Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mapp kova: Meperiūga vs Markas_Tozis


Meperiūga

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu žinau kad esu šudas ant mapp bet tu ne ka geresnis šudas. Jai nori galim mapp kova.

 

Matai sūnau, nebeliko pas mane mūsų čhato skypėj, kai pridėjai ir prašei pagalbos, dabar jau tu mane "pralenkei" per 1 sav.. Greitai tobulėji, kaip senas rusiškas traktorius.. :/ Dėje, nesigiriant, bet būkim biedni, bet teisingi - tau iki manęs dar toli šūdu plaukt ir tu tai puikiai žinai. Pats sukūrei vos pora normalesnių darbų ir man čia pisi protą, jog kvieti į mapp kovas.. MAN POHUI ANT TAVĘS IR ANT JŲ, čia seniai vertinami ne darbai, o tik žmonės. GL KID.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai sūnau, nebeliko pas mane mūsų čhato skypėj, kai pridėjai ir prašei pagalbos, dabar jau tu mane "pralenkei" per 1 sav.. Greitai tobulėji, kaip senas rusiškas traktorius.. :/ Dėje, nesigiriant, bet būkim biedni, bet teisingi - tau iki manęs dar toli šūdu plaukt ir tu tai puikiai žinai. Pats sukūrei vos pora normalesnių darbų ir man čia pisi protą, jog kvieti į mapp kovas.. MAN POHUI ANT TAVĘS IR ANT JŲ, čia seniai vertinami ne darbai, o tik žmonės. GL KID.

as tau minėjau as greit tobuleju. as tavo patarimo prasiau vien delto kad esi prikabu ir matai. klaidas. bet mappini ne ka geriau kaip as ;) ir nebuk pasiputes nes jauciu visus tas pasiputimas uzkniso. maniau kad esi nrml bet kazka bandai pavaizduoti ka tai *Myliu SuperGames.lt*,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as tau minėjau as greit tobuleju. as tavo patarimo prasiau vien delto kad esi prikabu ir matai. klaidas. bet mappini ne ka geriau kaip as ;) ir nebuk pasiputes nes jauciu visus tas pasiputimas uzkniso. maniau kad esi nrml bet kazka bandai pavaizduoti ka tai *Myliu SuperGames.lt*,

 

No coments. Just.. LOL... :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei jis tau sudinai mappina tai einam mes ta mapp battle as cia supergames.lt nei draugu turiu nei ka, nors ir laiko neturiu, bet nepagaileciau poros valandu, nes noreciau paziuret kur dingtu tavo pasiputimas po to.

Taip, jis šūdinai mappina, taip pat, kaip ir tu. Kodėl turėčiau eiti kovą, aš turiu čia kažkam, kažką įrodinėti? Man visiškai pohui, ką tu manai apie mane :D Jis matė mano darbus, matė ir saviškius, buvo po pamatymo labai susižavėjęs, tačiau padaręs pora darbų išsikėlė kaip šūdas ant šakių.

P.S. net jei ir aš tave sukalsiu, kas nuo to pasikeis? Kovoja tik darbas, o ne visi mapperio darbai. Visiškai nesvarbu laimėsi tu, ar pralaimėsi, nuo to realiai niekas ir nepasikeis, tai tik laiko švaistymas. ;)

Redaguota , nario Minato
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, jis šūdinai mappina, taip pat, kaip ir tu. Kodėl turėčiau eiti kovą, aš turiu čia kažkam, kažką įrodinėti? Man visiškai pohui, ką tu manai apie mane :D Jis matė mano darbus, matė ir saviškius, buvo po pamatymo labai susižavėjęs, tačiau padaręs pora darbų išsikėlė kaip šūdas ant šakių.

P.S. net jei ir aš tave sukalsiu, kas nuo to pasikeis? Kovoja tik darbas, o ne visi mapperio darbai. Visiškai nesvarbu laimėsi tu, ar pralaimėsi, nuo to realiai niekas ir nepasikeis, tai tik laiko švaistymas. ;)

O tau paciam nesinoretu irodyt, kad geriau mappini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tau paciam nesinoretu irodyt, kad geriau mappini?

 

Kam man to reikia? Kad pasijausčiau kietesnis už kitus? Aš neturiu ko įrodinėt, įrodinėja tik tie, kurie yra nevykėliai, tačiau nugalėję/užstūmė ant kito bando save apgauti, jog yra geresni, tačiau yra tiesiog nevykėliai. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam man to reikia? Kad pasijausčiau kietesnis už kitus? Aš neturiu ko įrodinėt, įrodinėja tik tie, kurie yra nevykėliai, tačiau nugalėję/užstūmė ant kito bando save apgauti, jog yra geresni, tačiau yra tiesiog nevykėliai. :P

Nemanai kad savo varda turi uzsikovoti, irodyti kitiems. O tu db tik daug daug sneki bet nk nedarai. o mes bandom kazka daryti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...