belyj.*: Vardinis nick ?

[2014.07.04 12:25:20] -GRAND-: joa

[2014.07.04 12:25:21] -GRAND-: :/

[2014.07.04 12:25:27] Sasha Belyj.*: Koks ?

[2014.07.04 12:25:31] -GRAND-: arunce_krusty

[2014.07.04 12:25:58] Sasha Belyj.*: Tai *Myliu SuperGames.lt* čia dar galėtum šnekėti skp ?

[2014.07.04 12:28:00] -GRAND-: blea be sansu

[2014.07.04 12:28:01] -GRAND-: :D

[2014.07.04 12:28:26] Sasha Belyj.*: Nu man acc kaip ir tinka bėt kaip daryti reikia ?

[2014.07.04 12:29:17] -GRAND-: nezinau reputacijos turiu

[2014.07.04 12:29:18] -GRAND-: normalei

[2014.07.04 12:29:25] Sasha Belyj.*: Aš irgi

[2014.07.04 12:29:40] -GRAND-: 20 rep

[2014.07.04 12:29:40] -GRAND-: ;D

[2014.07.04 12:29:49] Sasha Belyj.*: Ne ne mano acc buvo užbanintas

[2014.07.04 12:30:05] Sasha Belyj.*: http://www.supergames.lt/user/37625-isac/

[2014.07.04 12:32:35] Sasha Belyj.*: Nu tu pamastyk aš einu valgyti pasiimti ir jei ką parašyk.O dėl manes man nera tolko apgauti

[2014.07.04 12:33:29] -GRAND-: nea pirmas tai neisiu

[2014.07.04 12:33:31] -GRAND-: :/

[2014.07.04 12:36:16] Sasha Belyj.*: Acc klausimas yra ?

[2014.07.04 12:37:37] -GRAND-: joa

[2014.07.04 12:39:29] Sasha Belyj.*: Nuimk jį praeis 3d tada galiesiu eit pirmas

[2014.07.04 12:58:01] Sasha Belyj.*: O tavo verslas už kred ar gali parduoti ?

[2014.07.04 12:58:14] -GRAND-: valiuta

[2014.07.04 12:58:28] Sasha Belyj.*: Aišku

[16:34:12] -GRAND-: Nu, nebėra klausimo acc.

[16:34:14] -GRAND-: ?

[16:34:15] -GRAND-: Dar vis turi steamą

[16:34:25] Sasha Belyj.*: Turiu

[16:34:30] -GRAND-: Tai keičiam?

[16:34:39] -GRAND-: [2014 m. liepos 4 d. 12:39] Sasha Belyj.*: 

 

<<< Nuimk jį praeis 3d tada galiesiu eit pirmas

[16:34:50] -GRAND-: aš buvau ankščiau parašęs

[16:34:53] -GRAND-: šiandien nusiemė

[16:35:56] Sasha Belyj.*: Bėt turiu dar pasiulymą tad teks palaukti jeigu su žmogum kitu nesusitariu tada gerai.

[16:36:07] -GRAND-: nu *Myliu SuperGames.lt*ę neturiu laiko

[16:36:12] -GRAND-: jei nori keičiam, jei ne tai ne.

[16:36:16 | Pakeitė 16:36:17] -GRAND-: 1400 verslas

[16:36:22] -GRAND-: ir dar blogai tau kažkas

[16:36:22] Sasha Belyj.*: Gali ft

[16:36:22] -GRAND-: ..

[16:36:23] Sasha Belyj.*: ?

[16:36:25] -GRAND-: ok tuoj

[16:37:29] *** -GRAND- nusiuntė sa-mp-149.png ***

[16:37:42] -GRAND-: katik daryta

[16:37:42] -GRAND-: ss

[16:37:58] Sasha Belyj.*: Arune_Krusty nick taip?

[16:38:09] -GRAND-: joa

[16:38:59] -GRAND-: num

[16:39:01] -GRAND-: ?

[16:39:05] Sasha Belyj.*: Tai žiurėk aš pasakau tau steam pass tu prisijungi ir tada man acc pasa pasakai

[16:39:34] -GRAND-: mhm

[16:39:38] -GRAND-: numesk acc

[16:39:39] -GRAND-: linką

[16:39:42] -GRAND-: pažiesiu game

[16:39:44] -GRAND-: nedažėjau nrml

[16:40:10] Sasha Belyj.*: Tada kaip acc jau turėsiu rankoi ir žinosiu kad neapgausi patvirtinsiu laišką kad galėtum užsidėti savo email

[16:40:20] -GRAND-: Ok ok.

[16:40:26] -GRAND-: Numesk linką

[16:40:27] -GRAND-: accounto

[16:40:32] Sasha Belyj.*: tuoj


[16:41:21] Sasha Belyj.*: Gali šnekėt ?

[16:41:34] -GRAND-: Nea dabar.

[16:41:38] -GRAND-: Ok tinka accountas.

[16:41:47] -GRAND-: Tuoj atsijungiu nuo savo.

[16:42:02] Sasha Belyj.*: Pl aš dar pakeisiu slaptažodį

[16:42:10] -GRAND-: ok

[16:42:58] Sasha Belyj.*: Savo nick tikslų parašyk

[16:43:04] -GRAND-: Arunce_Krusty

[16:43:19] Sasha Belyj.*: k

[16:44:11] -GRAND-: nu atsijungęs, rašyk viską.

