Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NightKata: Atiduodu į samperių rankas


NightKata

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dėl to launcheio dėl čhytų tikrai nemanau, kad visi siūsis kiti bijos, kad sugadins kažką ar neleis kitur žaisti. Ir šiaip visko yra palyginus per daug bent jau man pasirodė ir ten su tom maisto pramonėm tai kiek čia žmonių turi žaist, kad būtų tikras gyvenimas visur būtų užimta ir būtų veiklos nu realiai sunku suvokt čia daug kas rašo geras unikalus projektas, nors ten daug kas ir nežais nu ir neturi žaist, bet iš kur jūs žinot kiek žmonių surinksit ir ar verta tiek dėt čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dėl to launcheio dėl čhytų tikrai nemanau, kad visi siūsis kiti bijos, kad sugadins kažką ar neleis kitur žaisti. Ir šiaip visko yra palyginus per daug bent jau man pasirodė ir ten su tom maisto pramonėm tai kiek čia žmonių turi žaist, kad būtų tikras gyvenimas visur būtų užimta ir būtų veiklos nu realiai sunku suvokt čia daug kas rašo geras unikalus projektas, nors ten daug kas ir nežais nu ir neturi žaist, bet iš kur jūs žinot kiek žmonių surinksit ir ar verta tiek dėt čia.

1. Launcheris nė prie ko, blogiausiu atveju negalėsi kitame serveryje pačytinti, bet tada ištrinsi failiuka (kuris buvo parsiųstas iš launcherio) ir galėsi vėl čytint kur nori.

2. Nieko nėra per daug, nereikia kad 100 žmonių pastoviai žaistų, jog pagamintum "maisto" visiem. Reikalas tame, kad norint užsidirbt tau čia reikės dirbt , taip kad šūdą malsi, šūdą ir uždirbsi.

3. Mes nežinom kiek žmonių surinksim, nes apie tai nėra reikalo galvoti, kadangi serveris net nėra startavęs, todėl išvadų jokių daryti negalima.

4. Skundžiatės, kad nebėra unikalių projektų SAMP'o, bet kai pasirodo projektas su visiškai nauja žaidimo dinamika (jeigu bent žinot ką šis žodis reiškia) ir sistemomis, tai vėl kažkas nepatinka. Jeigu jau viskas pradeda nebepatikt, siūlyčiau mest sampą, nes problema nebe serveriuose, o su jumis  :)

Redaguota , nario NightKata
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekur neminėjau, kad ne unikalus neskaityk kiekvieno žodžio ir nesidaryk iš karto nuomonės, o visą sakinį. Bet dar tuo pačiu noriu pasakyt, kad unikalumas jo nebus 100 proc. Kadangi mašinos tarkime bus visalaiką vienodos kaip ir pas kituose serveriuose tik koordinates kitokios su objektais tas pats tik, kad koordinates tos pačios. O jeigu sistemos yra įdomios tai šaunu, bet tikrai negalima sakyti, kad yra visiškai unikalu. Beje, aš turėjau omenį jeigu truks prekių, tai kas jas veš jeigu nežais daug žaidėjų ir nebus kam vešt? nusibos ir išeis visi, nes pavargs laukt.

Redaguota , nario pukelis159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Launcheris nė prie ko, blogiausiu atveju negalėsi kitame serveryje pačytinti, bet tada ištrinsi failiuka (kuris buvo parsiųstas iš launcherio) ir galėsi vėl čytint kur nori.

2. Nieko nėra per daug, nereikia kad 100 žmonių pastoviai žaistų, jog pagamintum "maisto" visiem. Reikalas tame, kad norint užsidirbt tau čia reikės dirbt , taip kad šūdą malsi, šūdą ir uždirbsi.

3. Mes nežinom kiek žmonių surinksim, nes apie tai nėra reikalo galvoti, kadangi serveris net nėra startavęs, todėl išvadų jokių daryti negalima.

