Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4383 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, taigi nesenai aptikau tokį paprastutį, bet labai gražų skiną ant steamo. Skinas yra windows 8 stiliaus, bet tai nereiškia, kad negalite naudoti jo ant windows 7!

Paprastas steam skinas betkuriam vartotojui: (nuotrauka imta iš google.com):

 

steamdownloadwindows.jpg

 

Steam išvaizda su atsisiųstu skinu:

 

6b610f85c754fbc72fdae85f983f2502997.png

 

Norintiems pasikeisti savo išvaizdą nors ir naudojant WINDOWS 7: ką jums reikia padaryti, tai paspausti ant šios nuorodos: http://boneyardbrew.deviantart.com/art/Metro-for-Steam-3-7-1-292419787 ir šone dešinėj pusėje paspausti ant download mygtuko.

 

Instaliacijos instrukcija:

 

Pirmiausia, atsisiuntę išekstraktinkite viską kas yra tam .zip faile. 

Toliau ką jums reikia padaryti, tai jeigu jūsų kompiuteryje nėra suinstaliuotas fontas (t.y. raidžių stilius) pavadinimu segoeuisl. Suinstaliuoti šį fontą galite po to kai išekstraktinsite kas yra .zip faile. Susiraskite folderį pavadinimu INSTALL THIS FIRST ir 2 kartus paspauskite su kairiu pelės mygtuku ant failo pavadinimu segeoeuisl.tff. Jeigu jūsų kompiuteryje šis fontas jau bus įrašytas, jums išmes klaidą jog įrašyti negalima dėl to, kad toks fontas jau egzistuoja.

 

Toliau ką jums reikia padaryti tai papraščiausiai nueiti į savo STEAM folderį (direktorijos pavyzdys: D:\Programos\Steam , ir susirasti folderį pavadinimu Skins. Toliau ką jums reikia padaryti tai tiesiog paspausti dešinį pelės mygtuką ant skino folderio ir cut arba copy ir nukopijuoti visą folderį į skins.

 

Tai padarę įsijungiate steamą ir spaudžiate ant view > settings > interface ir savo skin nustatykite į METRO UI. Po to jums bus išmetama lentelė jog rekomenduojama restartuoti STEAM programą nes reikia, kad išsisaugotų skinas.

 

Po restarto jūsų skinas turėtų būti išsaugotas, ir viskas turėtų veikti.

 

Daugiau skinų galite rasti:

http://www.reddit.co...omments/1mabzw/

 

Dėl jokių nesklandumų rašote šioje temoje arba į skype houmeris51.

 

Ačiū už dėmesį.  :taika:

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

Na aš naudoju Windows 8.1, bet steam atrodo vis tai pat... :D

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Pats windows 8 nenaudoju tai ištikro nežinau ar update kažkokį reik padaryt (gal) kad pasikeistų tiem kurie win8 naudoja ar automatiškai įsirašius toks skinas būna, bet tiem kas nori pasikeist čia tutas. :)

 

It's just skin.. Calm down... Kam patiko toks skinas parsisiuntė ir naudoja... Jokio čia ant windows 8 pakitimų nėra... Naudoju windows 8 jau metus, tačiau steam tas pats.. Parsisiunti skiną - pasikeičia kaip tu sakai. Tiesiog čia skonio reikalas.

E-Travi.gif

 

(redaguota)

It's just skin.. Calm down... Kam patiko toks skinas parsisiuntė ir naudoja... Jokio čia ant windows 8 pakitimų nėra... Naudoju windows 8 jau metus, tačiau steam tas pats.. Parsisiunti skiną - pasikeičia kaip tu sakai. Tiesiog čia skonio reikalas.

 

Gerai, pakeičiau, bo dar matau apsiverksit, kad paklausęs vieno forumo nario išgirdau kad šitas skinas tik windows 8 vartotojams, geez.

Nenori nesikeisk to skino, neliepiu niekam keistis jo. :D

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

(redaguota)

Gerai, pakeičiau, bo dar matau apsiverksit, kad paklausęs vieno forumo nario išgirdau kad šitas skinas tik windows 8 vartotojams, geez.

Nenori nesikeisk to skino, neliepiu niekam keistis jo. :D

 

Tai kad jis tik Win 8 ( nežinojau, kad toks dalykas yra, kaip skinas :) ) Skaičiausi 1,5h. Visi sakė, kad tik WIN8 šis skinas galioja, tai... :/

Nepyk, jei daviau "klaidingą" info :)

 

Redaguota , nario Spe3d123

Tai kad jis tik Win 8 ( nežinojau, kad toks dalykas yra, kaip skinas :) ) Skaičiausi 1,5h. Visi sakė, kad tik WIN8 šis skinas galioja, tai... :/

Nepyk, jei daviau "klaidingą" info :)

 

 

Baik tu, čia dabar, aš pats nežinojau, kad galima skinus dėtis. Čia matai gi kažkas neįtinka kažkam tai atrodo akis išplėšys. Neveltui Lietuviai. :x

❤️

 

Tai kad jis tik Win 8 ( nežinojau, kad toks dalykas yra, kaip skinas :) ) Skaičiausi 1,5h. Visi sakė, kad tik WIN8 šis skinas galioja, tai... :/

Nepyk, jei daviau "klaidingą" info :)

 

Visi klystam.. :)

 

Baik tu, čia dabar, aš pats nežinojau, kad galima skinus dėtis. Čia matai gi kažkas neįtinka kažkam tai atrodo akis išplėšys. Neveltui Lietuviai. :x

Nieko blogo gi neturėjau, tik esmė kad skiną gali bet kokį užsimesti, o atskirom platformom skinų nėra. :) Nebent big picture.

E-Travi.gif

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4383 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...