Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Crysis ir pc atnaujinimas


rick30

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hey,kaip manot,ko truksta sitam pc kad crysis eitu ant max ? :) ant 1680 x 1050,su antialiasing 4x eina tik ant 45-60FPS,silpnai :) cia kas stabdo? grafikos plokste per silpna ar kas ?

intel core i7-3770 CPU @ 3.40GHz
16gb ram
64-bit Operatin System,Windows 7
NVIDIA GeForce GTX 680
 

perku monitoriu 1920 x 1080 tai isvis uzsprings tas pc..ka patartumet daryt ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gal tu lieva zaidima parsisiuntei? Nes vaizdo plokste pas tave gera.

As su savo senute GTS 450 crysis 3 ant max losiau (ne ant ultra) ir viskas ejo kaip per sviesta..arba cia su GTX650ti boost buvo..

Nu zodziu ir viena ir kita vaido plokste buvo lievesne uz taviske, ir kitos detales buvo pas mane nekazka..

Labai keista kad tau stabdo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

matai,crysis kiek girdejau reikalauja stipresio pc,nei kad crysis 2 ar crysis 3,bent jau crysis antras man irgi ejo ant max kiek pamenu.

ant crysis max nustatymu,4x antialias ir pan,vietom iki 30fps nukrenta,nors zaidimas ir senas bet girdejau kad ir siu dienu pc yra issukis jis. tai ir svarstau ka cia daryt..  nes galvoju jei pavilks crysis,tai pavilks ir visus kitus:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Del vaizdo ploksciu, tai siulau pirkt dvi ir jungt su SLI, taip maziau sumokesi, nei pirkdamas viena, tokio pat galingumo, kaip anos dvi, be to, SLI technologija geriausiai veikia su tokiais paciais GPU modeliais, tad geriau pasistengt nusipirkt dvi tokias pat VGA, nei dvi skirtingas... Tai pat, del zaidimo, kuris tau turetu but kaip rodiklis tu suklydai, na bent jau asmeniskai man, tai Crysis velkasi ant ultra grafiku be problemu, dauguma kitu zaidimu (tai pat ir naujausiu - siu metu) man tai pat velkasi ant high/ultra grafikos, bet Watch Dogs man tempiasi tik ant Normal su ultra atspindziais, high seseliais ir low vandeniu, taip kad orientuotis manau turetum i si zaidima... 

 

Mano rigas:
16GB RAM
AMD FX 6300 (4.1GHz OC, 6 Core)

GTX 650 + GTS 450

1440x900 rezoliucija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepirk SLI, paprasciausiai neverta. SLI daroma jeigu naudoji monitoriu su aukstesne negu 1080p raiska. Pvz.: Triple arba quadruple SLI vienam monitoriui netgi sumazina fps zaidime. 2GB siuo metu uztenka, nebent turi keleta monitoriu.

 

 ant 1680 x 1050,su antialiasing 4x eina tik ant 45-60FPS

 

Tai cia normaliai, 60fps uztenka pilnai, ypac singleplayeriui. Antialiasing gali nuimt ir padides fps.

Su tavom pc specifikacijom zaidimai turi eiti ant full hd raiskos 60fps+. O del crysis tai ka zinau, bandyk gal per programa padidint GPU ausintuvu greiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

bet kai ziauru,pries kokius metus pirkau ta gtx 680 nauja,o jau siandien ji yra seniena.. :)

sli neymanoma nes nebera gamyboj,o naudota pirkt prisibijau,nors ir tokiu net neradau.. :) be to daug minusus ziuriu tas sli turi visgi..visaip blogai..ar tas turbinimas ar pades realiai? sudeginsiu plokste ir pasibaigs mano turbinimai:)

 

domantasxxl, kaip zinot kad mano sistema uzkimsta?

xOzer,be antialiasing zaist neidomu juk:)

 

p.s. gal zinot kiek gauciau uz gigabyte gtx 680 ?

Redaguota , nario rick30
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bet kai ziauru,pries kokius metus pirkau ta gtx 680 nauja,o jau siandien ji yra seniena.. :)

sli neymanoma nes nebera gamyboj,o naudota pirkt prisibijau,nors ir tokiu net neradau.. :) be to daug minusus ziuriu tas sli turi visgi..visaip blogai..ar tas turbinimas ar pades realiai? sudeginsiu plokste ir pasibaigs mano turbinimai:)

 

domantasxxl, kaip zinot kad mano sistema uzkimsta?

xOzer,be antialiasing zaist neidomu juk:)

 

p.s. gal zinot kiek gauciau uz gigabyte gtx 680 ?

Na seniena ar ne seniena, taciau ji yra 6 serijos modelis (o dabartiniai naujausi yra 7 serijos) tai nezinau ar toks senas. Tavo plokste yra labai galinga, paimti gali nemazai + jeigu geroje bukleje. Ebay e-parduotuveje uz NAUDOTA gtx 680 zmogus nori $296,79 (~747Lt). GTX 680 double SLI (dvi kortos) reikalauja net 800 wattu maitblokio galios. O tarkim gtx 770 (kuri, pagal sintetini benchmarka yra galingesne negu gtx680) reikalauja 575 watt. Spresti aisku tau, bet pirkti naudota nepatarciau, ypac siais laikais ir dar pas lietuvius.

