Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi siūlau sukūrti skiltį su moderatorių papeikimais, kur moderatoriai neturi privilegijų redaguoti/trinti temų ar pranešimų, kadangi jei moderatorius daro nesąmones, nėra kur jų pranešti, ir jei sukūri temą, į labiausiai tinkančią vietą, tavo tema greičiausiai dings, jei moderatorius pastebės ankščiau už administraciją.

  • Teigiamai 6

Kad galėtų reklameriai ten floodint vientisai forumą? Turi gi kaikas prižiūrėt, o vien administracija ten kasdien tikrai nesilankys

Prie ko čia reklameriai? Taigi šita skiltis būtų skirta "nešvariems" moderatoriams, kurie nusižengė taisyklėms. Tokiems galės žmonės papeikimus rašyt, ir manau nušalintą moderatorių labai greit pakeis labiau to norintys "švarūs" ir nauji moderatoriai. Juk supergames forume yra tikrai ne vienas normalus žmogus, norinti moderatoriaus posto ;)

  • Teigiamai 2

Taip, bet atsiras ir reklamerių, kurie ten pradės postint savo šūdservius, o kadangi ten moderatoriai nieko daryt negalėtų, visa skiltis būtų greitai užfloodinta reklamom

Įspėjimus, tai galės dalint manau... Taipogi yra vyr.moderatorius, kaip supratau, jis atsakingas už moderatorius, tai manau nepatingės 1 kartą į dieną pažiūrėt ar nėra reklamos toje skiltyje

  • Teigiamai 2

Prasidės tokių pranešimų rašymas, kaip: "Moderatorius man uždėjo įspėjimą... Reikia jį pašalinti iš šitų pareigų ir paimti mane vietoje jo, kad galėčiau reklamuoti savo SA:MP serverius...", Normalūs forumo nariai, kurie perskaito taisykles negauna įspėjimų už nieką, o tie kurie gauna tiesiog parašys, kad gavo įspėjimą, net nepasitikrindami, kad patys buvo to verti. :)

  • Teigiamai 4

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

(redaguota)

 

Taip pat ten turėtų būti galima apskųsti ir vyr.moderatorių.

 

Normalūs forumo nariai kartais ne visada moka naudoti mygtuką "daugybinis citavimas" ir be blogos valios parašo keletą postų iš eilės. Gal tai ir nusižengimas, gal ir ne  - čia kaip pažiūrėsi. Bet už šitą dalyką bausti ( arba nebausti ) reikia visus vienodai, o ne taip kaip dabar: nepatiko tema - prisikabina už du postus iš eilės ir baudžia (pvz. GiedriusR.), o kitiems jokių nuobaudų net už daugiau postų paeiliui (pvz.moderatorius Rimas)...

Švogerių kraštas  :| .

Redaguota , nario Lelyte

 

Taip pat ten turėtų būti galima apskųsti ir vyr.moderatorių.

 

Normalūs forumo nariai kartais ne visada moka naudoti mygtuką "daugybinis citavimas" ir be blogos valios parašo keletą postų iš eilės. Gal tai ir nusižengimas, gal ir ne  - čia kaip pažiūrėsi. Bet už šitą dalyką bausti ( arba nebausti ) reikia visus vienodai, o ne taip kaip dabar: nepatiko tema -prisikabina už du postus iš eilės ir baudžia (pvz. GiedriusR.), o kitiems jokių nuobaudų net už daugiau postų (pvz.moderatorius Rimas)...

Švogerių kraštas  :| .

Moderatorius, moderatoriaus negali niekaip nubausti. Čia jau viskas yra aukštesnio rango žmonių valėje, jau ne kartą buvo kalbėta apie tam tikrus moderatorius, kurie turi būti pašalinti, tačiau reikia ir pagrindinių administratorių pritarimo, o visos taisyklės yra taikomos visiems, nėra jokių išskirtinių narių, tiesiog yra tokių temų, kurių moderatoriai neperžiūri. Pamačius kokį nors nusižengimą taisyklėms galima panaudoti Raportavimo mygtuką. 

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Nu paspaudžiau tun mygtukėlį ir kun? Gali spaudyt iki mozolį sutrinsi ar klaviatūroj skylę prakalsi - APVALUS NULIS pasekmių. Tiesiog radot labai jau patogų atsikalbinėjimo būdą: nepatinka - maigyk mygtukus iki pažaliuosi, nusispjausi ir visus tiesiog toli pasiųsi...

Tikriausiai ne mums vienas kitą suprast. Čia kaip pasaka be galo. :)

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Iš vienos pusės gerai, bet iš kitos jug prasidės visokie freepostinimai, užgautų vaikų temų kūrimas ir panašiai. Aš gal būsiu prieš tokią skiltį.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...