Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4387 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai žiūrint, kokią svetainę tu kurti nori..

Jeigu sukure tema IPB sub-forume tai tikrai kalba apie IPB.

Sveiki.

Noriu paprasyti nuoseklios pamokos kaip kurti svetainia kokias programas nuodojiate ar tinklapius svieziai iskeptas as

Parsisiusk xampp programa. Parsisiusk IPB variukliuka (nulled) ir ji ysirasyk ant xampp. Tada paleisk xampp (apache ir mysql) ir per interneto narsykle rasyk :

Localhost. Tada ysirasyk (rasi pamoku per google),o poto pradek ziureti ko nori. Ysikelk dizaina,pora modifikaciju (hook) ir kokia viena sistema (application). O jau tada gali narsyt administravima (adminCp) ir bandyt suprast kas,kur ir kaip veikia.

Cia kalbu is savo patirties (kaip as pradejau mokintis)

  • Teigiamai 1

Jeigu sukure tema IPB sub-forume tai tikrai kalba apie IPB.

Parsisiusk xampp programa. Parsisiusk IPB variukliuka (nulled) ir ji ysirasyk ant xampp. Tada paleisk xampp (apache ir mysql) ir per interneto narsykle rasyk :

Localhost. Tada ysirasyk (rasi pamoku per google),o poto pradek ziureti ko nori. Ysikelk dizaina,pora modifikaciju (hook) ir kokia viena sistema (application). O jau tada gali narsyt administravima (adminCp) ir bandyt suprast kas,kur ir kaip veikia.

Cia kalbu is savo patirties (kaip as pradejau mokintis)

o o o o aciu labai tai atrodo labai sunku bet youtube video gal koki numestum ? Aciu +rep

Kažkas patiko ? Dėk +Rep

 

Kažkas nepatiko? Dėk -Rep ir pakomentok  kodėl ? :)

 

o o o o aciu labai tai atrodo labai sunku bet youtube video gal koki numestum ? Aciu +rep

Ištikro čia nėra 1 video kur galėtu išmokti. Čia reikia žiūrėti pagal tai ką tu norėtum sužinosi (jei nori pilnai tai reikia po biški kiekvieną sekciją išmokti valdyti ir tvarkyti). Kaip sakiau geriausias būtų pradėti nuo adminitravimo (AdminCp) išnaršymo ir suradimo kas,kur ir kaip veikia (tam manau pamokų nereikia,nes tiesiog galima sakyti tu tiri kas čia per dalykas :D), poto pradėk žiūrėtis modifikacijas/sistemas. Jas įrašyti nemanau,kad bus sunku kai jau pažinosi administravimą. Ir galiausiais dizainai. Čia jau reikės pamokų ir taip pat programavimo žinių (Dizainams reikia - XML,HTML,PHP ir CSS kalbų). Taigi sekmės. Jeigu ko nors labiau prireiks aiškiau paaiškinti parašyk į PM ;)

Ištikro čia nėra 1 video kur galėtu išmokti. Čia reikia žiūrėti pagal tai ką tu norėtum sužinosi (jei nori pilnai tai reikia po biški kiekvieną sekciją išmokti valdyti ir tvarkyti). Kaip sakiau geriausias būtų pradėti nuo adminitravimo (AdminCp) išnaršymo ir suradimo kas,kur ir kaip veikia (tam manau pamokų nereikia,nes tiesiog galima sakyti tu tiri kas čia per dalykas :D), poto pradėk žiūrėtis modifikacijas/sistemas. Jas įrašyti nemanau,kad bus sunku kai jau pažinosi administravimą. Ir galiausiais dizainai. Čia jau reikės pamokų ir taip pat programavimo žinių (Dizainams reikia - XML,HTML,PHP ir CSS kalbų). Taigi sekmės. Jeigu ko nors labiau prireiks aiškiau paaiškinti parašyk į PM ;)

va dabar katik ziurejau kaip pajungti tai kazka gal ir ysidemejau nu gal kasnors gausis cia zymiai lengviau negu samp pawn kalba iskart matosi nu aciu tau labai ;)

Kažkas patiko ? Dėk +Rep

 

Kažkas nepatiko? Dėk -Rep ir pakomentok  kodėl ? :)

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4387 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...