Guest

Gran Turismo 5 – Keli patvirtinimai.

Recommended Posts

header1.png

Gran Turismo 5 kūrėjai išleido dar naujos medžiagos iš ateinančio žaidimo, taip pat buvo išleistas ir naujas interviu, kuriame buvo patvirtinti keli, ilgai laukti, faktai.

Internete pasirodė interviu, kuriame Shuhei Yoshida patvirtino, kad seniai laukta orų permaina žaidime bus, o tai reiškia, kad žaidėjai galės lenktyniauti lyjant ar sningant. Taip pat tame pačiame interviu buvo paminėta, kad savo automobilių sąraše GT5 turės go-kartus, kas dar labiau praplės žaidimo auditoriją.

Kita ilgai laukta GT5 naujiena, buvo galimybė kurti savo trasas ir tai buvo patvirtinta per minėtąjį interviu. Tai reiškia, kad GT5 bendruomenė pildys šį žaidimą šviežiomis trasomis, kas išlaikys žaidimą aktyviu daug ilgiau.

Taip pat buvo išleisti nauji vaizdai iš visame pasaulyje labai pamėgtos BBC leidžiamos TV laidos – Top Gear (Aukščiausia pavara) bandymų trasos. Žemiau galite pamatyti vaizdo įrašą ir keletą vaizdų.

Gran Turismo 5 pasiūlys apie 1000 automobilių ir virš 60 trasų. Jis bus išleistas tik vieninteliai žaidimų konsolei, Playstation 3. GT5 turės daug naujų galimybių, tokių kaip: dūžtantys automobiliai, besikeičiantys orai bei dienos ir nakties ciklas. Taip pat jis bus vienas iš pirmų 6 PS3 žaidimų, kuriuos bus galima žaisti pasitelkiant 3D įrangą.

Pajima is www.games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.