Peršokti į turinį

Siūlau išskirti unitazo pamokas Minecraft Serverio pamokų skiltyje.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3608 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, šio forumo narys, o gal derėtų sakyti - veteranas, slapyvardžiu "unitazas" yra Minecraft Serverio pamokų skiltyje sukūręs tris temas, kuriose labai detaliai aprašytas Minecraft serverio kūrimas, privilegijų ir jų grupių kūrimas, bei dažniausiai daromos klaidos. Tai be abejonės vertingiausios tos skilties temos. Jose yra atsakymai į kokius 80-90% žmonių užduodamų klausimų, ar pagalbos prašymų susijusiu su Minecraft serveriais. Bet šios temos ilgainiui "nuslenka" žemyn, kadangi visi prikuria, kaip užsidėti operatoriaus (OP) privilegijas, ar panašaus lygio pamokų. Taigi, tiesiog siūlau tas temas išskirti. Tai pat, tik tarp kitko, siūlau panaikinti šiuo metu toje skiltyje jau išskirtas temas, kadangi jose mokoma kaip naudotis MineHost.lt sistemomis (tai vis gi yra tik tais gryna reklama, skiltyje kuriai nepriklauso reklaminės temos, o reklamą draudžia forumo taisyklės), bei vienoje ten išskirtoje temoje tiesiog prašoma pagalbos ties vienu įskiepiu, bei tos pagalbos taip ir nebuvo suteikta, tai kokio velnio ta tema išskirta?

 

Nuoroda į Minecraft Serverio pamokų skiltį:

http://www.supergames.lt/forum/214-minecraft-serverio-pamokos/

 

Nuoroda į unitazo Minecraft serverio detalaus kūrimo pamoką:

http://www.supergames.lt/topic/119796-minecraft-serverio-kurimas-detalus/

 

Nuoroda į unitazo privilegijų kūrimo pamoką:

http://www.supergames.lt/topic/119795-privilegiju-permissions-kurimas/

 

Nuoroda į unitazo dažniausių serverio kūrimo klaidų pamoką:

http://www.supergames.lt/topic/119797-dazniausios-serverio-kurimo-klaidos/

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moderatoriams nėra sumokama dėl iškėlimo. Kai sumokėsi, tada bus ir iškeltos temos... P.S Visiškai su tavim sutinku, bet viską parašiau...

 

Be to, nesupratau kodėl šita (http://www.supergames.lt/topic/167670-prisijungimas-prie-serverio-fail%C5%B3-per-winscp/) ir šita (http://www.supergames.lt/topic/181377-nemokama-sms-sistema-automatizuota/) yra išskirtos?

Redaguota , nario Kubilonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moderatoriams nėra sumokama dėl iškėlimo. Kai sumokėsi, tada bus ir iškeltos temos... P.S Visiškai su tavim sutinku, bet viską parašiau...

 

Pagal tavo žodžius - galiu nesilaikyti jokių taisyklių tol, kol moderatoriams kas nors nesumokės, jog mane "išbanintų"... Temos išskyrimą reikia pirkti tik tada, kai nori išskirti savo temą, kuri yra kokioje nors serverių skiltyje, tam jog pasireklamuotum, kitaip sakant - pirkt reikia reklamą. Ar reikės pirkti ir forumo pagerinimą/pagalbą? Matau jog SuperGames.lt ritasi žemyn, bet gal dar ne taip smarkiai...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek pastebėjau kas daug pinigų "pramojuoja" pagal to dudele ir šoka.

Pažiūrėkim iš tavo siekiamos pusės. Norit geležinės tvarkos right? O norit įspėjimų už off-topic? (klausimas retorinis, šią temą baikim).

 

 

Dėl temos, nemanau kad to reikia. Jeigu tos pamokos tikrai tokios geros kaip sakai, jos laikysis viršuje(kaip dabar ir laikosi). Ypač kadangi ten tų pamokų tikrai nėra daug. Dar šiek tiek iš ten pravaliau temas kurios ten nepriklausė tai turėtų dar labiau matytis.

 

Bet čia dar ne galutinis verdiktas.

Redaguota , nario Justas Š.
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažiūrėkim iš tavo siekiamos pusės. Norit geležinės tvarkos right? O norit įspėjimų už off-topic? (klausimas retorinis, šią temą baikim).