Ka as tau siulyciau padaryti, tai uzsirasyti sviezia windowsa (7 ar 8 nera didelio skirtumo, tik, kad win8 daugiau senesniu zaidimu nepaleidzia). Jeigu turi dulkiu kompiuterio viduje, isigyk uz kokius 10litu suspausta ora (pavyzdys: http://www.skytech.lt/trasro33237-suspaustas-oras-tracer-air-duster-600-p-110763.html) ir su juo prapursk sunkiai pasiekiamose vietose. Poto likusias dulkes gali su dulkiu siurbliu pravalyt. Galiausiai gali atsukt ausintuvus nuo GPU ir uztept termopastos. O gal problema visai ne GPU? Gal CPU pas tave grybauja?

Redaguota , nario xOzer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

o kam ta termopasta? nuo kaitimo? mano gpu ant max nustatymu zaidimuose siekia tik 60 laipsniu seip,arba nesupratau ka nori pasakyt :)

smalsumo delei isirasiau watch dogs,tai and 'high preset' 55-60fps,tai manau kad tiesiog per silpna gpu ir tiek,dulkiu nuputimai kazin ar ka pakeis,o jei cpu grybauja tai neisivaizduoju kaip ta patikrint net .. :)

nu jo,kaina per pus krito tada gtx 680 per metus ziuriu :) turbut teks jos atsikratyt ir imt 780 ti,nes dar kai monitoriu didesnes rezoliucijos paimsiu tai isvis zaidimai eis tik ant normal.. :( negerai negerai

Redaguota , nario rick30
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu tik 60 laipsniu tai nereikia nieko keisti. GPU nera silpna, tai tikrai. O del Watch Dogs tai jis visiems grybauja ir nera optimizuotas, todel zmones, turintys i7 procesoriu + 780 ti + 8gb ar daugiau RAM ant ultra ten vos istempia. Bet seip jeigu nori gali imt stipresne GPU. Kaip sakiau, gali pabandyt per nauja isirasyt windowsa, gal bent kiek pades.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

o i koki parametra pagrinde reikia ziuret renkantis GPU?

sakykim imu GTX 780 ti,bet ziuriu MHz pas ja maziau nei pas mano esamam senesne GTX 680

clock speed 1.006MHz pas GTX 680,bet tik 875MHz pas GTX 780 ti(TITAN dar maziau 837MHz,nors GPU laikoma geriausia)

ar tie minus 160MHz man labai pablogins reikalus? :) ar nekreipt demesio i juos? nenoriu apsipirkt neapgalvotai...

koks GPU parametras yra svarbiausias ??

Redaguota , nario rick30
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patariu nelygint GPU ziurint i specifikacijas. GPU isvis nera lyginamos pagal specifikacijas (nebent yra vieno ir to paties modelio kelios versijos, tarkim yra paprasta GPU ir yra ta pati GPU tik su OC - overclockinta). Pagrinde i GPU galinguma reikia ziureti i benchmarkus. Benchmarkai geriausiai, kad butu is zaidimo, kitaip tariant, paimti duomenys (FPS ir t.t.) paciame zaidime, o ne kokioje nors 3DMark ar kitokioje sintetineje benchmarku programoje. AMD ir Nvidia kuria ivairius modelius. Kiekvienas modelis turi savo kokias nors raides: AMD - HD, R. Nvidia - GTX, GT, GS ir t.t. Po siu raidziu eina visokie skaitmenys. Pirmasis skaitmuo, tarkim, Nvidia vaizdo plokstese rodo ju serija/generation tarkim 2xx, 4xx, 5xx, 6xx, 7xx, kur "x" - kiti skaiciai. Sie pirmi skaiciai nieko nereiskia isskyrus ju naujuma. Po pirmuju skaiciu, eina antrieji ir tretieji. Butent sie skaiciai parodo GPU galinguma, tam tikroje serijoje. Tarkim, GTX 650 yra silpnesne negu GTX 660, nes du paskutiniai skaitmenys 650-to modelio (50) yra mazesni negu 660-to modelio (60). Paprasciau sakius, kuo didesnis skaicius, neskaitant pirmojo, tuo galingesne GPU. Tas pats reikalas ir su AMD vaizdo kortomis. Paimkime pavyzdi: HD 7770 ir HD 7790. 7790 yra galingesne uz 7770, kadangi paskutiniai du skaitmenys 90 yra didesni uz 70. O pirmieji ar antrieji skaiciai reiskia tiesiog serija. Naujausiuose AMD modeliuose yra prirasoma raide "X" (pvz.: R9 270X), ji irgi nurodo galinguma. Pvz.: R9 270X yra galingesne uz R9 270, bet skirtumas ten labai mazas, kiek zinau tik Clock Speed padidintas. "X" raide ne taip daug reiskia galingumo kiek skaiciai. Pvz.: R9 280 yra galingesne uz R9 270. 

Naudingos svetaines: http://www.anandtech.com/bench/GPU13/583
http://gpuboss.com/
Jose gali pasirinkt tau norima GPU ir paziuret jos performance, FPS ir t.t.

Redaguota , nario xOzer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siame puslapyje gali pasiziuret kiek tam tikra vaizdo korta reikalauja maitinimo galios: http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page362.htm

O cia pagal savo technines specifikacijas, gali pasiziuret kiek apytiksliai tavo sistema reikalauja watt'u: http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...