Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6435 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

yra steam programa, jei addini zaidima kazkoki - jis nera steamed, o jei is ten siuntiesi - jau steamed ;]

Nusišnekėjai. :lol:

Visų pirma vien CD-Key legalus ir steam programėlės neužteks reikalaus CD su įrašytais failais ir nereiks siųst viso žaidimo..

O dėl to protokolo tai tikrai nesąmonė, nes aš pakurdavau Non-Steam serverį klasiokams ir draugams (nors pats steamed)..

NonSensaz.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6435 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...