4. Skundžiatės, kad nebėra unikalių projektų SAMP'o, bet kai pasirodo projektas su visiškai nauja žaidimo dinamika (jeigu bent žinot ką šis žodis reiškia) ir sistemomis, tai vėl kažkas nepatinka. Jeigu jau viskas pradeda nebepatikt, siūlyčiau mest sampą, nes problema nebe serveriuose, o su jumis  :)

 

SA:MP galimybės taipogi yra ribotos :) Kurie bando prasilaužt ant unikalumo ir tau sugeba, tiems puikiai sekasi, o tie kas sėdi ir žiūri į kodą bei bando šį bei tą pakeisti - nieko naujo neišras, o Yiin viską pats rašo, todėl matosi darbo vaisius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekur neminėjau, kad ne unikalus neskaityk kiekvieno žodžio ir nesidaryk iš karto nuomonės, o visą sakinį. Bet dar tuo pačiu noriu pasakyt, kad unikalumas jo nebus 100 proc. Kadangi mašinos tarkime bus visalaiką vienodos kaip ir pas kituose serveriuose tik koordinates kitokios su objektais tas pats tik, kad koordinates tos pačios. O jeigu sistemos yra įdomios tai šaunu, bet tikrai negalima sakyti, kad yra visiškai unikalu. Beje, aš turėjau omenį jeigu truks prekių, tai kas jas veš jeigu nežais daug žaidėjų ir nebus kam vešt? nusibos ir išeis visi, nes pavargs laukt.

 

Nuo nieko neveikimo (sėdėjimo prie žaidimo) galima pavargti? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SA:MP galimybės taipogi yra ribotos :) Kurie bando prasilaužt ant unikalumo ir tau sugeba, tiems puikiai sekasi, o tie kas sėdi ir žiūri į kodą bei bando šį bei tą pakeisti - nieko naujo neišras, o Yiin viską pats rašo, todėl matosi darbo vaisius :)

 

Zmoniu idejos yra labiau limituotos nei sa-mp galimybes. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Niekur neminėjau, kad ne unikalus neskaityk kiekvieno žodžio ir nesidaryk iš karto nuomonės, o visą sakinį. Bet dar tuo pačiu noriu pasakyt, kad unikalumas jo nebus 100 proc. Kadangi mašinos tarkime bus visalaiką vienodos kaip ir pas kituose serveriuose tik koordinates kitokios su objektais tas pats tik, kad koordinates tos pačios. O jeigu sistemos yra įdomios tai šaunu, bet tikrai negalima sakyti, kad yra visiškai unikalu. Beje, aš turėjau omenį jeigu truks prekių, tai kas jas veš jeigu nežais daug žaidėjų ir nebus kam vešt? nusibos ir išeis visi, nes pavargs laukt.

Nusišneki ir pats save neigi. Prie ko čia tos mašinos išvis ? Kuom jos susijusios su unikalumu ? 

 

Kalbi apie sistemas "O jeigu sistemos yra įdomios tai šaunu, bet tikrai negalima sakyti, kad yra visiškai unikalu"

Tai man dabar suprast taip, kad jeigu AŠ PATS sukuriu sistemą, kurios kitur nėra, ji nėra unikali ? Tu bent mąstai nors kiek prieš rašydamas kažką ? Akivaizdžiai matos, kad pats nesusigaudai apie ką nori kalbėt ir tau svarbu, tik įkast neturint jokių svarių argumentų prieš serverį, nes tu nesusitaikai su ta mintim, kad tokio serverio dar nesi matęs ir tu neturi jokio suvokimo, kaip tinkamai jį įvertinti pačiam nepasirodžius kvailai prieš kitus.

 

"Beje, aš turėjau omenį jeigu truks prekių, tai kas jas veš jeigu nežais daug žaidėjų ir nebus kam vešt? nusibos ir išeis visi, nes pavargs laukt." Tuom SOC'as ir skiriasi nuo visų kitų serverių, kad pas mus gali įvykti krizė, o už jos išsprendimą yra atsakinga serverio bendruomenė ir pagrinde - meras. Bet kokiu atveju, tokie dalykai kaip krizė ilgai netrunka ir žmonių atsakingų už prekių gamybą ir platinimą tikrai netrūks. O jeigu labai norėsi nusipirkt kažkokių tai automobilių detalių, nueisi į VVP ir už rubinus galėsi nusipirkt.

Redaguota , nario NightKata
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idėjas visada galima išplėsti taip, kad vienaip ar kitaip jas būtų galima įgyvendinti.

Ka norejau pasakyti tai, kad yra daugelis dalyku, kurie dar neigyvendinti ar net nesugalvoti. Visko ko reikia tai idejos, o tada tiktai reikia zeti i kodo galimybes. Trumpai - kad butu ideja, ja pirma reikia sugalvoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nesupranti ką aš rašau, sakau, kad sistemos yra geros, bet aš turiu omenį nėra čia viskas unikalu tai ko tu čia dabar šoki, ir duodi pavizdį su kažkokia sistema, kad jinai nėra unikali?

Aišku, kad nesuprantu ką tu rašai, nes sistemos sukurtos unikalios, o tu kalbi apie kažkokį "nepilnavertį" unikalumą, kurio aš nesuprantu išvis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...