 

 

Dėl temos, nemanau kad to reikia. Jeigu tos pamokos tikrai tokios geros kaip sakai, jos laikysis viršuje(kaip dabar ir laikosi). Ypač kadangi ten tų pamokų tikrai nėra daug.

Bet čia dar ne galutinis verdiktas.

 

Temos viršuje laikosi vien dėl to, jog pats jų autorius po ilgokos pertraukos užsuko į forumą ir pasinaudojo "Pakelti temą" mygtuku. Asmeniškai tai aš tų temų nemačiau jau gerus pusę metų, per kuriuos ne kartą teko matyti temas su klausimais, į kuriuos būdavo atsakymai unitazo temose... Tad, tiesiog kai pamačiau tas temas "vėl prikeltas", pamaniau jog būtų neblogai jei jos tokios ir liktų - pasinaudojus temų išskyrimo funkciją. Tai pat, šiose temose pateikiama galybė informacijos, kurios ir užtenka VISIŠKAI išspręsti daugumą problemų, dėl to šios temos nėra itin diskutuotinos, juolab jog ir padėkoti nedaugelis susigriebia... Tai pat, dauguma tiesiog tingi labiau "pasiknisti" po forumą ir susirasti reikiamos informacijos, o mieliau sukuria temą su turiniu - "Kodėl man neveikia serveris?"... Ir aplamai, pagal mano nuomonę - pavyzdinės temos turėtų būti išskirtos visose skiltyse, jog žmonės greitai galėtų surasti tai, kas yra geriausia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažiūrėkim iš tavo siekiamos pusės. Norit geležinės tvarkos right? O norit įspėjimų už off-topic? (klausimas retorinis, šią temą baikim).

 

 

Dėl temos, nemanau kad to reikia. Jeigu tos pamokos tikrai tokios geros kaip sakai, jos laikysis viršuje(kaip dabar ir laikosi). Ypač kadangi ten tų pamokų tikrai nėra daug. Dar šiek tiek iš ten pravaliau temas kurios ten nepriklausė tai turėtų dar labiau matytis.

 

Bet čia dar ne galutinis verdiktas.

Oh... Geležinė tvarka... Esu gavęs vieną ispėjimą už off-topic. Dauguma temų yra su off-topic komentarais. Ir kur ta geležinė tvarka? Jeigu neparašai "Justas Š. neįspėk už off-topic", tai gausi įspėjimą 100%... Geležinė tvarka? Kur? Nematau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai, kodėl aš karts nuo karto prikeliu temas, tai vien dėl to, kad gaunu daugybę klausimų skype, nors ten jokios pagalbos neteikiu, nes visgi tam yra forumai, kuriuose šias temas patalpinau ne veltui. Tačiau jos visada nusislenka, nes žmonės paskaito informaciją, randa ko jiems reikia ir tiesiog nekyla klausimų žmonėms, kas kaip ir kodėl. Šitie straipsniai daugelyje puslapių yra pakopijuoti su mano leidimu ir be mano leidimo, ko niekada neišvengsiu, tačiau dažniausiai duodu nuorodas į šį forumą, kadangi manocraft.lt renkasi žymiai brandesnė bendruomenė, o ten nenoriu, kad užeitų kai kurie šio forumo spammeriai, kurie nėra pribrendę dar kokybiškesnėms diskusijoms ir nesugeba sukurti forumo temos su daugiau nei 1 sakiniu (sumoje su temos pavadinimu ir pačiu tekstu), ar minecraft.e7.lt, kur tinklalapis miršta ir greit ten visos talpintos informacijos neliks ir netgi norėčiau, kad jos ten neliktų.

Kalbant apie "geležinę tvarką", kuri irgi čia yra netiesiogiai aptariama, tai deja turiu pritart ir progreen'ui ir kubilonui (tik nebaninkit šitų veikėjų, nes tiesą sako, nors ir nevynioja žodžių į vatą.), kadangi dažnai pastebėjau, kad yra išskiriamos visiškai nereikšmingos temos ir tai daroma pagal administracijos nuotaiką ir sulindimą į užpakalį jiems, arba susimokant pinigus, todėl tokiu atveju, geriau jau būtų sudaroma atskira kategorija tokiems dalykams, kaip vertos dėmesio temos, kurios turi būti išskirtos, ir tos, kurios išskiriamos už kitus dalykus, tarkim susimokėjus pinigus, ar šiaip, ir jos būtų grupuojamos atskirai, tarkim su tokiais pažymėjimais ir tokia tvarka:

