Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Profilis sidebare (mano kurtas Profile in Sidebar hook! Naujausia 1.0.2 versija išleista!!!)


Slow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pamėgink įdėti Atnaujinti būseną, kai būna pvž ant lmg.lt pačiame hooke tas langelis įkoduotas "Ką galvojate šiuo metu?" ir kad ten parašius atsinaujintų būseną.

 

 

Cia css kodo 0,nes dar dirbu prie visiskai naujos isvaizdos (naudosiu css dabar,nes anksciau nemokejau y hook patalpinti css kodo).
 

1 - aisku istrynus tam tikra koda (jei labai reikia sukurk nauja tema pagalbos ir ryt atsakysiu).
2 - taip pat kurk tema,nes sioje temoje kalba eina tik apie mano modifikacija. Ir galetum kurdamas,aiskiau parasyti ir padaryti nuotrauku,kad aiskiau butu.

 

 

EDIT:

 

 

Taigi neseniai pradėjau dirbti prie 1.0.2 šios modifikacijos kodo. Norėčiau pasiklausti ar judu gera kryptimi (įdėją išvaizdos biški pakopijuota,bet kodas rašytas mano rankomis).

Gal galite pasakyti ką reikėtu pridėti/pašalinti,nes dabar užsimaniau kuo greičiau išleisti šią versiją.

 

Nuotraukos:

 

  • Tamsus dizainas (kodas toks pats,kaip ir šviesaus) - cf3783a285f53401306ab89d1ff03cb7332.png
  • Šviesus dizainas (kodas toks pats,kaip ir tamsaus) - 085f7affacb183321d099e0f9baf1974488.png

 

Dėl šio dalyko, judi tikrai gera kryptimi, gražiai atrodo, pagal mane.

Redaguota , nario Jᴜsᴛɪɴ`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamėgink įdėti Atnaujinti būseną, kai būna pvž ant lmg.lt pačiame hooke tas langelis įkoduotas "Ką galvojate šiuo metu?" ir kad ten parašius atsinaujintų būseną.

 
 

Dėl šio dalyko, judi tikrai gera kryptimi, gražiai atrodo, pagal mane.

Na galvojau,bet kai per PS pridėjau (Esu pasidaręs maketą ir žiūriu kaip atrodo. Tada nusprendžiu ar verta įkelti ar ne) būsenos atnaujinimus,tai visai netiko. Atnaujinimui reikėtu biški daugiau vietos + nesiderina prie visos modifikacijos išvaizdos. Kažkaip netynka. Bet pasiūlymas visai neblogas :) Gal pabandysiu perdaryti patį būsenos atnaujinimų lango išvaizdą ir kodą,tada gal ir tiks :)

 

Ir dėkui dėl paskatinimo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, hook'as tikrai puikus ir jis man labai patiko :) Tačiau, kadangi esi jo kūrėjas, gal gali pasakyti kur rasti šitų background'ų spalvų kodus kur yra parašyta Profilio informacija ir Atsijungti mygtukas 

9adb48a12aa8fc419e8ac45477b602ea557.png :)

Gabas. :Spalvas gali pats pasikeiti per koda (jis yra: tavo dizas>>>boardindextemplates>>>hook_sidebarprof ir ten koreguok.). Zinoma noreciau moketi,bet ant modifikaciju kurimo esu tik naujokas ir nemoku pilnai visko susistatyti ko noreciau. 

 Bandžiau ir pagal tai ką sakei, tačiau neradau to hook_sidebarprof todėl neina :/

Redaguota , nario .:::♣M○Di§♣:::.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveikas, hook'as tikrai puikus ir jis man labai patiko :) Tačiau, kadangi esi jo kūrėjas, gal gali pasakyti kur rasti šitų background'ų spalvų kodus kur yra parašyta Profilio informacija ir Atsijungti mygtukas 

9adb48a12aa8fc419e8ac45477b602ea557.png :)

Gabas. :Spalvas gali pats pasikeiti per koda (jis yra: tavo dizas>>>boardindextemplates>>>hook_sidebarprof ir ten koreguok.). Zinoma noreciau moketi,bet ant modifikaciju kurimo esu tik naujokas ir nemoku pilnai visko susistatyti ko noreciau. 

 Bandžiau ir pagal tai ką sakei, tačiau neradau to hook_sidebarprof todėl neina :/

Nufotkik boardindextemplates sekciją per dizainą,nes hook_sidebarprof turi būti.

 

 

jau geriau  :) tie border radiusai ant navi ir profilio info šone turi keliu *Myliu SuperGames.lt*. tarpeli  :(

Vat tame ir problema. Sumažinus tekstą iškart matosi,kad jis per mažas. Border radius padariau maximalų. Reikės gal custom font pridėt ir tik tada sumažinti tekstą,kad tilptu. Nes kai sumažinau tekstą,tai iškart dingsta tie keli pikseliukai.

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nufotkik boardindextemplates sekciją per dizainą,nes hook_sidebarprof turi būti.

 

 

Vat tame ir problema. Sumažinus tekstą iškart matosi,kad jis per mažas. Border radius padariau maximalų. Reikės gal custom font pridėt ir tik tada sumažinti tekstą,kad tilptu. Nes kai sumažinau tekstą,tai iškart dingsta tie keli pikseliukai.

tai pati borderi padidink 1px :) nebent blogai atrodo...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nufotkik boardindextemplates sekciją per dizainą,nes hook_sidebarprof turi būti.

 

 

Vat tame ir problema. Sumažinus tekstą iškart matosi,kad jis per mažas. Border radius padariau maximalų. Reikės gal custom font pridėt ir tik tada sumažinti tekstą,kad tilptu. Nes kai sumažinau tekstą,tai iškart dingsta tie keli pikseliukai.

 

Susitvarkiau dėkuj ;) Tiksliau tai radau ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ai. Gali duoti savo skype. Labai reikia pagalbos...

Rasi mano profilyje.

 

 

Taip pat pranešu,kad modifikacijos nauja versija turėtu būti išleista rytoj. Šiandien baigsiu testuoti ir pridėti kalbos paketus (kad reikėtu sulietuvinti,nes užsienio forumuose,tai yra labai svarbu).

 

EDIT:

 

 

 

1.0.2 versija išleista!!!

 

Kas naujo šioje versijoje? Štai kas:

 

  • Atnaujinta išvaizda.
  • Pridėti CSS kodai.
  • Padaryta ne default avataro išvaizda. Dabar jis bus apvalus (tik modifikacijoje,kitur taip nebus).
  • Perkuti "keys". Tai yra registro raktai,kuriuos skaito IP.Board sistema.
  • Ištaisyta juodo sidebar <h3> tag'o klaida.

 

Nauja išvaizda:

 

118a589ad1805150855970388e0afc21149.png

 

Parsisiuntimas:

 

 
 
Radus bet kokią klaidą prašau pranešti man. 
 
Su šia modifikacija man padėjo:
 
Luknis. Jis padėjo man padaryti taip,kad skaitytu CSS kodą (iš pat pradžių jo nenaudojo,nors jis buvo dizaine). Ačiū tau :)
Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...