NightKata

Naujoviška darbo vieta - lietimui jautrus ekranas

Recommended Posts

6b01def5e329ab81975c911ff4524a71192.jpg Įprasta šių laikų darbo vietos aplinka - stalas, ant jo - vertikalus kompiuterio ekranas, ant stalo padėtos kompiuterio valdymo priemonės - klaviatūra, pelė, rašikliai, taip pat kiti reikalingi (ir nelabai) daiktai - lapukai su užrašais, rašymo priemonės, dokumentai. „Išlenkto stalo“ koncepcijos kūrėjai nutarė tokią darbo vietą gana radikaliai pakeisti, sujungiant horizontalią ir vertikalią plokštumas į visumą taip, kad jos abi taptų susietos.

Rezulatatas – stalas, pavadintas „BendDesk“, pagamintas iš vientiso 104 cm kraštinės ilgio kvadratinio akrilo lakšto. Visas šis plotas virto liečiamuoju ekranu, kuriame galima valdyti įvairius virtualius objektus. Vaizdą jame kuria du video projektoriai, o trys kameros fiksuoja pirštų padėtį ir ją perduoda į kompiuterį, kuris interpretuoja jų judesius ir vykdo komandas bei kuria ekrano vaizdą. Apatiniame krašte yra įmontuoti šviesos diodai.

0bbbb997ed22672c6983dd6d2de32b3e22.jpg

Nors kūrėjai teigė kad ji gali būti patogi dizaineriams, projektuotojams, tai pat žaidimų mėgėjams, ir ypač daug dėmesio skyrę ergonomikai, kol kas pirmieji testuotojai sakė gana greit, jau po kelių minučių, pavargę. Tiesa, tai kol kas tik prototipas, kuris gal ir nevirs komerciniu gaminiu.

[youtubecom]

[/youtubecom]

technologijos.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Tai vietoj kompiuterių pradės atsirasti kompiuteriai su Jautruoju ekranu.Mano manimu tai nelabai patogu būtu žaisti žaidimus ant tokio kompiuterio.

Ne žaidimams tokie kompiuteriai kuriami :rolleyes:

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.