Guest Rizz

Atidėtas Deus Ex: Human Revolution išleidimas

Recommended Posts

Svečias

n100812010-12-211292930540.jpg

Dėl finansinių problemų, Japonijoje įsikūrę, kompiuterinių žaidimų leidėjai Square Enix atideda fantastinio nuotykių/veiksmo žaidimo Deus Ex: Human Revolution išleidimą ateinantiems kompanijos fiskaliniams metams. Pirminė žaidimo išleidimo data buvo numatyta kovo mėnesį.

Šis vėlavimas reikalingas „papildomam žaidimo poliravimui.“ aiškino Square Enix atstovai. Kompanija patvirtino, kad žaidimas dabar išeis ne anksčiau, kaip 2012 metų balandį. Tiksli Deus Ex: Human Revolution išleidimo data dar nenumatyta.

Deus Ex: Human Revolution – tai jau trečioji žaidimų serijos dalis. Ji grįš prie serijos šaknų. Naujosios dalies istorija nukels mus į 2027 metus, kai „žmogiškieji papildymai“ – žmogaus galimybes praplečiantys aukštųjų technologijų implantai paleidžiami į masinę gamybą bei prekybą. Dėl to ši Deus Ex žaidimų serijos dalis laikoma visos serijos priešistore.

Šnekant apie patį žaidimą, Eidos Montreal studijos kūrėjai stengiasi nenutolti nuo originalaus žaidimo, leisdami žaidėjams savarankiškai išbandyti kiekvieną lygį. Priklausomai nuo pasirinktų kūno patobulinimų, kiekvieną lygį galėsite išbandyti su skirtinga taktika – artima kova, šnipinėjimas, įsilaužimas ar net socialinė sąveika.

PCgames.lt ; SuperGames.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Jau buvo tokai tema

Duok link`ą iškarto.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.