Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Grįžtu prie optimizacijos temos. Noriu pasakyti, kad GTA 5 nebus perkeltas kaip port'as iš X360 ir PS3 versijų, o bus visiškai perkurtas kaip naujas žaidimas ir manau, kad viskas visiems turėtų bent jau šį kartą veikti puikiai.

Nu tikėkimes. PC atsinaujinau prieš kokį mėnesį ir jei nepavilks tai būsiu žiauriai nuliūdęs :D Ruošiuosi pirkti,bet niekur iš dabartinių pre-order versijų neradau,kad plukdytu į Lietuvą... Teks laukt kol ant steam galės pasiimt :/

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...