[16:44:18] Sasha Belyj.*: Palauk

[16:44:25] Sasha Belyj.*: Keisiuos slaptika

[16:44:27] -GRAND-: tai greičiau.

[16:44:29] -GRAND-: :/

[16:44:33] Sasha Belyj.*: Kantrybės

[16:45:54] -GRAND-: Num?

[16:45:58] -GRAND-: Turi gal SARG milų?

[16:46:03] -GRAND-: duočiau accountą ir už juos

[16:46:29] Sasha Belyj.*: Oi nė bate sėdžiu :D

[16:46:34] -GRAND-: :D

[16:46:36] -GRAND-: nu pasikeitei

[16:46:36] -GRAND-: ?

[16:46:43] Sasha Belyj.*: Koki slaptika dėti

[16:46:44] Sasha Belyj.*: ?

[16:46:56] Sasha Belyj.*: belenkoki sakyk

[16:47:05] -GRAND-: labas123

[16:47:18] Sasha Belyj.*: Per trumpas

[16:47:40] -GRAND-: labas123456

[16:47:55] Sasha Belyj.*: Nick :Fyr198 pass:Belekoks123

[16:48:01] -GRAND-: tuoj žiesiu

[16:48:08] Sasha Belyj.*: Okey

[16:48:25] -GRAND-: Guard yra

[16:48:26] -GRAND-: ?

[16:48:32] Sasha Belyj.*: Viskas yra

[16:48:48] Sasha Belyj.*: Prisijungei ?

[16:48:59] -GRAND-: nea

[16:49:01] -GRAND-: ai va

[16:49:02] -GRAND-: guard koks?

[16:49:26] Sasha Belyj.*: Dabar duok acc man samp ir duosiu guard

[16:49:27] Sasha Belyj.*: :)

[16:49:34] -GRAND-: Oi nea seni, nerizikuosiu.

[16:49:42] -GRAND-: Gi sakei, duosi tą kodą kad gmailą pakeisčiau.

[16:49:43] -GRAND-: ;]]]

[16:49:44] Sasha Belyj.*: Aš tau panašu kad apipisiu

[16:49:53] -GRAND-: Gi gmailo be kodo nepakeisiu

[16:49:55] -GRAND-: tai kas per problėmos

[16:49:59] -GRAND-: gal net nėra tu geimų

[16:50:04] Sasha Belyj.*: :D

[16:50:06] Sasha Belyj.*: Yra viskas

[16:50:38] -GRAND-: Tai duok prisijungt jomajo.

[16:50:39] -GRAND-: ..

[16:50:43] -GRAND-: Gi gmailo be kodo nepakeisiu

[16:50:45] -GRAND-: jomajo

[16:50:49] -GRAND-: ko tu myži

[16:51:06] Sasha Belyj.*: Nemyžu

[16:51:07] Sasha Belyj.*: RJN6P

[16:51:09] Sasha Belyj.*: Imk

[16:51:19] -GRAND-: tuoj

[16:51:34] -GRAND-: Jungia

[16:51:38] -GRAND-: updating

[16:51:38] -GRAND-: tipo

[16:51:45] Sasha Belyj.*: Tai viskas oki

[16:51:51] Sasha Belyj.*: Koks psw samp?

[16:51:55] -GRAND-: tuoj

[16:52:15] Sasha Belyj.*: Prijungė ?

[16:52:46] Sasha Belyj.*: ?

[16:52:58] -GRAND-: Jo

[16:53:00] -GRAND-: pl žiūriu

[16:53:01] -GRAND-: geimus

[16:53:06] Sasha Belyj.*: k

 

Vis dėlto vaikų dar pilną.

Redaguota , nario BurnToKill
(redaguota)

Narys įspėtas už šį pranešimą: - Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

 

Senas pranešimas:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kaip gmailą pakeisti be kodo, invalide? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Pasikeitė steamą, papiso proto *Myliu SuperGames.lt* ir vsio lavonas tu, man reputacijos negadinsi nevala *Plaunu butelius* *Myliu SuperGames.lt*. Ožy tu prasmirdęs, steamą turi gaidosas ir dar rašo jis kažką, taip ir sakyk kad pamoina, kad neapipisai manęs, lavone tu.

Redaguota , nario Justas Š.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kaip gmailą pakeisti be kodo, invalide? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Pasikeitė steamą, papiso proto *Myliu SuperGames.lt* ir vsio lavonas tu, man reputacijos negadinsi nevala *Plaunu butelius* *Myliu SuperGames.lt*. Ožy tu prasmirdęs, steamą turi gaidosas ir dar rašo jis kažką, taip ir sakyk kad pamoina, kad neapipisai manęs, lavone tu.

Oho koks žodynas pamoina biški nieko priprasi :D

(redaguota)

Visų pirma ikelkit fotografijas čhato ir jeigu norėjo pakenkti, ar sukčiauti dėkit i sukčiu sub/forumą.

Tas gi nevykelis yra, toks trauma.

Redaguota , nario Justas Š.
Narys įspėtas už šį pranešimą: - Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...