Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Aš - jūsų gfx konsultantas. : DD


!ajva~

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gaila man tavęs NightKata. Turnyre nedalyvauju, nes apskritai paskutiniu metu jokiuose konkursuose nedalyvauju. Ir parodyk, kur verdiktas silpnas B?

Čiužink iš mano temos, nelaukiamas tu čia. Išmok gfx'int, tada vertink mane. Net pagrindų nemoka, o ūžia.

O dėl Silver, tai kiek per šviesus pats darbas. Tiesa, dažnai naujokai prideda visokių efektų ant teksto, nedaryk to. : ) Geriau kažką simple padaryt, negu betkokių efektų prikišt. Fonas taipogi galėtų būt tamsesnis, šiaip trūksta spalvų.

jei pats nematai, tai aš parodysiu.

http://imagination.lt/ajvoo-t24062.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai išmok skaityt, ą? Vienintelis Imag pasakė silpnas. Nors jis pats keik žinau negfxina, nu panašiai čia kaip jūs. Crucis sakė vieno darbo b+, kitų beveik b+. Tas reikštų solidų B. Candy irgi sakė B. Fail huh?

Jei ne gfxina tai nereiškia, kad nemoka vertint, ir kur tu čia fail matai?

Pasigavęs *Myliu SuperGames.lt* per laidus krūtas belekoks, ir nereikia čia vadint belenkokio gfx'erio ir vertint kitų darbus, nueis patys į imaginationą ir paklaus, o ne kažkokio amaro, kuris jau vos gauna B.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, užleidžiu temą mūsų moderatoriui DenatioN, jis geriau vertina, nekreipia dėmesio į tai, kam jam sakoma.

P.s. Norėčiau išmokt daryt sigus taip kaip mokat jūs, tie kurie čia raunasi.

Nieko tu neužleidi. Pradėjai pabaigsi. Nori nustot - prašom temą rakink.

Naudos jokios. Nekišk čia manęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...