Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas. Galėtum daug ką filmuoti bei žaisti. Tik, kad procesorius yra gan silpnokas, patariu pasikeisti (į kokį quad-core). Nes gali būti buttleneck (pasiGOOGLINK jei nežinai ką tai reiškia). Supranti, tavo procesorius su vaizdo plokšte nelabai susiderina, tad jei nenori, kad būtų blogai pasikeisk. Jei dar ir maitinimo blokas silpnokas taipogi pasikeisk. Bet šiaip galėtum filmuoti naujų geimų gameplay, o šiaip daug kas šiais laikas filmuoja (kas yra mano nuomone neįdomu) - MINECRAFT. Dar siūlau League of Legends, Runescape, kitką... Pasieškok, SEKMĖS. Padėjau? +REP :)


Labutis.

 

 

 

 

Jei skaitai šį tekstą, vadinasi arba naudoji 'tamsesnį' dizainą arba esi smalsuolis. Sveikinu.

 

 

arba tai tavo monitoriaus dėka

 

Sveikas pats turiu gtx550ti. Tai žinok dėl vaizdo kortos nepergyvenk išveža viska gal ne ant ultra bet medium-high kaip per sviestą. O dėl proco tai nžn. Tavo vietoj updatinčiau iki kokio i5 arba nors i3.

 

Kaip jis tau updatins iki i3 ar i5, jei pas ji yra LGA775 socket, kuris nepalaiko šių "naujovių". Pas jį geriausiai sueitų koksai nors Q6600 (quad), o jei dual-core noretu tai patarčiau e8400, nes sunkiai rasi e8500 ar e8600.

Labutis.

 

 

 

 

Jei skaitai šį tekstą, vadinasi arba naudoji 'tamsesnį' dizainą arba esi smalsuolis. Sveikinu.

 

 

arba tai tavo monitoriaus dėka

 

 

Labas. Galėtum daug ką filmuoti bei žaisti. Tik, kad procesorius yra gan silpnokas, patariu pasikeisti (į kokį quad-core). Nes gali būti buttleneck (pasiGOOGLINK jei nežinai ką tai reiškia). Supranti, tavo procesorius su vaizdo plokšte nelabai susiderina, tad jei nenori, kad būtų blogai pasikeisk. Jei dar ir maitinimo blokas silpnokas taipogi pasikeisk. Bet šiaip galėtum filmuoti naujų geimų gameplay, o šiaip daug kas šiais laikas filmuoja (kas yra mano nuomone neįdomu) - MINECRAFT. Dar siūlau League of Legends, Runescape, kitką... Pasieškok, SEKMĖS. Padėjau? +REP :)

 

Koks dar bottleneck, zmogau. Sis procas beveik toks pat senas kaip ir pati GPU. "Gan silpnas CPU", nezinau su kuo tu cia lygini. Dual Core su 3ghz, tai beveik tas pats kas nauji i3, tik tie naujieji turi hyperthreading, didesni cache, todel jie biski geresni.. Bottleneck ivyksta kai perki i3 proca ir uzdedi gtx 780ti GPU, va tada krenta 20-30fps. Seip su tokiu pc nebent cs 1.6 ar koki ten samp filmuot. Gali nauja pc isigyt su kokiu i3, gtx 750ti, 8gb ram uz labai maza suma.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...