Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nidalee rework'as


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi su nauju 4.10 patchu išėjo Nidalee reworkas! Po 4.10 patcho praėjo kelios dienos ir manau spėjot apsiprast.

Pasidalinkite mintimis ką manote apie reworką:
 

  • Ar pasikeis jos gameplay stilius ? 
     
  • Ką manote apie W ir E ( Cougar form ) pakyčius ( šoka į tą pusė kur yra pelytėm o ne į kurią pusę atsisukęs champ'as.
     
  • Ar vis dar matote ją kaip AP Carry ?
     
  • Ar ji "prigis" kaip naujas AD Bruiseris TOP'e ?

 

 

Mano nuomonė:

  • Mano nuomone nidalee gameplay stilius pasikeitė stipriai, kadangi prieš reworką ji buvo labai saugus "low risk hight reward" pick'as , o po 4.10 patcho jos kit'as buvo pakeistas ir labiau orentuotas į Cougar formą nei į Human.

 

  • W ir E pokyčiai man nepatinka nes vistiek iš įpročio dažnai pasisuku į sieną ir būna daug nenusisekusių šuolių bei E attackų kadangi pelytę buvau nukreipęs į kitą pusę.

 

  • Kaip AP Carry jos nebematau , nes jos human forma buvo nunerfinta ( Q suplonėjo ir damage smarkiai sumažėjo.

 

  • Kadangi po 4.10 patcho TOP'e matosi vis mažiau hyper tankų manau nidalee galėtu prigyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

jos Q nerfas nėra toks ir žiaurus, full combo gali one shotint squishy adc. Jeigu nužudžius betkokį unitą ir būnant cougar formoj, W cd resetinas iki 1, kas leidžia šokti ant priešo, ir jį nužudžius (arba creepą netoli jo) šokti atgal.

 

AP nid daro žymiai daugiau burst damage negu AD, ir ji kaip assasin yra žymiai stipresnė negu buvo anksčiau. Dabar už ją žymiai įdomiau žaisti, ir jos reworkas ir vienas geresnių reworkų pastaruoju metu (mano nuomone geriausias). 

 

Jeigu kam įdomu ar su ja galima carrinti žaidimus: 

http://euw.op.gg/summoner/userName=rework

http://euw.op.gg/summoner/userName=mon1337

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jos Q nerfas nėra toks ir žiaurus, full combo gali one shotint squishy adc. Jeigu nužudžius betkokį unitą ir būnant cougar formoj, W cd resetinas iki 1, kas leidžia šokti ant priešo, ir jį nužudžius (arba creepą netoli jo) šokti atgal.

 

AP nid daro žymiai daugiau burst damage negu AD, ir ji kaip assasin yra žymiai stipresnė negu buvo anksčiau. Dabar už ją žymiai įdomiau žaisti, ir jos reworkas ir vienas geresnių reworkų pastaruoju metu (mano nuomone geriausias). 

 

Jeigu kam įdomu ar su ja galima carrinti žaidimus: 

http://euw.op.gg/summoner/userName=rework

http://euw.op.gg/summoner/userName=mon1337

4.11 patch berods vėl jos Q AP padarė geresnę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Taigi su nauju 4.10 patchu išėjo Nidalee reworkas! Po 4.10 patcho praėjo kelios dienos ir manau spėjot apsiprast.

Pasidalinkite mintimis ką manote apie reworką:

 

  • Ar pasikeis jos gameplay stilius ? 

     

  • Ką manote apie W ir E ( Cougar form ) pakyčius ( šoka į tą pusė kur yra pelytėm o ne į kurią pusę atsisukęs champ'as.

     

  • Ar vis dar matote ją kaip AP Carry ?

     

  • Ar ji "prigis" kaip naujas AD Bruiseris TOP'e ?

 

 

  • Ar pasikeis jos gameplay stilius ? Taip, manau žymiai įdomiau žaisti.

     

  • Ką manote apie W ir E ( Cougar form ) pakyčius ( šoka į tą pusė kur yra pelytėm o ne į kurią pusę atsisukęs champ'as. Man bent jau dabar yra lengviau šokti per siena, seniau kaip tik dažnai nepataikydavau.

     

  • Ar vis dar matote ją kaip AP Carry ? Taip, vien su jos prišokimu labai lengva pasiimti killa.

     

  • Ar ji "prigis" kaip naujas AD Bruiseris TOP'e ? Nežinau, nežaidžiu tope su nidale.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...