Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4362 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas čia per **jnia? Kūrė ,,tikroviškus" dead island, kažkas normalaus būdavo, su gražiom grafikom, o čia kas per barbių filmukai? Ir tik neaiškinkit man, kad čia toks grafikos stilius, čia šūdas ir tingėjimas daryt kažką normalaus. Už tokį žaidimą bent jau iš trailerio duočiau maks. 10 eurų. Atrodo kaip normalus indie žaidimas.

  • Teigiamai 1

Net negalvokit šito brudo pirkt, dar vienas niekalas bus sukurtas.. Nusivažiavo tie kūrėjai.. COD ir BF, kas metai leidžiami, dabar iš tų zombių ši kompanija bando spaust viską, kiek tik eina.. Riptide jau buvo didelis nusivylimas, tai čia išvis bus nieko gero.

Šeip bf ne kas metus išleidžia kas 3~

 

$_45.jpg

 

Jūs pagalvokit ir apie kūrėjų darbą, o ne tik apie savo finansines išlaidas žaidimams. Kas norės - tas įsigys, kas nenorės - tas nepirks, o tik liks kritiku. Jei patys sukūrtumėte kažką panašaus, nenustebčiau, jog už tokį žaidimą užsiprašytumėte 2-3x didesnės sumos.

2014-03-28 - 2015-02-24

Žaidime yra pratesta istorija. Yra kuriama nauja Dead Island 2 dalis, ten grafikos bus kaip ir pirmoje dalyje, čia yra tiesiog 1.5 versija. Gal tiek ir neverta, nes grafikos gan panašios į The Walking Dead žaidimą, bet kaip ir sakiau istorija pratesema. O kaina čia dar kyla tik dėl gero projekto vardo. Čia tas pats kaip kokios Beats ausinės, dar puse kainos už ženkliuką.

(redaguota)

Žaidime yra pratesta istorija. Yra kuriama nauja Dead Island 2 dalis, ten grafikos bus kaip ir pirmoje dalyje, čia yra tiesiog 1.5 versija. Gal tiek ir neverta, nes grafikos gan panašios į The Walking Dead žaidimą, bet kaip ir sakiau istorija pratesema. O kaina čia dar kyla tik dėl gero projekto vardo. Čia tas pats kaip kokios Beats ausinės, dar puse kainos už ženkliuką.

 

Kiekviena kompanija turi užsidėjusi savo kainas. Yra ne tik ausinės beats brangios kur moki vien tik už ženkliuką, yra pilna visokių razer gaming ir taip toliau ausinių kurios kainuoja 200 dolerių + bet nesiskiria nuo tų kurios ~50 kainuoja. ;)

Beats pakankamai geros ausinės, kad kaina aukšta nereiškia kad už ženkliuką moki. :)

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4362 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...