  • Rekomenduojama (Išskirta bendruomenės sprendimu, kaip kokybiškas ir aktualus turinys);
  • Išskirta(Parama, ar kitas kriterijus);
  • Paprastos temos (Galimybė rūšiuoti pagal populiarumą;)

Ši tvarka galėtų būti naudojama nuolat, net ir pritaikius individualius filtrus, taip reikalinga informacija nepasimestų.
Iš to bent jau būtų šiokios tokios naudos, nes dabar tokios temos kaip šita: http://www.supergames.lt/topic/181377-nemokama-sms-sistema-automatizuota/ yra visiškai ne vietoje ir ne laiku pagal forumo kategoriją, kadangi tai yra konkrečios SMS sistemos reklama su pridėtu apverktinos kokybės gidu, kaip ja naudotis, tai aš nežinau ką tada veikia forumo adminai, jei reklamą talpina tokiose vietose, nors toks dalykas yra labiau tinkamas forumo skiltyse Minecraft skelbimai, ar Įdomios nuorodos, reklama. Arba šitas http://www.supergames.lt/topic/167670-prisijungimas-prie-serverio-fail%C5%B3-per-winscp/. Are you fuckin' serious guys? Jei jau norit išskyrinėt Youtube pamokėles, tai tuomet naudokit Prefix'o Youtube pamokėles(likimo ironija, bet po velnių, aš šitam forume neberandu jo pamokėlių temos, nors joje pilna naudingos informacijos, kuri gana dažnai atnaujinama. Oh, wait, jis pamiršta iškelti savo temą.). Ir tokių pavyzdžių yra milijonai. Tai žmonės, ūkiškai kalbant - kas per š?

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažiūrėkim iš tavo siekiamos pusės. Norit geležinės tvarkos right? O norit įspėjimų už off-topic? (klausimas retorinis, šią temą baikim).

Dėl temos, nemanau kad to reikia. Jeigu tos pamokos tikrai tokios geros kaip sakai, jos laikysis viršuje(kaip dabar ir laikosi). Ypač kadangi ten tų pamokų tikrai nėra daug. Dar šiek tiek iš ten pravaliau temas kurios ten nepriklausė tai turėtų dar labiau matytis.

Bet čia dar ne galutinis verdiktas.

Aš ne apie visus kalbu tarkim slapyvardžių neminėsiu bet gal suprasit atėjo vienas žmogus i foruma su savo garsiaip pinigais kurio paslaptim gali pasidalint už pinigus neprabuves net mėnesio jau tapo moderatoriu tuo momentu netitikes reikalavimų bet už popieriukus prasmukes.Kitas veikėjas irgi pradėjo teikti paslaugas kad igautu žmonių pasitikėjima nusipirko moderatoriaus teises ir toliau sekmingai išskirinėja temas savo naudai ir paskutinis asmuo.Patys gerai žinot kas daug kartų prigautas scam pančių stebuklingai sugebantis išlysti pro visas problemas.Aš čia nieko blogo nematau bent jau parašykit pranešima kad čia korupcija legali ip jūsu norai tik po jūsu pinigų tai tiek nieko nenorėjau ižeisti jei ką ižeidžiau nepykit :(
  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ne apie visus kalbu tarkim slapyvardžių neminėsiu bet gal suprasit atėjo vienas žmogus i foruma su savo garsiaip pinigais kurio paslaptim gali pasidalint už pinigus neprabuves net mėnesio jau tapo moderatoriu tuo momentu netitikes reikalavimų bet už popieriukus prasmukes.Kitas veikėjas irgi pradėjo teikti paslaugas kad igautu žmonių pasitikėjima nusipirko moderatoriaus teises ir toliau sekmingai išskirinėja temas savo naudai ir paskutinis asmuo.Patys gerai žinot kas daug kartų prigautas scam pančių stebuklingai sugebantis išlysti pro visas problemas.Aš čia nieko blogo nematau bent jau parašykit pranešima kad čia korupcija legali ip jūsu norai tik po jūsu pinigų tai tiek nieko nenorėjau ižeisti jei ką ižeidžiau nepykit :(

Aš galiu neslėpti. Vienas iš tų narių, buvusių moderatorių - Crafbukkit. Temos, kurios jau buvo paminėtos Unitazo, ir dar kartą paminėtos mano (per žioplumą) yra mano paminėto nario - Craftbukkit.

