Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nemokama žaidimo - Nosgoth 'Closed Beta' kopija!


STEAM žaidimai

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Dekui gavau :)

Nėra už ką! Jeigu norite gauti visus pranešimus apie paskelbtus nemokamus žaidimus užsiprenumeruokite puslapį, bei pasirinkite gauti pranešimus.

eMOTs5u.png

Redaguota , nario Kęstutis M
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodel as atsijungiu nuo STEAM programos,vel prisijungiu okey,o ten kur 2 etape jungiuosi kaskodel blogai.Kodel?

Negaliu į tavo klausimą atsakyti, nes nieko nesupratau. Siūlyčiau eiti pasimokinti lietuvių kalbos, o ne žaidimus žaisti. 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negaliu į tavo klausimą atsakyti, nes nieko nesupratau. Siūlyčiau eiti pasimokinti lietuvių kalbos, o ne žaidimus žaisti. 

Nu ziurekit.Tarkim mano psw steamo agurkas,as prisijungiu prie STEAMO viskas gerai. O kaip jungiuosi cia: https://steamcommunity.com/openid/login?openid.ax.if_available=ext4%2Cext5%2Cext6%2Cext7%2Cext8& tai kaskodel psw agurkas netinka.Kodel?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ziurekit.Tarkim mano psw steamo agurkas,as prisijungiu prie STEAMO viskas gerai. O kaip jungiuosi cia: https://steamcommunity.com/openid/login?openid.ax.if_available=ext4%2Cext5%2Cext6%2Cext7%2Cext8& tai kaskodel psw agurkas netinka.Kodel?

Su kita naršykle bandyk prisijungti, bent jau man padėjo. Arba mėgink keletą kartų iš eilės jungtis. 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su kita naršykle bandyk prisijungti, bent jau man padėjo. Arba mėgink keletą kartų iš eilės jungtis. 

Aciu.Su kita narsykle padejo.Dabar jungiuosi 3 etape ten kur reikia ivesti koda.Ivedu koda ir raso kaskas blogai.Kodel? Tikrai teisinga koda vedu bandziau su sauktuku gale,ir bandziau be.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aciu.Su kita narsykle padejo.Dabar jungiuosi 3 etape ten kur reikia ivesti koda.Ivedu koda ir raso kaskas blogai.Kodel? Tikrai teisinga koda vedu bandziau su sauktuku gale,ir bandziau be.

Šauktuko gale nereikia. Arba kodas duplikuotas arba blogai įvedi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padariau viską, bet ten kur pirmam turėjau gauti typo kodą kažkokį negavau. Tad game ir ngl pasiimti



Numesk key, nes krč nesąmonė čia tik laiko sugaišau ir nieko negavau zjbs.

Stengiausi gauti, bet ne šudas čia yra. Sugaištas laikas ir tiek.

Redaguota , nario Andriuxes
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...