Peršokti į turinį

Prašau pagalbos del windowsu


ignasas100

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3625 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi aš persirašiau neseniai windowsus ir jie dabar nelegalus ir iš oro pradėjo mėtyti lentele,jin užblokavo mano dekstopa ir neina man nieko daryti,reikia praiti survey,per survey as nuėjau i itnika,aš skaiciau internete,kad čia scaminimas typo nueini i koki tinklapi ir tau šita uždeda.Gal kas galyte padėti atsidekočiau :)

Negaliu atsiusti lenteles nes nieko neina naudoti,bet ten viska parašysiu ka rašo.

Invlaid Copy of windows

We have detected that this computer running a ilegal copy of windows,if you would like to keep using windows complete the survey.

Key:                                 Survey   Validate

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam reinstallinti windowsa, jeigu nemoki kaip? O dar protingiausia tai landziot po itartinus puslapius. O seip tai per task manageri rask itartina procesa ir ji panaikink, blogiausiai atveju reinstaliuok per nauja windowsus ir nepamirsk, kad reikia turet su savim crack/watremover/ar koki windows activator

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam reinstallinti windowsa, jeigu nemoki kaip? O dar protingiausia tai landziot po itartinus puslapius. O seip tai per task manageri rask itartina procesa ir ji panaikink, blogiausiai atveju reinstaliuok per nauja windowsus ir nepamirsk, kad reikia turet su savim crack/watremover/ar koki windows activator

Perinstaliavau pc,uždėsiu +rep už tai,kad rašei  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3625 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...