Guest

MS neiketina išleisti atskiros Xbox 360 250GB versijos

Recommended Posts

Microsoft atstovas Aaron’as Greenberg’as atskleidė, kad planų išleisti 250GB Xbox 360 versijos atskirai, o ne pakuotėje su žaidimu, nėra.

Praeitą savaitę anonsuotoje Final Fantasy XIII pakuotėje bei anksčiau pasirodžiusiose Modern Warfare 2 ir Forza Motorsport 3 komplektuose Xbox360 versija turėjo 250GB kietąjį diską, tačiau kaip savarankiška konsolė dar niekada nepasirodė.

„Mes visada siekiame tobulėti, tačiau jaučiame, kad 120GB standartinė versija mums tarnauja labai gerai. O turėti 250GB limituota versija padeda subalansuoti situaciją.“ – sakė Aaron’as Greenberg’as

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=HZAqLkmC6Uw&feature=player_embedded[/youtubecom]

Ankščiau internete buvo patalpinta informacija apie atnaujintą „Xbox 360“ versiją, bet dar tada informacija nebuvo oficiali. Naujasis Xbox modelis pavadintas tiesiog „Xbox 360 250GB“, o konkretaus, išskirtinio pavadinimo nėra sugalvota. Kaip iš pavadinimo galime suprasti naujasis modelis pasižymės talpesne vieta - 250GB, tačiau tai nėra viskas. Naujojo „Xbox 360 250GB“ pakeista išvaizda, blizgus juodas korpusas, bei įprasti mygtukai pakeisti sensoriniais (lietimui jautriems). Taip pat integruotas bevielio ryšio modulis „WiFi“, tris USB jungtis pakeitė penkiomis (galvojate kam tiek? Naujasis modelis puikiai suprantą mums įprastas USB Flash atminties laikmenas, nors manau duodamų 250GB vietos turėtų pilnai pakakti). Naujasis „Xbox 360 250GB“ modelis kainuoja 299 JAV dolerius.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.