Be to, vien dėl to, kad nebuvo išskirtos Unitazo temos, štai čia ( http://www.supergames.lt/topic/168762-kaip-padaryti/ ) yra viena tema, kurios atsakymas yra Unitazo temoje. Taigi, moderatoriai, pasakykit ir patvirtinkit, kad darot netvarką...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš sugalvojau kitaip, o kodėl nepadarius kaip su sa-mp pamokos, padarai viena bendara išskirta tema, o ten vienoje išskirtoje temoje tegul link'ai būna tų geriausiu mc pamokų.

 

Jeigu tų pamokų yra 5+ tada taip, bet nemanau jog šiuo atveju to reikėtų, nes Minecraft pamokų skiltyje tik tos unitazo pamokos ir yra vertingos, geros, na dar nebent - kaip unitazas sakė - PreFix'o videkai, kurie irgi užkritę... Bet jei jau darant kažką panašaus, tai gerai būtų tiesiog sugrūst visas Unitazo temas į vieną ir aiškiai suskirstyt (jog patogiau skaitytojui būtų).

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tų pamokų yra 5+ tada taip, bet nemanau jog šiuo atveju to reikėtų, nes Minecraft pamokų skiltyje tik tos unitazo pamokos ir yra vertingos, geros, na dar nebent - kaip unitazas sakė - PreFix'o videkai, kurie irgi užkritę... Bet jei jau darant kažką panašaus, tai gerai būtų tiesiog sugrūst visas Unitazo temas į vieną ir aiškiai suskirstyt (jog patogiau skaitytojui būtų).

Tai kam tada kiekviena tema išskirt reikėtu ? Geriausia sukuri tema Unitazo Minecraft Pamokos, o ten butu viskas surašyta arba link sudėti visi iš jo naudingu pamoku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kam tada kiekviena tema išskirt reikėtu ? Geriausia sukuri tema Unitazo Minecraft Pamokos, o ten butu viskas surašyta arba link sudėti visi iš jo naudingu pamoku.

Tai aš vėl grįšiu prie to pačio, kaip ir anksčiau. Gerai, tai tada skirstom temas į dvi kategorijas: "Geros kokybės pamokos" ir "Šūdinos kokybės" pamokos. Ir jeigu jau sugebat išskirti temas, tai kur pamoka pajungti kažkokio hostingo SMS sistemą. Pagal taisykles tai yra draudžiama. Bet ne, buvęs moderatorius (Craftbukkit) išskyrė savo temas, nors ten net nenaudinga pamoka... Tuo labiau dar viena pamoka - kaip prisijungti prie Winscp. kodėl ji išskirta? Ten yra pateikta bent tiek naudingo turinio, kiek Unitazo pamokose? Ne!

 

Tai gal pradėkit ne nesąmones daryti, o forumą daryti, nebent Jums yra nusišikti, svarbu tik pinigus gauti ir viskas. Ir po šito posto jaučiu gausiu baną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš vėl grįšiu prie to pačio, kaip ir anksčiau. Gerai, tai tada skirstom temas į dvi kategorijas: "Geros kokybės pamokos" ir "Šūdinos kokybės" pamokos. Ir jeigu jau sugebat išskirti temas, tai kur pamoka pajungti kažkokio hostingo SMS sistemą. Pagal taisykles tai yra draudžiama. Bet ne, buvęs moderatorius (Craftbukkit) išskyrė savo temas, nors ten net nenaudinga pamoka... Tuo labiau dar viena pamoka - kaip prisijungti prie Winscp. kodėl ji išskirta? Ten yra pateikta bent tiek naudingo turinio, kiek Unitazo pamokose? Ne!

 

Tai gal pradėkit ne nesąmones daryti, o forumą daryti, nebent Jums yra nusišikti, svarbu tik pinigus gauti ir viskas. Ir po šito posto jaučiu gausiu baną.

Taip kol visa valdžia nepradės keistis permainų nebūs.Na bet ką laukiam gal netyčia įvyks stebuklas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3608 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...