Guest Rizz

Bulletstorm kūrėjų vilionės

Recommended Posts

Svečias

n436672010-12-211292927643.jpg

Tie, kurie iki šiol svarstė, ar versta pirkti fantastinę, pirmojo asmens šaudyklę, Bulletstorm, šiandien gauna papildomą argumentą, kad verta. Electronic Arts leidėjai ir Epic Games kūrėjų studija paskelbė, kad žaidėjai, iš anksto užsisakę Bulletstorm šaudyklės Epic versiją, gaus priėjimą prie Microsoft Game Studios kūrėjų Gears of War 3 beta testavimo (Gears of War 3 beta testai prasidės pavasarį, greičiausiai balandį).

Tuo tarpu Bulletstorm Šiaurės Ameriką pasieks jau vasario 22 dieną, o Europą – vasario 25-ąją. Žaidime sutiksite samdomus karius Grayson Hunt ir Ishi Sato. Ši grėsminga porelė buvo išvaryta iš galingos karinės organizacijos, kai sužinojo, kad organizacijos vadovybė buvo korumpuota. Nelaimėliai tada buvo deportuoti į tolimą planetą, kurioje veisiasi kanibalai mutantai. Grayson Hunt ir Ishi Sato privalo išgyventi, pabėgti ir atkeršyti savo buvusiam darbdaviui.

Žaidėjams teks įsikūnyti į Grayson Hunt, kurio stichija – sunkiasvoriai ginklai ir artima kova. Viena įdomesnių žaidimo detalių – tai Hunt galimybė atlikti „įgudusius šūvius“, kurie, keldami chaosą, kels jūsų apdovanojimų sistemos lygį. Sėkmingai atlikdami „įgudusius šūvius“, žaidėjai gaus taškų, kurie atrakins naujus priešų nukenksminimo būdus.

Be to, iš anksto užsisakę Bulletstorm šaudyklės Epic versiją, žaidimo viduje ras papildomas ginklų grafinio apipavidalinimo galimybes ir nemokamus 25 000 patirties taškų.

PCgames.lt ; SuperGames.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.