Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nebent bus žiauriai gerai optimizuotas (gal nebus kaip GTA IV...),nes jai bus vėl blogai optimizuotas tai pusė žmonių prakeiks R*.

Niekas nekaltas, jog "puse zmonijos" su "mediniais" PC sedi... Manyciau tai bus dar vienas zaidimas is R* puses, i kuri visi lygiuosis ir zaidziamas jis bus ne kokius vienerius metus (kol visiem atsibos) o kokius bent jau penkiarius, kol visi susipirks si zaidima patraukiancia gelezi... Siaip ar taip, svarbiausia yra tai, jog bus galimybe zaisti GTA V ant normalaus PC, o ne sumautos konsoles, tie kurie tos galimybes neisnaudos - patys kalti...  :taika:

Filthy-Frank.jpg

(redaguota)

Niekas nekaltas, jog "puse zmonijos" su "mediniais" PC sedi... Manyciau tai bus dar vienas zaidimas is R* puses, i kuri visi lygiuosis ir zaidziamas jis bus ne kokius vienerius metus (kol visiem atsibos) o kokius bent jau penkiarius, kol visi susipirks si zaidima patraukiancia gelezi... Siaip ar taip, svarbiausia yra tai, jog bus galimybe zaisti GTA V ant normalaus PC, o ne sumautos konsoles, tie kurie tos galimybes neisnaudos - patys kalti...  :taika:

Ačiū dievui turiu gerą PC :D Prisišnekėjo xbox 360 ir ps3 turėtojai kai tik išleido GTA V,o dabar sėdi nusiminę,kad gavo tik BETA pažaist  :D

Redaguota , nario Gabas.

Xebra, gal yra kokių haxioru čia? nulaušim onlainą, pisim su ryžu servą kurt kaimeliuos ir kalnuos

Vaikeli... Tau iki gyvenimo galo nepasiekt tokio masto nulauzimo. Bent esi ka nors vertingo padares "nulauziant" neteisetas svetaines ar is vis ka nors nulauzes esi? Geri hackeriai yra tie kurie savo zinias panaudoja tokiems tikslams kaip: nelegaliu svetainiu/forumu lauzimas,apsaugu kurimas (taip hakeriai kuria geriausias apsaugas,nes jie zino pazeidziamas svetainiu/forumu saugumo spragas),salina vaiku projektus (sudservius) ir t.t.

O tai,kad nori nulauzt tik del kazkokio serverio ir poto gauti didziausia bauda (gal ir kalejima tam tikram laikui) parodo tavo isprusima ir proto galias.

Sekmes svajojant :)

(redaguota)

Vaikeli... Tau iki gyvenimo galo nepasiekt tokio masto nulauzimo. Bent esi ka nors vertingo padares "nulauziant" neteisetas svetaines ar is vis ka nors nulauzes esi? Geri hackeriai yra tie kurie savo zinias panaudoja tokiems tikslams kaip: nelegaliu svetainiu/forumu lauzimas,apsaugu kurimas (taip hakeriai kuria geriausias apsaugas,nes jie zino pazeidziamas svetainiu/forumu saugumo spragas),salina vaiku projektus (sudservius) ir t.t.

O tai,kad nori nulauzt tik del kazkokio serverio ir poto gauti didziausia bauda (gal ir kalejima tam tikram laikui) parodo tavo isprusima ir proto galias.

Sekmes svajojant :)

 

You must be kidding.. Jis gi tik pajuokavo,o tu čia jau visa istoriją rašai. Neimk taip smarkiai į plaučius. Take it easy.

Redaguota , nario #Laurynas

066b8357b81f580c7105d3f72d869329796.gif

Nebent bus žiauriai gerai optimizuotas (gal nebus kaip GTA IV...),nes jai bus vėl blogai optimizuotas tai pusė žmonių prakeiks R*.

Grįžtu prie optimizacijos temos. Noriu pasakyti, kad GTA 5 nebus perkeltas kaip port'as iš X360 ir PS3 versijų, o bus visiškai perkurtas kaip naujas žaidimas ir manau, kad viskas visiems turėtų bent jau šį kartą veikti puikiai.

YpIX4xG.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...