Guest

GTA V: LONDON?

Recommended Posts

Ne taip seniai internete pasirodė informacija, kad GTA V bus anonsuotas ir pristatytas per E3 žaidimų parodą kuri vyks vasarą. Analitikai sako, kad Rockstar įmonė parodys tik porą treilerių, demo nebus. O išleidimo data bus 2011 metais.

Tačiau laimingieji kurie nupirko pirmi originalu GTA IV: DLC The Liberty City Stories Xbox 360 consolėms, dvd diske gavo ir toki posterį, ant kurio parašytą: Liberty city it’s Over – o tai reiškia, kad beveik nuo 1999 metų kai pasirodė GTA veiksmas jau nebevyks mūsų pamėgtame mieste.

Kitas užrašas byloja “Theatre Seagull” – būtent šis teatras yra Londone centre, taigi nesunku suprasti, kad vėl po 1999 metų kai pasirodę GTA: London 1969 vėl būsime Anglijoje. Gali būti kad ir veiksmas vyks būtent 60-70 dešimtmečiais.

Papildomai ant plakato parašyta: Opens march everywhere (kas reiškia Atidarymas visur kovo mėn) – na ir čia manau nesunku suprasti, kad būtent kovo mėn 2011 metais pasirodys GTA V. Everywhere – manau reiškia, kad šitą dalys pasirodys iškarto ant visų platfarmų PC ir consolės.

Primenu, kad būtent GTA IV išpradžiu pasirodę ant Xbox360, vėliau ant PC, o DLC pasirodę tik tai ant Xbox360

6379-gta-v-hint.jpg

Pajima is http://www.gameblog.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.